Programy w których zarabiam: MX.World, FutureNet, FutureAdPro, BeerBiz.pro, ClixSense, darmowe Bitcoiny

 

Zarabianiem on-line zajmuję się od dwóch lat. Założyłam tą stronę na blogu aby podzielić się skutecznymi i prostymi sposobami na zarabianie przez internet.

Jeśli interesuje Cię temat zarabiania przez internet, z wykorzystaniem wielu ciekawych opcji, możesz dołączyć do mnie w programach, w których aktualnie działam, a są to: platformy reklamowe (Revshare), platformy inwestycyjne (Hyip) oraz serwis ClixSense i strony z darmowymi Bitcoinami i innymi kryptowalutami.

 

PLATFORMY REKLAMOWE:

Możliwości zarabiania przez Internet jest wiele. Jedną z najprostszych jest zarabianie w programach/platformach zwanych Revenue Share (w skrócie Revshare). Revenue Share to nowy model biznesowy, który powstał w 2012 roku i od tego czasu jest z powodzeniem rozwijany na całym świecie. Głównym założeniem RevShare jest podział zysków z wszystkimi aktywnie działającymi użytkownikami. Aktywnością nazywamy zakup usług i wykonywanie pracy, która kwalifikuje nas do podziału zysków. Najczęściej jest to wyklikanie 10 reklam raz na dobę.

Przede wszystkim Revshare to świetne narzędzia reklamowe. Firmy Revshare sprzedają usługi reklamowe, użytkownicy je wykupują, a programy dostarczają im produkt w postaci wyświetleń ich strony i banerów na całym świecie. W ten sposób zdobyty ruch pomaga w polecaniu innych projektów, czy biznesów w które jesteśmy zaangażowani, poprawia pozycję w Google i daje nam większą oglądalność naszej strony lub bloga.

 

Obecnie działam i polecam dwie platformy reklamowe: FutureAdPro i MX.World

 

MX.World to platforma która działa od 1 listopada 2015 roku. Obecnie zarejestrowanych jest ponad 57 tys. użytkowników. Są tu trzy różne programy revshare w: USD, EUR i BTC. Podział zysków jest tylko z realnych pieniędzy. Wszystkie pakiety reklamowe dają bonus do 110% wartości ich zakupu. Pakiety reklamowe (Adpacki) umożliwiają promocję swoich stron internetowych (duża skuteczność reklamy) oraz zarabianie na bonusie za aktywność. Warunkiem uzyskania Bonusu jest obejrzenie raz dziennie 10-ciu reklam Milionaire Ads. Przykład: kupując usługę za 50$ korzystasz z kredytów reklamowych (reklamujesz swoją stronę, bloga lub inny biznes) w ramach usługi i dodatkowo otrzymasz 55$ z podziału zysków firmy.

MX.World koncentruje się na wielu różnych źródłach dochodów zewnętrznych tj: platforma z grami, programy szkoleniowe, program partnerski Amazon, Booking, Aliexpress oraz Google Adsense, serwis ogłoszeniowy oraz narzędzia marketingowe. Dzieli się z użytkownikami wyłącznie realnymi zyskami pochodzącymi od sprzedaży usług reklamowych oraz zarobków z zewnętrznych serwisów. Nie jest zależny od nowych wpłat nowych użytkowników.

Właścicielem firmy jest James Lee Valentine, znana osoba w marketingu internetowym oraz rynku szkoleniowym, autor ponad 60-ciu książek o marketingu i rozwoju osobistym, wydanych w ponad 14 krajach na całym świecie.

MX.World oferuje 8 programów matrycowych działających od 2010r. Za obejrzenie każdej reklamy Millionaire otrzymujemy $0,005. Co tydzień, w każdy poniedziałek możesz obejrzeć na żywo webinar dotyczący aktualności i nowości w MX.World prowadzony przez jego Admina Janusa Nowak. Dla każdego użytkownika taki blog do promocji, z własnymi reflinkami: http://mxworld.pl/?link=49

W programie jestem od 20 lutego 2016.

Rejestracja do programu MX.World: KLIKNIJ TUTAJ

Szczegółowy opis programu: KLIKNIJ TUTAJ

Blog z instrukcjami o całej platformie MX.World: KLIKNIJ TUTAJ

 


FutureNet to polski portal społecznościowy (nowocześniejsze wydanie Facebooka), który powstał pod koniec 2014 roku i obecnie bije rekordy popularności dzięki wyjątkowemu modelowi biznesowemu, dającemu zarabiać każdemu użytkownikowi. Możemy tu publikować, lajkować, udostępniać, komentować posty i multimedia, zapraszać znajomych, czatować i za wszystko to otrzymywać wynagrodzenie. Każda nasza aktywność jest rejestrowana i wyceniana poprzez specjalny algorytm, nasze posty, komentarze, ilość znajomych, to wszystko ma znaczenie i raz na dobę jest zliczane i pojawia się na naszym koncie w $ jako Social Media Bonus.

 

FutureAdPro to pierwszy program Revenue Share, który posiada własną platformę społecznościową. Program jest w języku polskim, ma nowoczesny, bardzo przejrzysty wygląd i jest nieskomplikowany w obsłudze. Kupujemy pakiet reklam (1 Adpack za 50$), oglądamy 10 reklam dziennie i zarabiamy 1% każdego dnia aż do 120% wartości zakupionego pakietu reklam (60$). 5% naliczeń jest deponowane na koncie online. Środki zdeponowane na tym koncie mogą zostać przeznaczone na zakup reklamy oraz na opłaty związane z rocznym abonamentem. Dodatkowo 5% z naszego wypłacanego zysku, odkładane jest na matrycę w FutureNet.

W programie jestem od kwietnia 2016.

Rejestracja do programu FutureNet i FutureAdPro: KLIKNIJ TUTAJ

Szczegółowy opis programów FutureNet i FutureAdpro: KLIKNIJ TUTAJ

 


 

NOWA PLATFORMA crowdfundingowo-revenuesharingowa – Start 1 września 2017

 

1 września 2017 wystartowała nowa platforma crowdfundingowo-revenuesharingowa o nazwie BeerBiz.Pro – coś dla miłośników piwa ponieważ kupujemy tutaj BeerPacki zamiast AdPacków. Program został stworzony przez liderów MX.World – m.in. dlatego do niego dołączyłam, zapisałam się jako 9-ta osoba. Jest to pierwszy revshare program, w którym mamy namacalny produkt do spożycia – piwo. Tradycja spotkała się z nowoczesnością.

Dostępne pakiety: Advertise Pack – 25$ – 110% / 3x BeerPack – 25$ – 110% / 6x BeerPack – 50$ – 110% / 9x BeerPack – 75$ – 110% / Founder Pack – 100$ – 120%.

Program jest w fazie Prelaunchu, konieczna weryfikacja (płatna 5$). Do każdej zakupionej paczki (oprócz Advertise Pack) dostajemy realny produkt – piwo. Wraz ze startem programu ma powstać browar w Niemczech, który będzie generował zyski offline na zasadzie crowdfundingu. Założyciele docelowo chcą kupić browar i realnie go sprzedawać, dzieląc się zyskami z udziałowcami. By zostać udziałowcem należy kupić Founder Pack za 100$. Dostępnych jest 3000 Founder Packów. Admini to: Janus Nowak (MX World) i Stanisław Stan Suchy. Akceptowane systemy płatności: BTC, PM, Payza, CoinPayments, STP. Naliczenia oraz ref commission zależne od posiadanego członkostwa. Wypłaty 25$ – 250$.

Rejestracja do programu BeerBiz.Pro KLIKNIJ TUTAJ

Szczegółowy opis programu BeerBiz.pro wkrótce

 


 

PROCESORY PŁATNICZE:

Zapisując się do w/w programów będziemy potrzebowali posiadać procesor płatniczy. Obecnie, dwa najpopularniejsze i najbardziej polecane to procesory PAYZA oraz ADVCASH – nieskomplikowane w użyciu.

 


 

PLATFORMY INWESTYCYJNE:

Platformy inwestycyjne typu hyip (High Yield Investment Program) to programy o wysokim stopniu ryzyka ale i o wysokim zwrocie inwestycji. Inwestowanie w HYIPy wiąże się z wysokim ryzykiem. Pamiętaj o złotej zasadzie „Nie inwestuj więcej niż jesteś gotów stracić”Poniżej przedstawiam najlepsze w moim odczuciu platformy inwestycyjne, które na chwilę obecną mogę polecić. Platformy te nieustannie płacą i na chwilę obecną nie ma jakichkolwiek przesłanek, że przestaną w najbliższym czasie.

Platformy inwestycyjne w które obecnie inwestuję: KLIKNIJ TUTAJ

 


 

CLIXSENSE:

 

Najlepsza i najbardziej zaufana na świecie strona dzięki której można w prosty sposób zarabiać on-line dodatkowe pieniądze. ClixSense to globalna społeczność z wieloma możliwościami zarabiania, lider w branży serwisów zarabiania przez internet. Firma z siedzibą w Hampstead, w Północnej Karolinie w USA, działa i wypłaca już od 2007 roku. ClixSense wypłacił swoim użytkownikom ponad 27 milionów dolarów.

Jest tu wiele opcji do zarabiania m.in.: wypełnianie ankiet (Surveys), wypełnianie ofert (Offers), oglądanie płatnych video, płatne zapisy do innych programów, granie w gry, wykonywanie zadań (Tasks) oraz program afiliacyjny (Afilliates). Minimum do wypłaty wynosi 10$.

W programie jestem od 19 stycznia 2016.

Rejestracja do programu ClixSense: KLIKNIJ TUTAJ

Szczegółowy opis programu KLIKNIJ TUTAJ

 


 

STRONY Z DARMOWYMI KRYPTOWALUTAMI:

Moje Top Strony do zbierania darmowych kryptowalut. Są to sprawdzone i przetestowane przeze mnie strony (działają od dawna i wypłacają w terminie), ich szczegółowy opis znajdziesz tutaj:

 

STRONY Z DARMOWYMI BITCOINAMI: KLIKNIJ TUTAJ

Darmowe Bitcoiny zbieram od kwietnia 2016.

 


 

STRONY Z DARMOWYMI KRYPTOWALUTAMI (DOGECOIN, LITECOIN, ITD.): KLIKNIJ TUTAJ

Darmowe kryptowaluty zbieram od maja 2017.

 


 

 

*Rejestrując się z mojego linka do któregoś z w/w programów, możesz liczyć na moją pomoc.

Znajdziesz mnie tutaj: Facebook > KLIK , FutureNet > KLIK

Możesz także napisać do mnie na ten adres mailowy: gajzler.malgorzata@gmail.com

 

Wpłacając własne środki w programy typu Reveneu Share a zwłaszcza w programy typu Hyip – Pamiętaj, że są to programy wysokiego ryzyka!

Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek biznesu pamiętaj o dokonaniu realistycznej oceny swoich możliwości finansowych, dokładnie wszystko przeczytaj i szczegółowo przeanalizuj, ewentualnie skonfrontuj z innymi podobnymi publikacjami. Strona, którą przeglądasz nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy nie daje nigdy 100% gwarancji zarobku i ode mnie tej gwarancji również nie otrzymasz. Prezentowane biznesy to programy, które osobiście sprawdziłam i z których usług korzystam.

1 thought on “Programy w których zarabiam: MX.World, FutureNet, FutureAdPro, BeerBiz.pro, ClixSense, darmowe Bitcoiny

    ~Bogdanowicz Wiesława

    (2016-07-18 - 12:29)

    jestem zainteresowana wejścia do programu zarobkowego bez wkładu,najlepiej klikanie reklam.proszę o kontakt na skype muj skajp to wiesiaana1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *