Programy w których działam: FutureNet, FutureAdPro, ClixSense, darmowe Bitcoiny i Kryptowaluty

 

Zarabianiem on-line zajmuję się od dwóch lat. Założyłam tą stronę na blogu aby podzielić się skutecznymi i prostymi sposobami na zarabianie przez internet.

Jeśli interesuje Cię temat zarabiania przez internet, z wykorzystaniem wielu ciekawych opcji, możesz dołączyć do mnie w programach, w których aktualnie działam, a są to: platformy reklamowe (Revshare), serwis ClixSense i strony z darmowymi Bitcoinami i innymi kryptowalutami.

 

PLATFORMY REKLAMOWE:

Możliwości zarabiania przez Internet jest wiele. Jedną z najprostszych jest zarabianie w programach/platformach zwanych Revenue Share (w skrócie Revshare). Revenue Share to nowy model biznesowy, który powstał w 2012 roku i od tego czasu jest z powodzeniem rozwijany na całym świecie. Głównym założeniem RevShare jest podział zysków z wszystkimi aktywnie działającymi użytkownikami. Aktywnością nazywamy zakup usług i wykonywanie pracy, która kwalifikuje nas do podziału zysków. Najczęściej jest to wyklikanie 10 reklam raz na dobę.

Przede wszystkim Revshare to świetne narzędzia reklamowe. Firmy Revshare sprzedają usługi reklamowe, użytkownicy je wykupują, a programy dostarczają im produkt w postaci wyświetleń ich strony i banerów na całym świecie. W ten sposób zdobyty ruch pomaga w polecaniu innych projektów, czy biznesów w które jesteśmy zaangażowani, poprawia pozycję w Google i daje nam większą oglądalność naszej strony lub bloga.

 

Obecnie działam i polecam platformę reklamową: FutureAdPro opartą na portalu społecznościowym FutureNet

 

FutureNet to polski portal społecznościowy (nowocześniejsze wydanie Facebooka), który powstał pod koniec 2014 roku i obecnie bije rekordy popularności dzięki wyjątkowemu modelowi biznesowemu, dającemu zarabiać każdemu użytkownikowi. Możemy tu publikować, lajkować, udostępniać, komentować posty i multimedia, zapraszać znajomych, czatować i za wszystko to otrzymywać wynagrodzenie. Każda nasza aktywność jest rejestrowana i wyceniana poprzez specjalny algorytm, nasze posty, komentarze, ilość znajomych, to wszystko ma znaczenie i raz na dobę jest zliczane i pojawia się na naszym koncie w $ jako Social Media Bonus.

 

FutureAdPro to pierwszy program Revenue Share, który posiada własną platformę społecznościową. Program jest w języku polskim, ma nowoczesny, bardzo przejrzysty wygląd i jest nieskomplikowany w obsłudze. Kupujemy pakiet reklam (1 Adpack za 50$), oglądamy 10 reklam dziennie i zarabiamy 1% każdego dnia aż do 120% wartości zakupionego pakietu reklam (60$). 5% naliczeń jest deponowane na koncie online. Środki zdeponowane na tym koncie mogą zostać przeznaczone na zakup reklamy oraz na opłaty związane z rocznym abonamentem. Dodatkowo 5% z naszego wypłacanego zysku, odkładane jest na matrycę w FutureNet.

W programie jestem od kwietnia 2016.

Rejestracja do programu FutureNet i FutureAdPro: KLIKNIJ TUTAJ

Szczegółowy opis programów FutureNet i FutureAdpro: KLIKNIJ TUTAJ

 

 


 

PROCESORY PŁATNICZE:

Zapisując się do w/w programów będziemy potrzebowali posiadać procesor płatniczy. Obecnie, dwa najpopularniejsze i najbardziej polecane to procesory PAYZA oraz ADVCASH – nieskomplikowane w użyciu.

 


 

CLIXSENSE:

 

Najlepsza i najbardziej zaufana na świecie strona dzięki której można w prosty sposób zarabiać on-line dodatkowe pieniądze. ClixSense to globalna społeczność z wieloma możliwościami zarabiania, lider w branży serwisów zarabiania przez internet. Firma z siedzibą w Hampstead, w Północnej Karolinie w USA, działa i wypłaca już od 2007 roku. ClixSense wypłacił swoim użytkownikom ponad 27 milionów dolarów.

Jest tu wiele opcji do zarabiania m.in.: wypełnianie ankiet (Surveys), wypełnianie ofert (Offers), oglądanie płatnych video, płatne zapisy do innych programów, granie w gry, wykonywanie zadań (Tasks) oraz program afiliacyjny (Afilliates). Minimum do wypłaty wynosi 10$.

W programie jestem od 19 stycznia 2016.

Rejestracja do programu ClixSense: KLIKNIJ TUTAJ

Szczegółowy opis programu KLIKNIJ TUTAJ

 


 

STRONY Z DARMOWYMI KRYPTOWALUTAMI:

Moje Top Strony do zbierania darmowych kryptowalut. Są to sprawdzone i przetestowane przeze mnie strony (działają od dawna i wypłacają w terminie), ich szczegółowy opis znajdziesz tutaj:

 

STRONY Z DARMOWYMI BITCOINAMI: KLIKNIJ TUTAJ

Darmowe Bitcoiny zbieram od kwietnia 2016.

 


 

STRONY Z DARMOWYMI KRYPTOWALUTAMI (DOGECOIN, LITECOIN, ITD.): KLIKNIJ TUTAJ

Darmowe kryptowaluty zbieram od maja 2017.

 


 

 

*Rejestrując się z mojego linka do któregoś z w/w programów, możesz liczyć na moją pomoc.

Znajdziesz mnie tutaj: Facebook > KLIK , FutureNet > KLIK

Możesz także napisać do mnie na ten adres mailowy: gajzler.malgorzata@gmail.com

 

Wpłacając własne środki w programy typu Reveneu Share a zwłaszcza w programy typu Hyip – Pamiętaj, że są to programy wysokiego ryzyka!

Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek biznesu pamiętaj o dokonaniu realistycznej oceny swoich możliwości finansowych, dokładnie wszystko przeczytaj i szczegółowo przeanalizuj, ewentualnie skonfrontuj z innymi podobnymi publikacjami. Strona, którą przeglądasz nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy nie daje nigdy 100% gwarancji zarobku i ode mnie tej gwarancji również nie otrzymasz. Prezentowane biznesy to programy, które osobiście sprawdziłam i z których usług korzystam.

1 thought on “Programy w których działam: FutureNet, FutureAdPro, ClixSense, darmowe Bitcoiny i Kryptowaluty

    ~Bogdanowicz Wiesława

    (2016-07-18 - 12:29)

    jestem zainteresowana wejścia do programu zarobkowego bez wkładu,najlepiej klikanie reklam.proszę o kontakt na skype muj skajp to wiesiaana1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *