Platforma MX.World

 

Możliwości zarabiania przez Internet jest wiele. Jedną z najprostszych jest zarabianie w programach/platformach zwanych Revenue Share (w skrócie Revshare). Revshare to program dzielący się ze swoimi użytkownikami przychodami z reklam lub innych źródeł. Przede wszystkim Revshare to świetne narzędzia reklamowe. Firmy Revshare sprzedają usługi reklamowe, użytkownicy je wykupują, a programy dostarczają im produkt w postaci wyświetleń ich strony i banerów na całym świecie. W ten sposób zdobyty ruch pomaga w polecaniu innych projektów, czy biznesów w które jesteśmy zaangażowani, poprawia pozycję w Google i daje nam większą oglądalność naszej strony lub bloga.

Obecnie jednym z najlepszych programów typu Revshare, w którym zarabiam i reklamuję mojego bloga jest MX.World.

 

Rejestracja do MX.World: KLIKNIJ TUTAJ

 Co to jest MX.World? i skąd pochodzą pieniądze na podział zysków?

MX.World to pierwszy na świecie program typu revshare, który wprowadził podział zysków tylko z realnych pieniędzy. Nie ma tutaj tzw. naliczeń tylko podział (revshare) realnych zysków firmy pochodzących ze sprzedaży usług reklamowych oraz zarobków z zewnętrznych serwisów.

Realne zyski w MX.World pochodzą konkretnie z:

1. Sprzedaży:

 • Pakietów reklamowych czyli AdPacków
 • Reklamy loginowej, logoutowej
 • Stałych reklam banerowych i tekstowych
 • Kredytów reklamowych i reklam PTC
 • Reklam do reklamowania stron dla dorosłych czyli BadPacków

2. Sprzedaży produktów edukacyjnych:

 • ebooki, video, książki

3. Opłacania członkostwa w MX.World czyli zakupów Upgrede kont
4. Programów matrycowych: MX20, MXM, MXF, MX1, MX3, MX7, MX500, MX9
5. Platformy z grami – MX.World Games
6. Serwisów dla dorosłych: MX.World Sex Shop, MX.World Adult Cams i MX.World Dating
7. Programów partnerskich tj. Amazon, Booking, Aliexpress oraz z reklam Google Adsense
8. MX Generizer – narzędzia marketingowego do tworzenia np. landing page
9. i 10. wkrótce pojawi się serwis ogłoszeniowy oraz firmowy napój energetyczny MX.World.

Jeśli np. jednego dnia suma usług jakie zostaną zakupione w MX.World i wpływów ze źródeł zewnętrznych wyniesie 1000$ to kwota ta jest dzielona na wszystkie aktywne Adpacki w systemie i rozdzielana między użytkowników zgodnie z posiadaną opłata członkowską.

A warunkiem uzyskania podziału zysków jest obejrzenie raz dziennie 10-ciu reklam Milionaire Ads.

 

Czym jest Platforma MX.World?

Jest to platforma skupiająca w sobie wszystkie dziewięć internetowych biznesów Jamesa Lee Valentina, które przynoszą zyski od 7 lat. Celem utworzenia MX.World była idea: „MX.World pomoże Tobie pozyskać nowych partnerów do Twoich pozostałych programów”. 17 września 2016 na evencie we Wrocławiu James Lee Valentine przedstawił nowa odsłonę platformy czyli właśnie MX.World. Nastąpiło połączenie ówczesnego programu Revshare z programami matrycowymi, co jeszcze bardziej uatrakcyjnia całość.

 

 

MX.World oficjalnie wystartował 1 listopada 2016r.

I skupia w sobie wszystkie dotychczasowe biznesy Jamesa Lee Valentina:

 • programy matrycowe: MX20, MXM, MXF, MX1, MX3, MX7, MX500, MX9
 • oraz MxRevShare.

Od 17 września 2016 Mx.World pozwala użytkownikom na korzystanie ze wszystkich powyższych biznesów, w jednym miejscu.

Programy Matrycowe Jamesa działają i płacą bezustannie od 2010 roku. James wielokrotnie powtarza, że daje użytkownikom gwarancję działania on-line do co najmniej 2020 roku. O tym czym są matryce i jak działają przeczytasz szczegółowo tutaj: https://mx.world/presentations/MXWorld_Matrixes_PL.pdf

 

James Lee Valentine
Kim jest James Lee Valentine?

Właścicielem MX.World jest James Lee Valentine, autor ponad 60-ciu książek które zostały wydane w ponad 15 krajach świata (informacja z Amazona) opartych na własnej unikalnej inspiracji rozwoju, motywacji i osobistych doświadczeniach w marketingu. James Lee Valentine to doświadczony biznesmen urodzony w Wielkiej Brytanii, obecnie milioner mieszkający na Filipinach, założyciel dziewięciu programów zarobkowych MX (seria programów MillionaireX, w skrócie MX).

MXRevShare (obecnie MX.World) powstał na początku listopada 2015, a programy jego twórcy pozwalają już zarabiać ludziom na całym świecie od 5 lat, dlatego z dużym prawdopodobieństwem również MX.World pozwoli na długodystansowe zarabianie. Poza tym sam James Lee Valentine chciałby aby do 2020 roku wszystkie jego programy zgromadziły 1 milion zadowolonych użytkowników.

Książki Jamesa Lee Valentine

 

Program cieszy się dużym powodzeniem wśród Polaków ze z względu na transparentność jego właściciela jak i Admina technicznego, którym jest Janus Nowak (urodzony w Polsce, mieszkający w Niemczech), którego można znaleźć na Facebooku, gdzie odpowiada na pytania na oficjalnej grupie MX.World i informuje na bieżąco o wszelkich nowościach w programie.

 

Rejestracja do MX.World: KLIKNIJ TUTAJ

Dlaczego MX.World jest wart polecenia?

Podczas gdy inni zapisują się i polecają wciąż nowe i nowe programy, Ja niezmiennie działam w MX.World, bez obaw że program zniknie z dnia na dzień. Jestem w programie od 20 lutego 2016. Reklamuję tutaj swojego bloga oraz inne biznesy on-line.

Dlaczego MX.World jest wart polecenia?

 • Jest to jedyny program w którym możesz zarabiać jednocześnie w USD, EURO i BITCOIN.
 • MX.World dzieli się z użytkownikami WYŁĄCZNIE REALNYMI ZYSKAMI pochodzącymi od sprzedaży usług reklamowych oraz zarobków z zewnętrznych serwisów. NIE JEST ZALEŻNY od nowych wpłat nowych użytkowników.
 • Platforma działa od 1 listopada 2015 roku.
 • Obecnie zarejestrowanych jest ponad 57 tys. użytkowników.
 • Od listopada 2015 program wypłacił już 5,872,957.75 $ swoim użytkownikom.
 • Codziennie, natychmiastowe wypłaty, na wybrany przez Ciebie procesor.
 • Są trzy różne programy revshare w USD, EUR i BTC.
 • MX.World to pierwszy na świecie program typu revshare, który wprowadził podział zysków tylko z realnych pieniędzy.
 • Wszystkie pakiety reklamowe (Adpacki) dają bonus do 110% wartości ich zakupu. Przykład: kupując usługę za 50$ korzystasz z kredytów reklamowych (reklamujesz swoją stronę, bloga lub inny biznes) w ramach usługi idodatkowo otrzymasz 55$ z podziału zysków firmy.
 • MX.World koncentruje się na wielu różnych źródłach dochodów zewnętrznych tj: platforma z grami, programy szkoleniowe, program partnerski Amazon, Booking, Aliexpress oraz Google Adsense, serwis ogłoszeniowy oraz narzędzia marketingowe.
 • Właścicielem firmy jest James Lee Valentine, znana osoba w marketingu internetowym oraz rynku szkoleniowym, autor ponad 60-ciu książek o marketingu i rozwoju osobistym, wydanych w ponad 14 krajach na całym świecie.
 • Możesz promować swoje blogi, strony, reflinki, produkty lub usługi w MX.World.
 • MX.World oferuje 8 programów matrycowych działających od 2010r. (prezentacje pdf wszystkich programów matrycowych). Bezpłatne produkty z zakresu rozwoju osobistego i motywacji do działania dla każdego zarejestrowanego użytkownika.
 • Za obejrzenie każdej reklamy Millionaire otrzymujemy $0,005. Jak lubisz klikać reklamy to polecam MX.World – tutaj można codziennie 50 reklam wyklikać i za każdą zarabiamy 0,005$ co daje 0,25$ dziennie.
 • Co tydzień, w każdy poniedziałek możesz obejrzeć na żywo webinar dotyczący aktualności i nowości w MX.World prowadzony przez jego Admina Janusa Nowak. Wszystkie cotygodniowe hangouty o aktualnościach z MX.World w jednym miejscu, możesz je obejrzeć tutaj: MX.World Polska Aktualności
 • Dla każdego użytkownika taki blog do promocji, z własnymi reflinkami: http://mxworld.pl/
 • Banery do promocji w języku polskim. Strona MX.World w języku polskim. Od niedawna banery, pokazujące Twoją ostatnią wypłatę z programu.
 • Wkrótce na rynku pojawi się firmowy napój energetyczny MX.World.

 

Rejestracja do MX.World

W programie nie wolno zakładać kont z tego samego numeru IP, obowiązuje zasada jedno konto IP na jedno gospodarstwo domowe.

Tworzymy konto w MX.World: podajemy swoje prawdziwe imię i nazwisko, username czyli login/nazwę, adres email (musi być to adres mailowy z gmail.com ), hasło, wybieramy język polski, zaznaczamy “ptaszek” przy I agree with MX.World’s Terms of Service i rozwiązujemy captcha.

 

Rejestracja do MX.World: KLIKNIJ TUTAJ

MX World Poradniki: KLIKNIJ TUTAJ

Tak wygląda rejestracja do MX.World

Na podany adres mailowy otrzymamy e-mail od MX.World i musimy kliknąć w link aby potwierdzić rejestrację. Jeśli nie potwierdzisz tego linka w przeciągu 24 godzin to twoje konto zostanie skasowane.
Następnie logujemy się do MX.World i już możemy klikać reklamy. W prawym górnym rogu można zmienić język na polski.

 

Zarabianie w MX.World bez wkładu własnego, na oglądaniu płatnych reklam:

W MX.World można wyklikać sobie darmowe $ (USD). Codziennie można wyklikać 50 reklam (20 sekundowych) i zarobić 0,25$ codziennie. 0,005$ gwarantowane za każdą reklamę.

Aby zacząć klikać reklamy wchodzimy z zakładkę Advertising i wybieramy Surf Milionaire Ads.

 

albo tutaj:

Następnie scrolujemy w dól i klikamy w szary przycisk: Go To Discounts/Commission Qualifications.

Na stronie która nam się otworzy są nasze reklamy do klikania – są one poniżej napisu: Begin Millionaire Ads – płatne reklamy są poniżej tego napisu i są dostępne cały czas. Wybieramy którąś z reklam – otwiera się nowa strona z bardzo fajną captchą do rozwiązania, która polega np. na przeniesieniu obrazka z chlebkiem na mrówkę lub na przeniesieniu robaczka na jabłko.

Za pierwszym razem gdy wyklikamy 10 reklam pojawi nam się taka informacja:

Oznacza ona że jako nowy niezweryfikowany użytkownik MX.World możemy wyklikać dziennie tylko 10 reklam. Aby móc klikać więcej reklam / maxymalną ilość 50 dziennie musimy zweryfikować swoje konto w MX.World. Jest to zabezpieczenie przed tworzeniem multikont i nieuczciwymi praktykami. Aby zweryfikować konto wchodzimy w swój Profil (imię i nazwisko w prawym górnym rogu strony). 

Szczegółową instrukcję jak zweryfikować konto znajdziesz tutaj: http://mxworld.pl/mxworld-poradniki/  na filmiku Weryfikacja i edycja profilu w MX World.

Po weryfikacji otrzymasz na swoje konto Euro Main Balance 5 euro do wykorzystania na zakup Euro Adpack (500 Milionaire Credits które możesz wykorzystać na swoją reklamę).

Za każdą reklamę do naszego konta w MX.World dolicza się 0,005$. Kwota ta jest dzielona na połowę i jedna połowa wchodzi na nasz Main Balance a druga połowa na Click Balance. Z Main Balance możemy wypłacić lub zakupić paczki reklamowe (Adpacki), a z Click Balanse możemy przelać na Main Balance wtedy gdy posiadamy choć jeden aktywny Adpack.

Minimum do wypłaty wynosi 10$. Wypłatę możemy zlecić na Bitcoin (BitBay), na swój adres Coinpayments, lub na procesory takie jak: Advcash, Payza, Solid Trust lub Perfect Money.

Żeby otrzymywać wypłaty, prowizje i naliczenia należy dokonać weryfikacji tożsamości ! Jest ona płatna, kosztuje 5€ (płatność z procesora).

 
 
Zarabianie w MX.World na podziale zysków (revshare):

Aby zacząć zarabiać w MX.World na podziale zysków czyli revshare, należy zakupić minimum jeden pakiet reklamowy (AdPack). Po zakupie nabywasz prawo do odpowiedniej ilości (w zależności od rodzaju pakietu reklamowego) wyświetleń swojej reklamy. Aby zostać zakwalifikowany do dziennego naliczenia bonusu należy obejrzeć 10 reklam dziennie. Aby osiągać większe korzyści finansowe możesz zakupić większą ilość pakietów reklamowych (AdPacks).

MX.World jest doskonałym programem do reklamowania innych biznesów, stron, blogów. ​Zakupujesz pakiety reklamowe i cieszysz się ze wzrostu odwiedzin/sprzedaży na Twojej stronie. Zakupujesz minimum jeden pakiet reklamowy – oglądasz 10 reklam dziennie i osiągasz jako bonus %-towy udział w naliczeniach opartych o zysk firmy.

(Możliwe jest posiadanie jednego konta na domostwo).

​Wysokość Twojego Bonusu w MX.World jest zależna od ilości posiadanych paczek reklamowych (AdPacks). Czym większa ilość posiadanych paczek reklamowych tym wyższy udział w zyskach firmy. Większa ilość posiadanych paczek zapewni Ci większą liczbę odwiedzających stronę którą reklamujesz.

Otrzymywanie naliczeń w programie nie wymaga rejestracji nowych Partnerów oraz sprzedaży produktów!

​Wysokość dziennego podziału zysków zależy przede wszystkim od obrotów jakie generuje firma oraz od od opłaconego w każdym miesiącu członkostwa.

​Proszę pamiętać, że kupujemy produkt jakim jest usługa reklamowa. Nie jest to inwestycja i zarobki nie są tu gwarantowane!

Żeby otrzymywać wypłaty, prowizje i naliczenia należy dokonać weryfikacji tożsamości ! Jest ona płatna, kosztuje 5€ (płatność z procesora).

 

Trzy rodzaje pakietów reklamowych (Adpacks):

W MX.World można wykupić pakiety reklam w USD, w Euro oraz w Bitcoin.

​Pakiety reklamowe (Adpacki) umożliwiają promocję swoich stron internetowych oraz zarabianie na bonusie za aktywność.

W programie MX.World brak jest stałych naliczeń. Od grudnia 2016 MX.World dzieli się z użytkownikami wyłącznie autentycznymi zyskami z kupionych w nim codziennie reklam. Jeśli np. jednego dnia w firmie zostaną zakupione reklamy za 1000$ to kwota ta jest dzielona na wszystkie aktywne adpacki w systemie i rozdzielana między użytkowników zgodnie z posiadaną opłata członkowską.

Warunkiem uzyskania Bonusu jest obejrzenie raz dziennie 10-ciu reklam Milionaire Ads.

 

Ważne:

MX.World jest firmą reklamową, więc jeśli chcesz tu działać musisz coś reklamować, to oczywiste.

Adpacki nie zarabiają na Ciebie i nie są one inwestycją lub czymś podobnym.

 

Zakup pakietów reklamowych (Adpacków) daje nam możliwość reklamowania swoich stron internetowych i otrzymania następujących Bonusów – na przykładzie Adpacków dolarowych wygląda to następująco:

Bonus z Adpacka za 5 $ może dojść do 110% jego wartości, czyli 5,50 $, potem adpack wygasa. W jego ramach otrzymujemy 1000 odsłon swojej reklamy oraz 100 kredytów Millionaire, które również wykorzystuje się na reklamę.

Bonus z Adpacka za 25  $ może dojść do 110% jego wartości, czyli 27,50 $, potem wygasa. W jego ramach otrzymujemy 5000 odsłon swojej reklamy oraz 500 kredytów Millionaire.

Bonus z Adpacka za 50 $ może dojść do 110% jego wartości, czyli 55,00 $, a potem wygasa. W jego ramach otrzymuje się 10 000 odsłon swojej reklamy oraz 1000 kredytów Millionaire.

Naliczenia dzienne Bonusa nie są stałe i zależą od zysków firmy w danym dniu oraz od posiadanego przez nas członkostwa.

Naliczenia dodawane są do naszego konta raz na 24 godziny, codziennie chwilę po północy, pod warunkiem obejrzenia minimum 10-ciu reklam Milionaire Ads dziennie.

​Plusem MX.World jest to że pakiety reklamowe są tańsze. Dla osób które nie mają jednorazowo 50$ na wyłożenie ale 5$ uzbierają jest to idealne rozwiązanie – bo będą mogły przetestować system, jak również dla osób które mają obawy przed wpłacaniem własnych środków.

 

Rejestracja do MX.World: KLIKNIJ TUTAJ

 

Rodzaje członkostwa w MX.World:

Od 1 grudnia 2016r. MX.World wprowadził płatne członkostwo tzw „Upgredy”, osobne dla posiadaczy Adpaków w USD, osobne dla Adpakców w Euro oraz osobne dla Adpacków w bitcoin.

Każde z typów kont członkowskich zawiera maksymalne ograniczenia ilości posiadanych adpacków, dla kont darmowych jest to możliwość posiadania: 10 adpacków mini, 15 medium oraz 25 milionaire. Na poziomie Free nie można kupić więcej adpaków niż ta podana ilość. Jeśli mamy ich więcej ale nadal chcemy zostać na poziomie free, to musimy czekasz aż wygasną. Zmieniają się także wysokości prowizji od poleconych i naliczenia dziennych bonusów.

Członkowie opłacają te poziomy członkostwa tylko i wyłącznie za pośrednictwem procesorów płatniczych i portfeli BTC, tak jak to miało miejsce przy weryfikacji tożsamości (prawdziwe pieniądze to jedyny sposób, dzięki któremu każda firma może utrzymać swój plan długoterminowego rozwoju do roku 2020 i dłużej). Po dokonaniu opłaty czas wygaśnięcia członkostwa ustawia się automatycznie na kolejny miesiąc. Są to indywidualne opłaty miesięczne, nie ma żadnego abonamentu. Jeżeli członek płaci, on / ona będzie przedłużać swoje członkostwo. Jeśli nie opłaci, to spadnie do poziomu FREE.

O tym czym są Upgredy, jakie są ich rodzaje i jak działają przeczytasz szczegółowo tutaj:

https://mx.world/presentations/MXWorld_Memberships_PL.pdf

 

Upgrede USD w MX.World. Ja posiadam Upgrede Bronze, który przedłużam co miesiąc.

