Darmowe Kryptowaluty

[Strona jest przeze mnie aktualizowana na bieżąco > ostatnia aktualizacja 20.01.2018.]

 

Programy tj. FutureAdpro udostępniają możliwość płatności w kryptowalutach tj. BTC (Bitcoin), ETH (Ethereum), LTC (Litecoin), DASH i BCC (Bitcoin Cash)

Czym są kryptowaluty?

Kryptowaluty to waluty elektroniczne całkowicie wolne od kontroli polityków,  krajowych czy międzynarodowych instytucji finansowych, których obrót nie jest w żaden sposób kontrolowany, a podlega jedynie silnemu systemowi elektronicznych, zautomatyzowanych zabezpieczeń. Każda jednostka kryptowaluty, ma unikalny kod, w którym zawarte są informacje zapobiegające jej kopiowaniu czy ponownemu wydatkowaniu.

Najbardziej popularna kryptowaluta na świecie, czyli Bitcoin, powstała w 2008r.

Obecnie na rynku poza Bitcoinem znaleźć możemy kilkaset innych kryptowalut, które można sobie kupić, wykopać lub uzbierać za darmo.

Gdzie można kupić kryptowaluty?

Kryptowaluty można kupić na giełdzie np. BitBay – najlepsza giełda kryptowalut w Polsce. Najbezpieczniejsza giełda, dzięki której wypłacisz kryptowaluty z każdego bankomatu na świecie.

Darmowe kryptowaluty

W internecie jest mnóstwo specjalnych stron na których mamy możliwość zdobycia Darmowych Bitcoinów, wymaga to tylko poświęcenia własnego czasu na wyklikanie sobie potrzebnej ilości bitcoinów czyli tzw. satoshi – ułamkowej część bitcoina. Tak samo jest z innymi kryptowalutami.

Twój Portfel Kryptowalut:

Pierwszą rzeczą którą należy wykonać aby zacząć posługiwać się kryptowalutami jest założenie swojego portfela. Portfel będzie służył nam do przechowywania kryptowalut oraz do wykonywania przelewów. Polecam założenie bezpłatnego konta na stronie BitBay https://bitbay.net.pl

Rejestracja do BitBay: KLIKNIJ TUTAJ

 

Zakładamy konto na BitBay korzystając z przycisku „Zarejestruj”, wystarczy podać adres email a po chwili na podany przez Ciebie adres email otrzymasz wiadomość z prośbą o aktywację konta. Kliknij w przycisk „Aktywuj konto”. Następnie zostaniesz poproszony o dokończenie rejestracji. W formularzu podaj wybrany przez siebie login oraz hasło, a także PIN do infolinii, który będzie pomocny podczas kontaktu z biurem obsługi klienta. Po zakończeniu tego etapu konto zostanie utworzone automatycznie.

Najważniejsza jest zakładka Dashboard i Wallets, w której dokonujemy operacji na zgromadzonych środkach. Po kliknięciu w tą zakładkę, po lewej stronie pojawi się lista obsługiwanych kryptowalut. Na dzień dzisiejszy (16.01.2018) BitBay umożliwia korzystanie z następujących kryptowalut: BTC (Bitcoin), BCC (Bitcoin Cash), ETH (Ethereum), LSK (Lisk). LTC (Litecoin), BTG (Bitcoin Gold), DASH oraz GAME. W każdej z nich możemy przetrzymywać tu środki.

Kryptowaluty które możemy gromadzić na BitBay

 

Po kliknięciu w którąś wybraną kryptowalutę po prawej stronie rozwija nam się dodatkowe menu: Deposit i Deposit address to nasz indywidualny adres portfela (składający się z ciągu liter i cyfr) dla danej kryptowaluty, który pozwala na otrzymywanie środków na nasze konto w BitBay.

Przykład nr. 1: Swój indywidualny adres portfela ETH, składający się z ciągu liter i cyfr, np.: 0x2a889e95c01f54d3f8adf2778f5e97577aba7e1a, będziemy kopiować i podawać na stronach służących do zbierania darmowych Ethereum.

Adres portfela Ethereum na BitBay

 

Przykład nr. 2: Swój indywidualny adres portfela LTC składający się z ciągu liter i cyfr, np.: LMt1VLV5ggVbEAKTNP4cp1MFEdLdqxrmXL będziemy kopiować i podawać na stronach służących do zbierania darmowych litecoinów.

Adres portfela Litecoin na BitBay

 

Przykład nr. 3: Swój indywidualny adres portfela DASH składający się z ciągu liter i cyfr, np.: XhhNJnE1eP6URf3KKD899kiMS4ME5hyXpz będziemy kopiować i podawać na stronach służących do zbierania darmowych dashów.

Adres portfela Dash na BitBay

 

Przykład nr. 4: Swój indywidualny adres portfela Bitcoin Cash (na BitBay ma on skrót BCC) składający się z ciągu liter i cyfr, np.: 3KsXUoh2sEVrq6zM8hGSsSy6kgz9eepShp będziemy kopiować i podawać na stronach służących do zbierania darmowych Bitcoin Cashów.

Adres portfela Bitcoin Cash na BitBay

Mikro-portfele: Faucet Hub, Coinbase i CoinPot:

Następnie musimy założyć sobie tzw. mikro-portfele ponieważ niektóre strony/kraniki z darmowymi Bitcoinami wypłacają automatycznie do takiego właśnie mikro-portfela. Będzie nam potrzebne konto na mikro-portfelu Faucet Hub, Coinbase i CoinPot. Rejestracja do nich jest bardzo prosta i nie zajmuje czasu.

 

Nasze BTC uzbierane w kranikach będą automatycznie wpływały do w/w mikro-portfeli, z których możemy sobie je przesłać/wypłacić na nasz portfel w BitBay.

 

Najpopularniejsze kryptowaluty które zbieram to:

Darmowe BCH:        Darmowe DASH:    Darmowe LTC:       Darmowe DOGE:    Darmowe ETH:

Moon Cash          Moon Dash        Moon Litecoin    Moon Dogecoin  

                            Instant DASH Faucet                   FreeDogecoin   

Sprawdzone i przetestowane przeze mnie strony (działają od dawna i wypłacają w terminie), na których można zbierać darmowe kryptowaluty.

Szczegółowe opisy każdej z w/w kryptowalut i stron do ich zbierania:


BCH, BCC Bitcoin Cash

Bitcoin Cash jest reprezentowany przez kilka symboli > BCH i BCC są najpopularniejsze. Jest on obecnie jedną z najbardziej znanych i pożądanych kryptowalut najmłodszych na rynku. Kryptowaluta ta została powołana do życia 1 sierpnia 2017 roku. Powstała ona w wyniku rozdzielenia głównego łańcucha Bitcoina. Bitcoin Cash korzysta z tego samego algorytmu potwierdzającego transakcje co Bitcoin – Proof of Work. Nowe bloki wykopywane są co 10 minut. Główną różnicą pomiędzy BTC a BCH jest to, że BCH wykorzystuje rozmiar bloku 8 MB, podczas gdy Bitcoin nadal używa bloków 2 MB. Poza tym, tak naprawdę nie ma znaczących różnic technicznych pomiędzy tymi dwoma kryptowalutami – a istnieją różnice ideologiczne. Założyciele Bitcoin Cash twierdzą, że ich projekt jest bardziej zgodny z pierwotną wizją twórcy Bitcoin – Satsoshiego Nakamoto. Bitcoin Cash działa tak jak Bitcoin działał 2 lata temu – można wysyłać i odbierać go szybko i za niskie (prawie 0 USD) opłaty transakcyjne. Bitcoin Cash to Bitcoin o większych rozmiarach bloków i świetnie działa on dla mikropłatności tj. wypłaty z kraników.

1 BCH = 1 860,34 $ (stan na 18.01.2018)

Aktualny kurs możesz sprawdzić TUTAJ

Strony do zbierania darmowych Bitcoin Cash:

Moon Cash

Moon Cash to najnowszy kranik z legendarnej serii kraników Moon jak MoonBitcoin (Darmowe Bitcoiny) i niżej opisane MoonDash, MoonLitecoin i MoonDogecoin. Bardzo wygodny do zbierania darmowych BCH Bitcoin Cash. Rejestrujemy się podając swój adres email ten sam jaki mamy na naszym mikro portfelu CoinPot ponieważ bezpośrednio do niego będą przesyłane zebrane BCH ( Dlatego najpierw trzeba się zarejestrować w CoinPot klikając w link:  https://coinpot.co/ )

Rejestracja do Moon Cash: KLIKNIJ TUTAJ

W „Księżycowym Kranie” to My decydujemy jak często będziemy w nim zbierać darmowe bitcoin cash. Po zalogowaniu widzimy jak nasze bitcoin cash stopniowo przybywają i możemy je zebrać co 5 minut, co 10 minut, co godzinę lub raz dziennie, czy nawet raz na kilka tygodni. Bitcoin cash przybywają według przykładowej tabeli:

Moon Cash > stawki stan na 19.01.2018
Moon Cash > strona do zbierania darmowych Bitcoin Cash

Klikamy przycisk „Claim now” i rozwiązujemy captcha (do wyboru dwa rodzaje CAPTCHA: GoogleRecaptcha i Solvemedia > polecam zmienić na Solvemedia) > otworzy się okienko pokazujące zebrane BCH od ostatniego kliknięcia, wartość bonusów (np.: bonus za codzienne logowanie się, który zaczyna się od 1%, a kończy się na 100% – dzięki czemu zwiększa się ilość zbieranych BCH) i podsumowanie zebranych BCH wraz z bonusami, które zostaną dopisane do Twojego konta. Zebrane Bitcoin Cash widoczne są w naszym CoinPot balance.

Moon Cash > strona do zbierania darmowych Bitcoin Cash

Uzbierane dash na Moon Cash automatycznie pojawiają się na naszym mikro-portfelu CoinPot, nie ma tu tzw. progu wypłaty > klikamy w link „Your coinPot account”. Wypłatę z CoinPot na nasz portfel BitBay możemy zlecić po uzbieraniu 0.0001 BCH i co najważniejsze nie jest pobierana żadna opłata transakcyjna, a wypłata jest zrealizowana w przeciągu 48h.

CoinPot > wypłata zgromadzonych Bitcoin Cash

W Moon Cash jest także program partnerski w którym otrzymujemy 25% z kliknięć osób poleconych.

Rejestracja do Moon Cash: KLIKNIJ TUTAJ


DASH Dash

Dash (wcześniej znany jako Darkcoin i XCoin ) jest jedną z tych kryptowalut, które uważane są za najbezpieczniejsze pod kątem zachowania prywatności użytkowników. Charakterystycznie decentralizacja umożliwia dokonywanie bezpiecznych i absolutnie niezwłocznych transakcji. Cechą wyróżniającą jest wyposażenie tej kryptowaluty w dwustopniową sieć peer-to-peer, która jest zmotywowana do dostarczania pełnego wachlarza usług dla całej sieci. Użytkownicy mogą niemal natychmiastowo wysłać i zamknąć transakcje, bez nadzoru z góry. Kryptowaluta Dash jest nazywana przez samych deweloperów „digital cash”, czyli cyfrowym pieniądzem. Jej konstrukcja oparta jest o pracę osób lub grup osób, których tożsamość nie jest znana. Wszyscy użytkownicy sieci Dash mogą mieć pewność, że ich personalia będą bezpieczne.

Liczba monet w sieci jest ograniczona, przewiduje się, że w przyszłości nie powstanie więcej niż 18 milionów DASHów.

W lutym 2014 roku cena DASH wynosiła kilkadziesiąt centów. W połowie 2014 roku przekroczyła cenę 10 USD, niemniej jednak nastąpił spadek i stagnacja, więc aż do sierpnia 2016 wartość DASHu nie przekroczyła granicę dziesięciu dolarów. Na początku 2017 roku doszło do niesamowitego boomu kryptowalut, miało to wpływ również na cenę DASH. W ciągu pół roku waluta była w stanie wzrosnąć z kilkudziesięciu dolarów na 400 dolarów za DASH, całkowita wartość waluty znajdowała się za granicą 2 miliard USD.

1 DASH = 858,79 $ (stan na 16.01.2018)

Aktualny kurs możesz sprawdzić TUTAJ

Strony do zbierania darmowych Dashów:

Moon Dash

Moon Dash to kranik z legendarnej serii kraników Moon jak MoonBitcoin, MoonDoge, MoonLitecoin i wyżej opisany MoonCash. Bardzo wygodny do zbierania darmowych DASHów. Rejestrujemy się podając swój adres email ten sam jaki mamy na naszym mikro portfelu CoinPot ponieważ bezpośrednio do niego będą przesyłane zebrane DASH ( Dlatego najpierw trzeba się zarejestrować w CoinPot klikając w link:  https://coinpot.co/ )

Rejestracja do Moon Dash: KLIKNIJ TUTAJ

W „Księżycowym Kranie” to My decydujemy jak często będziemy w nim zbierać darmowe dash. Po zalogowaniu widzimy jak nasze dash stopniowo przybywają i możemy je zebrać co 5 minut, co 10 minut, co godzinę lub raz dziennie, czy nawet raz na kilka tygodni. Dash przybywają według przykładowej tabeli:

Moon Dash > stawki stan na 16.01.2018
Moon Dash > strona do zbierania darmowych dashów

Klikamy przycisk „Claim now” i rozwiązujemy captcha (do wyboru dwa rodzaje CAPTCHA: GoogleRecaptcha i Solvemedia) > otworzy się okienko pokazujące zebrane DASH od ostatniego kliknięcia, wartość bonusów (np.: bonus za codzienne logowanie się, który zaczyna się od 1%, a kończy się na 100% – dzięki czemu zwiększa się ilość zbieranych dash) i podsumowanie zebranych DASH wraz z bonusami, które zostaną dopisane do Twojego konta. Zebrane DASH widoczne są w naszym CoinPot balance.

Moon Dash > strona do zbierania darmowych dashów

Uzbierane dash na Moon Dash automatycznie pojawiają się na naszym mikro-portfelu CoinPot, nie ma tu tzw. progu wypłaty > klikamy w link „Your coinPot account”. Wypłatę z CoinPot na nasz portfel BitBay możemy zlecić po uzbieraniu 0.0002 dash i co najważniejsze nie jest pobierana żadna opłata transakcyjna, a wypłata jest zrealizowana w przeciągu 48h.

CoinPot > wypłata zgromadzonych Dash

W Moon Dash jest także program partnerski w którym otrzymujemy 25% z kliknięć osób poleconych.

Rejestracja do Moon Dash: KLIKNIJ TUTAJ

 


(na stronie jest mały błąd w nazwie gdyż napisane jest satoshi ale kryptowaluta jaka tu otrzymujemy to oczywiście DASH)

Instant DASH Faucet

Prosty w działaniu faucet czyli kranik, w którym można otrzymać od 55 do 5000 dashów co 10 minut za każdy „claim”. Sprawdzony – wypłacający instant na nasz mikro-portfel zwany Faucet Hub. Dlatego najpierw trzeba się zarejestrować w Faucet Hub klikając w link: https://faucethub.io/ Po utworzeniu konta i zalogowaniu się do Faucet Hub wchodzimy w zakładkę USER + i wybieramy User Dashbord a niżej klikamy w zakładkę „Wallet Addresses” i dodajemy swój adres portfela DASH wygenerowany wcześniej na BitBay > w „Currency” ustawiamy Dash i klikamy przycisk „Link This Adress”.

Dodawanie adresu DASH na mikro-portfelu Faucet Hub

Rejestracja do Instant DASH Faucet: KLIKNIJ TUTAJ

Następnie możemy się zarejestrować do Instant DASH Faucet. Rejestracja jest bardzo prosta: rozwiązujemy zadanie Anti-Bot (czyli klikamy w linki Anti-Bot w odpowiedniej kolejności > takiej jak pokazane w jasnoniebieskim polu), dodajemy swój adres portfela DASH z BitBay > ten sam który dodaliśmy przed chwilą do Faucet Hub i rozwiązujemy kod captcha (do wyboru dwa rodzaje CAPTCHA: GoogleRecaptcha i Solvemedia > polecam zmienić od razu na captcha typu Solvemedia).

Instant DASH Faucet > strona do zbierania darmowych Dashów

Kiedy jesteśmy już zarejestrowani aby zbierać darmowe dash ponownie rozwiązujemy zadanie Anti-Bot oraz rozwiązujemy captcha i klikamy niebieski przycisk „Get Reward!” i widzimy ile dash (na stronie jest mały błąd w nazwie gdyż napisane jest satoshi ale kryptowaluta jaka tu otrzymujemy to oczywiście DASH) wylosowaliśmy oraz że zostały one automatycznie dopisane do naszego balansu Dash na Faucet Hub.

Na Faucet Hub wchodzimy w zakładkę „Overview”.

W Instant DASH Faucet jest także program partnerski w którym otrzymujemy 25% z kliknięć osób poleconych.

 


LTC Litecoin

Litecoin jest drugą po Bitcoinie najbardziej popularną kryptowalutą. Powstał 13.10.2011r. jako „udoskonalony bitcoin”. Różni się on od bitcoina m.in. tym że algorytm litecoina zakłada, że w obiegu znajdzie się 84 mln monet (w porównaniu z 21 mln BTC), a przetwarzanie kolejnych bloków następuje co 2,5 minuty – oznacza to, że transakcje są potwierdzane do czterech razy szybciej, czterokrotnie szybsza jest również emisja kolejnych partii waluty. Litecoin oferuje natychmiastowe płatności gdziekolwiek na świecie praktycznie za zerową opłatę. Już z natury walut wirtualnych działa LTC tak samo jak jego starszy brat. Jego istnienie jest więc oparte na zdecentralizowanej sieci płatności P2P (peer-to-peer). Zatem nikt nie może wpływać na Litecoin, nie może go zmieniać, modyfikować, fałszować, po prostu dlatego, że w jego sieci nie istnieje żaden punkt centralny, który ktokolwiek mógłby kierować.

1 LTC = 191,15 $ (stan na 16.01.2018)

Aktualny kurs możesz sprawdzić TUTAJ

Strony do zbierania darmowych Litecoinów:

Moon Litecoin

Moon Litecoin to strona identyczna w działaniu jak opisana powyżej Moon Dash oraz jak Moon Bitcoin (Darmowe Bitcoiny). Litecoiny zbieramy tutaj w litoshi czyli tzw ułamkowej części litecoina. Rejestrujemy się podając swój adres email ten sam jaki mamy na naszym mikro portfelu CoinPot ponieważ bezpośrednio do niego będą przesyłane zebrane Litecoiny ( Dlatego najpierw trzeba się zarejestrować w CoinPot klikając w link:  https://coinpot.co/ )

Rejestracja do MoonLitecoin: KLIKNIJ TUTAJ

„Księżycowy Kran” jest bardzo wygodny ponieważ tutaj to My decydujemy jak często będziemy w nim zbierać darmowe litecoiny. Po zalogowaniu widzimy jak nasze litoshi stopniowo przybywają i możemy je zebrać co 5 minut, co 10 minut, co godzinę lub raz dziennie, czy nawet raz na kilka tygodni. Litoshi przybywają według przykładowej tabeli:

Moon Litecoin > stawki stan na 16.01.2018
Moon Litecoin > strona do zbierania darmowych litecoinów

Najlepiej jest wchodzić na Moon Litecoin dwa lub trzy razy dziennie i zyskać „samo uzbierane” w tym czasie litoshi. Aby zebrać naliczone litoshi klikamy przycisk „claim now”, a następnie rozwiązujemy captcha (do wyboru dwa rodzaje CAPTCHA: GoogleRecaptcha i Solvemedia) i litoshi dopisują się do naszego konta. 

Uzbierane litoshi na Moon Litecoin automatycznie pojawiają się na naszym mikro-portfelu CoinPot, nie ma tu tzw. progu wypłaty > klikamy w link „Your coinPot account”. Wypłatę z CoinPot na nasz portfel BitBay możemy zlecić po uzbieraniu 0.002 LTC i co najważniejsze nie jest pobierana żadna opłata transakcyjna, a wypłata jest zrealizowana w przeciągu 48h.

Jest tu także program partnerski w którym otrzymujemy 25% z kliknięć osób poleconych. Dodatkowo w Moon Litecoin są bonusy, np.: bonus za codzienne logowanie się, który zaczyna się od 1%, a kończy się na 100% – dzięki czemu zwiększa się ilość zbieranych litoshi, ale jeżeli nie zalogujemy się jednego dnia bonus zbieramy od początku.

Rejestracja do MoonLitecoin: KLIKNIJ TUTAJ

 


 


DOGE DogeCoin

Dogecoin oznaczony kodem DOGE to kryptowaluta podobna do Bitcoina, stworzona została w oparciu o internetowy mem „doge”. Powstała 8 grudnia 2013r. Dzięki wykorzystaniu popularnego mem-a waluta bardzo szybko zyskała na popularności i znajduje się w czołówce najbardziej wykopywanych walut. Dogecoin jest internetową walutą peer-to-peer, opartą o zmodyfikowany protokół Bitcoina – przy czym jest walutą inflacyjną z powodu braku limitu monet, a nie jak większość kryptowalut deflacyjną. Siłą monety jest w dużej mierze środowisko i cena, a nie nowe rozwiązania techniczne, których jest niestety bardzo mało. Niski koszt przyciąga nowych użytkowników – 1 DOGE kosztuje dosłownie grosze. Każdy może zatem nabyć spore ilości tej kryptowaluty.

1 DOGECOIN = $0,007630 $ (stan na 16.01.2018)

Aktualny kurs możesz sprawdzić TUTAJ

Strony do zbierania darmowych Dogecoinów:

FreeDogecoin

Jedna z najlepszych stron do zdobycia darmowych Dogecoinów. Jeden z najdłużej działających i najbardziej lubiany kranik. Zakładamy konto – klikamy przycisk Sign Up i rejestrujemy się podając swój adres e-mail, hasło oraz swój adres portfela DOGE – najlepiej podać adres Dogecoin ze swojego konta w mikroportfelu CoinPot > jak na screene poniżej.

Rejestracja do FreeDogecoin: KLIKNIJ TUTAJ

Adres DOGE na mikro-portfelu CoinPot

Po utworzeniu konta na free Dogecoin – klikamy przycisk LOGIN a po zalogowaniu się, klikamy u góry przycisk FREE DOGE – pojawi się captcha którą wypełniamy i klikamy przycisk ROLL! co rozpoczyna losowanie liczby. Ilość dogecoinów jakie otrzymamy zależy od wylosowanej liczby, według przykładowej tabeli:

FreeDogecoin > strona do zbierania darmowych Dogecoinów > stawki stan na 16.01.2018

Tabela ta zmienia się każdego dnia, są inne liczby i ilości dogecoinów. Dogecoiny możemy tutaj losować co 60 minut. Przelew z FreeDogecoin na nasz portfel zostanie automatycznie wykonany po uzbieraniu minimum 100 DOGE, przelewy są realizowane w każdą niedzielę. Licznik do wypłaty można podejrzeć klikając u góry w zakładkę PROFILE i w zielony przycisk „Withdraw” (powinniśmy tutaj zaznaczyć opcję AUTO WITHDRAW ENABLED). Jest tu także program partnerski w którym otrzymujemy 50% z kliknięć osób poleconych (zakładka REFER).

Wypłata z FreeDogecoin

 Rejestracja do FreeDogecoin: KLIKNIJ TUTAJ

 


Moon Dogecoin

Moon Dogecoin to strona identyczna w działaniu jak opisana powyżej Moon Dash, Moon Litecoin oraz jak Moon Bitcoin (Darmowe Bitcoiny). Zbieramy tutaj ułamkowe części dogecoina. Rejestrujemy się podając swój adres email ten sam jaki mamy na naszym mikro portfelu CoinPot ponieważ bezpośrednio do niego będą przesyłane zebrane Dogecoiny ( Dlatego najpierw trzeba się zarejestrować w CoinPot klikając w link:  https://coinpot.co/ )

Rejestracja do MoonDogecoin: KLIKNIJ TUTAJ

„Księżycowy Kran” jest bardzo wygodny ponieważ tutaj to My decydujemy jak często będziemy w nim zbierać darmowe dogecoiny. Po zalogowaniu widzimy jak nasze dogecoiny stopniowo przybywają i możemy je zebrać co 5 minut, co 10 minut, co godzinę lub raz dziennie, czy nawet raz na kilka tygodni. Dogecoiny przybywają według przykładowej tabeli:

Moon Dogecoin > stawki stan na 16.01.2018
Moon Dogecoin> strona do zbierania darmowych dogecoinów

Najlepiej jest wchodzić na Moon Dogecoin dwa lub trzy razy dziennie i zyskać „samo uzbierane” w tym czasie dogecoiny. Aby zebrać naliczone dogecoiny klikamy przycisk „claim now”, a następnie rozwiązujemy captcha (do wyboru dwa rodzaje CAPTCHA: GoogleRecaptcha i Solvemedia) i litoshi dopisują się do naszego konta.

Uzbierane doge na Moon Dogecoin automatycznie pojawiają się na naszym mikro-portfelu CoinPot, nie ma tu tzw. progu wypłaty > klikamy w link „Your coinPot account”. Wypłatę z CoinPot możemy zlecić po uzbieraniu 50 doge i co najważniejsze nie jest pobierana żadna opłata transakcyjna, a wypłata jest zrealizowana w przeciągu 48h.

Jest tu także program partnerski w którym otrzymujemy 25% z kliknięć osób poleconych. Dodatkowo w Moon Dogecoin są bonusy, np.: bonus za codzienne logowanie się, który zaczyna się od 1%, a kończy się na 100% – dzięki czemu zwiększa się ilość zbieranych doge, ale jeżeli nie zalogujemy się jednego dnia bonus zbieramy od początku.

Rejestracja do MoonDogecoin: KLIKNIJ TUTAJ

 


 ETH Ethereum

Ethereum jest platformą i językiem programowania oraz jedną z kryptowalut. Pozwala na zbudowanie dowolnej aplikacji Bitcoinowej, a następnie uruchomienie jej w ramach sieci maszynowej sprzężonej w projekcie Ethereum. Autorzy nazywają ją rozproszoną siecią obliczeniową. Wykorzystywana w niej waluta Ether, stosowana jest do kupowania usług, np. przesyłania ETH pomiędzy innymi użytkownikami.

1 ETH = 985,93 $ (stan na 16.01.2018)

Aktualny kurs możesz sprawdzić TUTAJ

Strony do zbierania darmowych Ethereum

Obecnie nie posiadam sprawdzonych i wypłacalnych stron do zbierania darmowych ETH.


 Ranking kryptowalut

 


 

 

*Rejestrując się z mojego linka na którejś z w/w stron, możesz liczyć na moją pomoc.

Znajdziesz mnie tutaj: Facebook > KLIK , FutureNet > KLIK

Możesz także napisać do mnie na ten adres mailowy: gajzler.malgorzata@gmail.com

Jeżeli jesteś zainteresowany stronami (kranami) do zbierania Bitcoin i innych kryptowalut i chcesz korzystać z bieżących informacji na ten temat zapraszam Cię do mojej grupy na Facebook-u: „Darmowe Krany Bitcoin i innych Kryptowalut