 

Czy reklama w MX.World jest skuteczna? 

Moim zdaniem TAK. Promuję w MX.World strony z mojego bloga, mam dzięki temu wejścia na bloga (co jest widoczne w statystykach Google Analytics) i mam dzięki temu również zapisy do innych programów (opisanych na blogu) w których działam.

Osobom prowadzącym własny biznes, sklep internetowy, stronę, blog – zależy na jak największym ruchu internetowym.

Jeśli opłacimy kampanie reklamowe na przykład na Facebooku, w Google AdWords lub innych serwisach lub firmach reklamowych i wydamy na te kampanie reklamowe 100 zł, 500 zł, czy nawet 2000zł – nigdy nie mamy gwarancji, że dzięki tym kampaniom zarobimy pieniądze (że cokolwiek sprzedamy, pozyskamy partnerów do swojego biznesu itd.).

Natomiast w MX.World kupując pakiet reklamowy np. za 50$, nawet jeśli nic nie sprzedamy dzięki tej reklamie, to przez ?? dni działania pakietu mamy możliwość otrzymywania od firmy MX.World Bonusa za aktywność. Oczywiście nie ma gwarancji – co znaczy, że firma przyznaje bonus dobrowolnie, ale nie musi. Użytkownik, który kupuje usługę reklamy, nic więcej poza reklamą nie dostanie na 100%.

Wprowadzono bardziej dopasowane targetowanie reklam – ustawiając reklamę Milionaire Ads można wybrać czy kieruje się ją do wszystkich (EN), do Polaków (PL), Niemców (DE), czy np. na Węgry (HU).

 

Program Partnerski w MX.World – trzy poziomy poleconych:

Zarabiaj sam lub z zespołem!

Rekomendowanie programu nie jest warunkiem otrzymywania naliczeń. Jeśli jednak chcesz otrzymywać dodatkowe korzyści rekomendując program MX.World swoim znajomym otrzymasz gratyfikacje od każdego zakupu do 3 poziomów w głąb swojej struktury partnerskiej.

​MX.World oferuje swoim partnerom prowizję od zakupu pakietów AdPack z osób zaproszonych przez nas do 3 poziomu. Za każdym razem, gdy jakaś osoba z Twojego zespołu zakupi pakiet AdPack, Ty otrzymasz prowizję. Prowizje otrzymuje się wyłącznie wtedy, gdy nasi poleceni kupują adpacki z procesorów płatniczych oraz z konta głównego (Main Balance). Wysokość prowizji zależy od posiadanej opłaty członkowskiej. Zarabiamy także 100% z cashlinks (reklam PTC) klikanych przez nasze polecone osoby.

​Prowizje z poleconych NIE są doliczane osobom, które nie oglądają codziennie min. 10 reklam Milionaire Ads!

28.07.2017 pojawiła się nowa opcja zarabiania w MX.World – jest to Matching Bonus – zarabiamy 3-10% (w zależności od posiadanego Upgredu) z kliknięć naszych poleconych z pierwszej linii w reklamy Milionaire Ads. Matching Bonus dodawany jest do naszego Click Balance.

Żeby otrzymywać wypłaty, prowizje i naliczenia należy dokonać weryfikacji tożsamości ! Jest ona płatna, kosztuje 5€ (płatność z procesora).

 

Rejestracja do MX.World: KLIKNIJ TUTAJ

 

Informacje o firmie:

Firma zarejestrowana jest pod następującym adresem:

MillionaireX7 Global Incorporated
Mill Mall Tower, 2nd Floor
Wickhams Cay 1
Road Town
Tortola
British Virgin Islands 1110
Telephone: +63-939-253-3333
Email: admin@mxrevshare.com

 

Na czym zarabia firma:
 • Sprzedaż:
  – AdPack
  – Reklama loginowa, logoutowa
  – Kredyty reklamowe
  – Stałe reklamy
  – PTC reklamy
 • Sprzedaż produktów edukacyjnych:
  – ebooki, emial, video, książki
 • Płatne członkostwa w MX.World czyli Upgredy konta
 • Programy matrycowe: MX20, MXM, MXF, MX1, MX3, MX7, MX500, MX9
 • Platforma z grami – MX.World Games
 • Serwisy dla dorosłych: MX.World Sex Shop, MX.World Adult Cams i MX.World Dating
 • Program partnerski Amazon, Booking, Aliexpress oraz reklamy Google Adsense
 • MX Generizer – narzędzia marketingowe
 • wkrótce pojawi się serwis ogłoszeniowy oraz firmowy napój energetyczny MX.World.
Nowości w programie:

Program cały czas się rozwija i pojawia się w nim sporo nowości korzystnych zarówno dla uczestników jak i dla reklamodawców. Aby być na bieżąco z nowościami i zmianami w programie dołącz do oficjalnej grupy MX.World na facebooku, oglądaj w każdy poniedziałek hangouty na kanale Youtube, obserwuj mój profil na facebooku https://www.facebook.com/malgorzatamycarlow i/lub mój fanpage https://www.facebook.com/ReklamujeKlikamZarabiam/

​Z nowości warto wymienić:

CODZIENNE KONKURSY W MX.WORLD:

Konkurs nr 1 polega na tym że Każdy użytkownik, który zakupi paczkę reklamową (adpack) używając procesora płatniczego, ma szansę odzyskać prowizję zapłaconą przy dokonywaniu zakupu z powrotem (do 5%) KAŻDEGO DNIA! Oznacza to, że zwycięzca konkursu zyska aż do 115% rabatu na adpacki, kupione tego dnia.

Konkurs nr 2 polega na tym że Każdy użytkownik, który zakupi paczkę reklamową (adpack) z Salda Głównego (Main Balance) ma szansę zyskać dodatkowy rabat. Zwycięzca dnia otrzymuje do 3% rabatu za zakup paczek reklamowych z salda głównego.

COMIESIĘCZNE KONKURSY W MX.WORLD:

Konkurs nr 1 oparty na tej samej zasadzie co konkurs codzienny nr 1. Każdy użytkownik ma szansę wygrać prowizję z powrotem, która zostawała mu potrącana przez procesory płatnicze w ciągu 30 dni dokonywania zakupów przez procesory płatnicze. Konkurs obowiązuje każdego od 1 do ostatniego dnia każdego miesiąca! Oznacza to, że MIESIĘCZNY ZWYCIĘZCA konkursu może zyskać nawet do 100% jego opłat z procesora płatniczego.

Konkurs nr 2 czyli miesięczny konkurs dla zakupów paczek reklamowych z Salda Głównego (Main Balance). Działanie konkursu jest identyczne jak w przypadku poprzednio opisywanego konkursu nr 2 codziennego.

Konkursy dotyczą wszystkich dostępnych paczek reklamowych w każdej walucie: USD, EUR oraz BTC.

 

Rejestracja do MX.World: KLIKNIJ TUTAJ

 

 

*Rejestrując się z mojego linka do  w/w programu, możesz liczyć na moją pomoc.

Znajdziesz mnie tutaj: Facebook > KLIK , FutureNet > KLIK

Możesz także napisać do mnie na ten adres mailowy: gajzler.malgorzata@gmail.com

Wpłacając własne środki w programy typu Reveneu Share – Pamiętaj, że są to programy wysokiego ryzyka.

 

Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek biznesu pamiętaj o dokonaniu realistycznej oceny swoich możliwości finansowych, dokładnie wszystko przeczytaj i szczegółowo przeanalizuj, ewentualnie skonfrontuj z innymi podobnymi publikacjami. Strona, którą przeglądasz nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy nie daje nigdy 100% gwarancji zarobku i ode mnie tej gwarancji również nie otrzymasz. Prezentowane biznesy to programy, które osobiście sprawdziłam i z których usług korzystam.

3 thoughts on “Platforma MX.World

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *