Darmowe Kryptowaluty

[Strona jest przeze mnie aktualizowana na bieżąco > ostatnia aktualizacja 08.09.2018.]

 

Programy tj. FutureAdpro udostępniają możliwość płatności w kryptowalutach tj. BTC (Bitcoin), ETH (Ethereum), LTC (Litecoin), DASH i BCC (Bitcoin Cash)

Czym są kryptowaluty?

Kryptowaluty to waluty elektroniczne całkowicie wolne od kontroli polityków,  krajowych czy międzynarodowych instytucji finansowych, których obrót nie jest w żaden sposób kontrolowany, a podlega jedynie silnemu systemowi elektronicznych, zautomatyzowanych zabezpieczeń. Każda jednostka kryptowaluty, ma unikalny kod, w którym zawarte są informacje zapobiegające jej kopiowaniu czy ponownemu wydatkowaniu.

Najbardziej popularna kryptowaluta na świecie, czyli Bitcoin, powstała w 2008r.

Obecnie na rynku poza Bitcoinem znaleźć możemy kilkaset innych kryptowalut, które można sobie kupić, wykopać lub uzbierać za darmo.

Gdzie można kupić kryptowaluty?

Kryptowaluty można kupić na giełdzie np. BitBay – najlepsza giełda kryptowalut w Polsce. Najbezpieczniejsza giełda, dzięki której masz możliwość bezpośredniego zakupu kryptowalut tradycyjnym przelewem bankowym, kartą kredytową (płatniczą) VISA i MASTERCARD, wysyłając SMS z twojego telefonu komórkowego lub poprzez wpłatę gotówki na Poczcie.

Za pomocą karty kredytowej lub debetowej możesz natychmiastowo zakupić bitcoiny na Coinbase. Coinbase pobiera niską opłatę w wysokości 3% od wszystkich zakupów (najniższa opłata wśród brokerów bitcoinów, obsługujących klientów europejskich). Jeśli kupisz bitcoiny o wartości większej niż 100 dolarów lub 100 euro, klikając w ten link otrzymasz bitcoiny o wartości 10 dolarów lub 10 euro jako bonus (można to zrobić w drodze wielu zamówień, np. dwa zamówienia o wartości 50 euro każde).

Darmowe kryptowaluty

W internecie jest mnóstwo specjalnych stron na których mamy możliwość zdobycia Darmowych Bitcoinów, wymaga to tylko poświęcenia własnego czasu na wyklikanie sobie potrzebnej ilości bitcoinów czyli tzw. satoshi – ułamkowej część bitcoina. Tak samo jest z innymi kryptowalutami.

Twój Portfel Kryptowalut:

Pierwszą rzeczą którą należy wykonać aby zacząć posługiwać się kryptowalutami jest założenie swojego portfela. Portfel będzie służył nam do przechowywania kryptowalut oraz do wykonywania przelewów. Polecam założenie bezpłatnego konta na stronie BitBay https://bitbay.net.pl

Rejestracja do BitBay: KLIKNIJ TUTAJ

Zakładamy konto na BitBay korzystając z przycisku „Zarejestruj”, wystarczy podać adres email a po chwili na podany przez Ciebie adres email otrzymasz wiadomość z prośbą o aktywację konta. Kliknij w przycisk „Aktywuj konto”. Następnie zostaniesz poproszony o dokończenie rejestracji. W formularzu podaj wybrany przez siebie login oraz hasło, a także PIN do infolinii, który będzie pomocny podczas kontaktu z biurem obsługi klienta. Po zakończeniu tego etapu konto zostanie utworzone automatycznie.

Najważniejsza jest zakładka Dashboard i Wallets, w której dokonujemy operacji na zgromadzonych środkach. Po kliknięciu w tą zakładkę, po lewej stronie pojawi się lista obsługiwanych kryptowalut. Na dzień dzisiejszy (16.01.2018) BitBay umożliwia korzystanie z następujących kryptowalut: BTC (Bitcoin), BCC (Bitcoin Cash), ETH (Ethereum), LSK (Lisk). LTC (Litecoin), BTG (Bitcoin Gold), DASH oraz GAME. W każdej z nich możemy przetrzymywać tu środki.

Kryptowaluty które możemy gromadzić na BitBay

 

Po kliknięciu w którąś wybraną kryptowalutę po prawej stronie rozwija nam się dodatkowe menu: Deposit i Deposit address to nasz indywidualny adres portfela (składający się z ciągu liter i cyfr) dla danej kryptowaluty, który pozwala na otrzymywanie środków na nasze konto w BitBay.

Przykład nr. 1: Swój indywidualny adres portfela ETH, składający się z ciągu liter i cyfr, np.: 0x2a889edsgshggyygygg7577aba7e1a, będziemy kopiować i podawać na stronach służących do zbierania darmowych Ethereum.

Adres portfela Ethereum na BitBay

 

Przykład nr. 2: Swój indywidualny adres portfela LTC składający się z ciągu liter i cyfr, np.: LMthyhuhgjjhgjhgjhgcp1MFEdLdqxrmXL będziemy kopiować i podawać na stronach służących do zbierania darmowych litecoinów.

Adres portfela Litecoin na BitBay

 

Przykład nr. 3: Swój indywidualny adres portfela DASH składający się z ciągu liter i cyfr, np.: Xhhkkkkttgghjijih899kiMS4ME5hyXpz będziemy kopiować i podawać na stronach służących do zbierania darmowych dashów.

Adres portfela Dash na BitBay

 

Przykład nr. 4: Swój indywidualny adres portfela Bitcoin Cash (na BitBay ma on skrót BCC) składający się z ciągu liter i cyfr, np.: 3KgdfhgruhguhguhsSy6kgz9eepShp będziemy kopiować i podawać na stronach służących do zbierania darmowych Bitcoin Cashów.

Adres portfela Bitcoin Cash na BitBay

 

Polecam również założenie bezpłatnego konta na Coinpaymentshttps://www.coinpayments.net > jednym z najpopularniejszych i najwygodniejszych portfeli, który umożliwi nam operować Bitcoinem oraz 925 innymi kryptowalutami (stan na 08.09.2018).

Zakładamy konto na CoinPayments – klikamy w prawym górnym rogu w  przycisk Sign Up. W formularzu jaki się pojawi wypełniamy odpowiednie pola, wybieramy naszą strefę czasową (Warsaw), przepisujemy kod z obrazka, zaznaczamy obie opcje i klikamy Register. Otrzymamy maila z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć aby dokończyć rejestracji. Kolejno zostaniemy przeniesienie do strony logowania gdzie logujemy się do serwisu. Logowanie jest dwuetapowe i po podaniu loginu i hasła na nasz e-mail wysyłany jest kod który należy skopiować i wkleić.

Najważniejsza jest zakładka Dashboard i Your Wallet, w której dokonujemy operacji na zgromadzonych środkach. Po kliknięciu w to menu pojawi się długa lista obsługiwanych kryptowalut. W każdej z nich możemy przetrzymywać tu środki. Po prawej stronie dla każdej waluty mamy zielony przycisk, który rozwija dodatkowe menu. Deposit / Receive: Pozwala na otrzymywanie środków na nasze konto w CoinPayments. Po pierwszym wywołaniu tej opcji musimy skonfigurować nasz(e) adres(y) BTC (lub innych kryptowalut). Po kliknięciu w Add New Deposit Address wygeneruje się on wraz z kodem QR automatycznie. Możemy tu ustalić opis (Add Label) oraz dokonać natychmiastowego depozytu za pomocą zainstalowanego klienta. Adresów możemy posiadać więcej, każdy dla innego celu. Send / Withdraw: pozwala na dokonywanie wypłat naszych środków. Ustalamy tu kwotę wpłaty w BTC lub w USD (według aktualnego kursu serwisu), mamy podaną informację o prowizji. W polu Bitcoin address wpisujemy adres BTC docelowy, poniżej możemy wprowadzić notatkę widoczną tylko nam.

Rejestracja do CoinPayments: KLIKNIJ TUTAJ

 

Mikro-portfele: Faucet Hub, Coinbase i CoinPot:

Następnie musimy założyć sobie tzw. mikro-portfele ponieważ niektóre strony/kraniki z darmowymi Bitcoinami wypłacają automatycznie do takiego właśnie mikro-portfela. Będzie nam potrzebne konto na mikro-portfelu Faucet Hub i CoinPot. Rejestracja do nich jest bardzo prosta i nie zajmuje czasu.

Nasze BTC uzbierane w kranikach będą automatycznie wpływały do w/w mikro-portfeli, z których możemy sobie je przesłać/wypłacić na nasz portfel w BitBay.

 

Najpopularniejsze kryptowaluty które zbieram to:

 

Krany z darmowymi Bitcoin Cash BCH: 

Moon Cash / Air Drips

Krany z darmowymi DASH:

Moon Dash / Instant DASH / DASH-Faucet.com

Krany z darmowymi LTC: 

Moon Litecoin / Instant LTC  / Litecoin-Faucet.com   

Krany z darmowymi DOGE: 

Moon Dogecoin / FreeDogecoin / Instant DOGE  

Krany z darmowymi ETH: 

Multicoin Faucet / SwissAdsPays

Sprawdzone i przetestowane przeze mnie strony (działają od dawna i wypłacają w terminie), na których można zbierać darmowe kryptowaluty.

 

Szczegółowe opisy każdej z w/w kryptowalut i stron do ich zbierania:


BCH, BCC Bitcoin Cash

Bitcoin Cash jest reprezentowany przez kilka symboli > BCH i BCC są najpopularniejsze. Jest on obecnie jedną z najbardziej znanych i pożądanych kryptowalut najmłodszych na rynku. Kryptowaluta ta została powołana do życia 1 sierpnia 2017 roku. Powstała ona w wyniku rozdzielenia głównego łańcucha Bitcoina. Bitcoin Cash korzysta z tego samego algorytmu potwierdzającego transakcje co Bitcoin – Proof of Work. Nowe bloki wykopywane są co 10 minut. Główną różnicą pomiędzy BTC a BCH jest to, że BCH wykorzystuje rozmiar bloku 8 MB, podczas gdy Bitcoin nadal używa bloków 2 MB. Poza tym, tak naprawdę nie ma znaczących różnic technicznych pomiędzy tymi dwoma kryptowalutami – a istnieją różnice ideologiczne. Założyciele Bitcoin Cash twierdzą, że ich projekt jest bardziej zgodny z pierwotną wizją twórcy Bitcoin – Satsoshiego Nakamoto. Bitcoin Cash działa tak jak Bitcoin działał 2 lata temu – można wysyłać i odbierać go szybko i za niskie (prawie 0 USD) opłaty transakcyjne. Bitcoin Cash to Bitcoin o większych rozmiarach bloków i świetnie działa on dla mikropłatności tj. wypłaty z kraników.

1 BCH = 493 $ (stan na 08.09.2018)

Aktualny kurs możesz sprawdzić TUTAJ

Strony do zbierania darmowych Bitcoin Cash:

KRAN NR 1.

Moon Cash

Moon Cash to najnowszy kranik z legendarnej serii kraników Moon jak MoonBitcoin (Darmowe Bitcoiny) i niżej opisane MoonDash, MoonLitecoin i MoonDogecoin. Bardzo wygodny do zbierania darmowych BCH Bitcoin Cash. Rejestrujemy się podając swój adres email ten sam jaki mamy na naszym mikro portfelu CoinPot ponieważ bezpośrednio do niego będą przesyłane zebrane BCH ( Dlatego najpierw trzeba się zarejestrować w CoinPot klikając w link:  https://coinpot.co/ )

Rejestracja do Moon Cash: KLIKNIJ TUTAJ

W „Księżycowym Kranie” to My decydujemy jak często będziemy w nim zbierać darmowe Bitcoin Cash. Po zalogowaniu widzimy jak nasze Bitcoin Cash stopniowo przybywają i możemy je zebrać co 5 minut, co 10 minut, co godzinę lub raz dziennie, czy nawet raz na kilka tygodni. Bitcoin Cash przybywają według przykładowej tabeli:

Moon Cash > strona do zbierania darmowych Bitcoin Cash

Klikamy przycisk „Claim now” i rozwiązujemy captcha (do wyboru dwa rodzaje CAPTCHA: GoogleRecaptcha i Solvemedia > polecam zmienić na Solvemedia) > otworzy się okienko pokazujące zebrane BCH od ostatniego kliknięcia, wartość bonusów (np.: bonus za codzienne logowanie się, który zaczyna się od 1%, a kończy się na 100% – dzięki czemu zwiększa się ilość zbieranych BCH) i podsumowanie zebranych BCH wraz z bonusami, które zostaną dopisane do Twojego konta. Zebrane Bitcoin Cash widoczne są w naszym CoinPot balance.

Moon Cash > strona do zbierania darmowych Bitcoin Cash

Uzbierane BCH na MoonCash automatycznie pojawiają się na naszym mikro-portfelu CoinPot, nie ma tu tzw. progu wypłaty > klikamy w link „Your coinPot account”. Wypłatę z CoinPot na nasz portfel BitBay możemy zlecić po uzbieraniu 0.0001 BCH i co najważniejsze nie jest pobierana żadna opłata transakcyjna, a wypłata jest zrealizowana w przeciągu 48h.

CoinPot > wypłata zgromadzonych Bitcoin Cash

W Moon Cash jest także program partnerski w którym otrzymujemy 25% z kliknięć osób poleconych.

Rejestracja do Moon Cash: KLIKNIJ TUTAJ

 

Polecam również krany działające na identycznej zasadzie, jak wyżej opisany Moon Cash, w których możemy zbierać inne darmowe kryptowaluty, tj.:

Wszystkie kryptowaluty uzbierane w kranach z serii Moon gromadzone są automatycznie na naszym mikro-portfelu CoinPot. Możemy konwertować czyli zamieniać jedną kryptowalutę na drugą (np. BCH na LTC, DASH na LTC, itp.), aby szybciej uzyskać w ten sposób próg do wypłaty.

 

Dodatkowo w mikro-portfelu CoinPot od 28 marca 2018r. możemy zarabiać Tokeny Coinpot > COINPOT TOKENS:

 • Za każde nasze kliknięcie w którymś z kranów które są powiązane z Coinpotem otrzymujemy 3 CoinPot Tokens.
 • Za każde kliknięcie naszego poleconego w którymś z Kranów które są powiązane z Coinpotem otrzymujemy 1 CoinPot Tokens.
 • czyli za kliknięcia w kranach: MoonBitcoin, Bonus Bitcoin, BitFun, MoonLitecoin, MoonDogecoin, MoonDash i MoonCash otrzymujemy dodatkowo Tokeny Coinpot.
 • Tokeny Coinpot można wymienić / konwertować na każdą z kryptowalut która jest dostępna na Coinpot czyli na BTC, LTC, DOGE, DASH lub BCH.
 • Tokeny Coinpot można także wykorzystać na zakup biletów w nowo-powstałej LOTERII w Coinpot.

 


KRAN NR 2.

Air Drips

Air Drips to cała platforma z aplikacjami i grami, na której możemy zbierać darmowe Bitcoin CASH aż w sześciu kranikach jednocześnie. Możemy otworzyć sobie w zakładkach wszystkie 6 kraników i co 5 lub co 10 minut (zależy od strony) klikać, a uzbierane w nich BCH satoshi sumują się więc dzięki temu szybko uzyskamy próg do wypłaty.

Logujemy się przez Facebooka (nie ma tu rejestracji) a po zalogowaniu klikamy po prawej stronie w żółte pole Dashbord, a następnie w zakładkę My Account (znajduję się po lewej stronie na górze) i wpisujemy adres e-mail do wypłat > musi to być ten sam adres jaki mamy podany na naszym portfelu Coinbase!

Rejestracja do Digital Artists Online: KLIKNIJ TUTAJ

Na czym polega zbieranie darmowych Bitcoin Cash na platformie Air Drips?

Air Drips – strona do zbierania darmowych Bitcoin Cash > 6 kraników w jednym

Po zalogowaniu w Dashbord mamy wykaz wszystkich 6 kraników czyli naszych stron do zbierania darmowych Bitcoin Cash > AVAILABLE LOYALTY REWARD SITES:

 • Paid Books > czytanie książek > co 5 minut możemy tu zbierać BCH satoshi.
 • Tubers.TV > oglądanie video > co 10 minut możemy tu zbierać BCH satoshi.
 • Blockchain Stats > sprawdzanie cen na rynku kryptowalut > co 5 minut możemy tu zbierać BCH satoshi.
 • Game of Weight Loss > zrzucanie wagi co 5 minut możemy tu zbierać BCH satoshi.
 • Dalien Games > granie w gry > co 10 minut możemy tu zbierać BCH satoshi.
 • A Bit of News > czytanie wiadomości > co 5 minut możemy tu zbierać BCH satoshi.

Powyższe aktywności są symboliczne i nie musimy ich wykonywać, chodzi o to abyśmy spędzili na stronie określoną ilość czasu. Średnio na każdej z w/w stron możemy zdobyć od 200 do 600 BCH satoshi jednorazowo, ale zdarzają się i dużo wyższe stawki > 800-1000 BCH satoshi a nawet powyżej 2000 BCH satoshi.

Przy każdej ze stron jest ikonka linku do kliknięcia > pod kolumną „Action” z prawej strony. Klikamy w link do pierwszej strony czy do Paid Books > otwiera się ona nam w nowym oknie i musimy klikną w jakąś książkę na tej stronie. Następnie na nowo otwartej stronie musimy odnaleźć taki obrazek (czasami znajduje się on na dole strony, czasami z boku, po lewej lub prawej):

Obrazek z informacją ile możemy otrzymać BCH satoshi, czyli np. 286 BCH satoshi. Klikamy pomarańczowy przycisk: CLAIM MY REWARD! Rozwiązujemy kod captcha i satoshi dopisują się do naszego konta i uruchamia się zegar odliczający czas pozostały do kolejnego naliczenia. W przypadku strony Paid Books jest to 5 minut > co 5 minut możemy tu zbierać darmowe Bitcoiny.

Po kliknięciu w zębate kółko pokazuje nam się nasz balans > ile już mamy uzbieranych BCH satoshi i menu z kilkoma opcjami:

Klikamy w Dashbord aby powrócić do wyboru kolejnej strony ze zbieraniem darmowych Bitcoin Cash, w kolejności będzie to  Tubers.TV i postępujemy tak samo jak przy pierwszej Paid Books > czyli otwieramy ją w nowym oknie i musimy wybrać i kliknąć w jakieś video > otworzy się nowa strona na której szukamy obrazka z ilością BCH > rozwiązujemy captcha > zbieramy satoshi > widzimy zegar z czasem > klikamy w zębate kółko > wracamy na Dashbord i wchodzimy na koleją czwartą stronę > Blockchain Stats > znowu powtarzamy to co przy poprzednich stronach i tak robimy na wszystkich sześciu. A zebrane BCH satoshi cały czas się sumują.

Pozostawiamy sobie wszystkie sześć stron otwartych. Liczniki odliczające czas działają w tle, możemy więc wykonywać inne prace i wchodzić na strony tylko w momencie gdy będzie do rozwiązania captcha.

UWAGA! Aby zbierać satoshi na stronie Paid Books najpierw musimy kliknąć w jakąś książkę. Na stronie Tubers.TV najpierw musimy klikną w jakieś video na tej stronie i dopiero wówczas na stronie z tym video szukamy obrazka z satoshi do zebrania. Tak samo na stronie A Bit of News najpierw musimy kliknąć w jakiś artykuł i  szukać na stronie obrazka z satoshi i captchą. Natomiast na stronach: Blockchain Stats, Game of Weight Loss i na Dalien Games od razu bezpośrednio szukamy obrazka z BCH satoshi.

Jest tu także program partnerski w którym otrzymujemy 25% z kliknięć osób poleconych.

Minimum do wypłaty wynosi 106000 BCH satoshi. Wypłaty realizowane są raz w tygodniu > wypłatę trzeba zlecić do niedzieli > w środę zostanie zrealizowana i w czwartek będziemy ją mieli na naszym portfelu. Aktualnie można wypłacać tylko na procesor płatniczy COINBASE > wkrótce ma być więcej procesorów do wyboru. Aby założyć konto na Coinbase kliknij TUTAJ > rejestrując się na Coinbase trzeba podać ten sam adres jaki mamy podany na naszym Facebooku i na platformie Digital Artists Online. Z Coinbase w każdej chwili możemy przelać swoje zgromadzone Bitcoin Cash na swój portfel w BitBay.

Rejestracja do Digital Artists Online: KLIKNIJ TUTAJ

 


DASH Dash

Dash (wcześniej znany jako Darkcoin i XCoin ) jest jedną z tych kryptowalut, które uważane są za najbezpieczniejsze pod kątem zachowania prywatności użytkowników. Charakterystycznie decentralizacja umożliwia dokonywanie bezpiecznych i absolutnie niezwłocznych transakcji. Cechą wyróżniającą jest wyposażenie tej kryptowaluty w dwustopniową sieć peer-to-peer, która jest zmotywowana do dostarczania pełnego wachlarza usług dla całej sieci. Użytkownicy mogą niemal natychmiastowo wysłać i zamknąć transakcje, bez nadzoru z góry. Kryptowaluta Dash jest nazywana przez samych deweloperów „digital cash”, czyli cyfrowym pieniądzem. Jej konstrukcja oparta jest o pracę osób lub grup osób, których tożsamość nie jest znana. Wszyscy użytkownicy sieci Dash mogą mieć pewność, że ich personalia będą bezpieczne.

Liczba monet w sieci jest ograniczona, przewiduje się, że w przyszłości nie powstanie więcej niż 18 milionów DASHów.

W lutym 2014 roku cena DASH wynosiła kilkadziesiąt centów. W połowie 2014 roku przekroczyła cenę 10 USD, niemniej jednak nastąpił spadek i stagnacja, więc aż do sierpnia 2016 wartość DASHu nie przekroczyła granicę dziesięciu dolarów. Na początku 2017 roku doszło do niesamowitego boomu kryptowalut, miało to wpływ również na cenę DASH. W ciągu pół roku waluta była w stanie wzrosnąć z kilkudziesięciu dolarów na 400 dolarów za DASH, całkowita wartość waluty znajdowała się za granicą 2 miliard USD.

1 DASH = 191 $ (stan na 08.09.2018)

Aktualny kurs możesz sprawdzić TUTAJ

Strony do zbierania darmowych Dash:

KRAN NR 1.

Moon Dash

Moon Dash to kranik z legendarnej serii kraników Moon jak MoonBitcoin, MoonDoge, MoonLitecoin i wyżej opisany MoonCash. Bardzo wygodny do zbierania darmowych DASHów. Rejestrujemy się podając swój adres email ten sam jaki mamy na naszym mikro portfelu CoinPot ponieważ bezpośrednio do niego będą przesyłane zebrane DASH ( Dlatego najpierw trzeba się zarejestrować w CoinPot klikając w link:  https://coinpot.co/ )

Rejestracja do Moon Dash: KLIKNIJ TUTAJ

W „Księżycowym Kranie” to My decydujemy jak często będziemy w nim zbierać darmowe dash. Po zalogowaniu widzimy jak nasze dash stopniowo przybywają i możemy je zebrać co 5 minut, co 10 minut, co godzinę lub raz dziennie, czy nawet raz na kilka tygodni. Dash przybywają według przykładowej tabeli:

Moon Dash > strona do zbierania darmowych dashów

Klikamy przycisk “Claim now” i rozwiązujemy captcha (do wyboru dwa rodzaje CAPTCHA: GoogleRecaptcha i Solvemedia) > otworzy się okienko pokazujące zebrane DASH od ostatniego kliknięcia, wartość bonusów (np.: bonus za codzienne logowanie się, który zaczyna się od 1%, a kończy się na 100% – dzięki czemu zwiększa się ilość zbieranych dash) i podsumowanie zebranych DASH wraz z bonusami, które zostaną dopisane do Twojego konta. Zebrane DASH widoczne są w naszym CoinPot balance.

Moon Dash > strona do zbierania darmowych dashów

Uzbierane dash na Moon Dash automatycznie pojawiają się na naszym mikro-portfelu CoinPot, nie ma tu tzw. progu wypłaty > klikamy w link “Your coinPot account”. Wypłatę z CoinPot na nasz portfel BitBay możemy zlecić po uzbieraniu 0.0002 dash i co najważniejsze nie jest pobierana żadna opłata transakcyjna, a wypłata jest zrealizowana w przeciągu 48h.

CoinPot > wypłata zgromadzonych Dash

W Moon Dash jest także program partnerski w którym otrzymujemy 25% z kliknięć osób poleconych.

Rejestracja do Moon Dash: KLIKNIJ TUTAJ

 


KRAN NR 2.

(na stronie jest mały błąd w nazwie gdyż napisane jest satoshi ale kryptowaluta jaka tu otrzymujemy to oczywiście DASH)

Instant DASH Faucet

Prosty w działaniu faucet czyli kranik, w którym można otrzymać od 55 do 5000 dashów co 10 minut za każdy „claim”. Sprawdzony – wypłacający instant na nasz mikro-portfel zwany Faucet Hub. Dlatego najpierw trzeba się zarejestrować w Faucet Hub klikając w link: https://faucethub.io/ Po utworzeniu konta i zalogowaniu się do Faucet Hub wchodzimy w zakładkę USER + i wybieramy User Dashbord a niżej klikamy w zakładkę „Wallet Addresses” i dodajemy swój adres portfela DASH wygenerowany wcześniej na BitBay > w „Currency” ustawiamy Dash i klikamy przycisk „Link This Adress”.

Dodawanie adresu DASH na mikro-portfelu Faucet Hub

Rejestracja do Instant DASH Faucet: KLIKNIJ TUTAJ

Następnie możemy się zarejestrować do Instant DASH Faucet. Rejestracja jest bardzo prosta: rozwiązujemy zadanie Anti-Bot (czyli klikamy w linki Anti-Bot w odpowiedniej kolejności > takiej jak pokazane w jasnoniebieskim polu), dodajemy swój adres portfela DASH z BitBay > ten sam który dodaliśmy przed chwilą do Faucet Hub i rozwiązujemy kod captcha (do wyboru dwa rodzaje CAPTCHA: GoogleRecaptcha i Solvemedia > polecam zmienić od razu na captcha typu Solvemedia).

Instant DASH Faucet > strona do zbierania darmowych Dashów

Kiedy jesteśmy już zarejestrowani aby zbierać darmowe dash ponownie rozwiązujemy zadanie Anti-Bot oraz rozwiązujemy captcha i klikamy niebieski przycisk „Get Reward!” i widzimy ile dash (na stronie jest mały błąd w nazwie gdyż napisane jest satoshi ale kryptowaluta jaka tu otrzymujemy to oczywiście DASH) wylosowaliśmy oraz że zostały one automatycznie dopisane do naszego balansu Dash na Faucet Hub.

Na Faucet Hub wchodzimy w zakładkę „Overview”.

W Instant DASH Faucet jest także program partnerski w którym otrzymujemy 25% z kliknięć osób poleconych.

Rejestracja do Instant DASH Faucet: KLIKNIJ TUTAJ

 

Polecam również krany działające na takiej samej zasadzie, jak wyżej opisany Instant DASH Faucet, w których możemy zbierać inne darmowe kryptowaluty, tj.:

Wszystkie te cztery wymienione wyżej krany Instant wypłacają automatycznie czyli instant nasze uzbierane kryptowaluty do naszego mikro-portfela FaucetHub!

 


KRAN NR 3.

DASH-Faucet.com

Dash-Faucet.com to kran działający na takiej samej zasadzie jak legendarny, znany i bardzo lubiany FreeBitcoin (Darmowe Bitcoiny). Mamy tutaj co godzinę losowanie Roll i bilety na loterię Lottery dzięki której możemy wygrać więcej kryptowaluty DASH.

Rejestracja do DASH-Faucet.com: KLIKNIJ TUTAJ

Co 60 minut można wylosować od 0.00000102 DASH do 0.02046203 DASH według takiej przykładowej tabeli (tabela ta zmienia się każdego dnia):

Wypłata manualna > sami musimy ją zlecić klikając w zakładkę Withdraw i podać nasz adres DASH z mikro-portfela FaucetHub > można zlecać po każdym Roll lub raz dziennie. Bez progu minimum do wypłaty.

Jest tu także program partnerski w którym otrzymujemy 10% z kliknięć osób poleconych.

Polecam również krany działające na takiej samej zasadzie losowania, jak wyżej opisany FreeDash Faucet, w których możemy zbierać inne darmowe kryptowaluty, tj.:

 


LTC Litecoin

Litecoin jest drugą po Bitcoinie najbardziej popularną kryptowalutą. Powstał 13.10.2011r. jako „udoskonalony bitcoin”. Różni się on od bitcoina m.in. tym że algorytm litecoina zakłada, że w obiegu znajdzie się 84 mln monet (w porównaniu z 21 mln BTC), a przetwarzanie kolejnych bloków następuje co 2,5 minuty – oznacza to, że transakcje są potwierdzane do czterech razy szybciej, czterokrotnie szybsza jest również emisja kolejnych partii waluty. Litecoin oferuje natychmiastowe płatności gdziekolwiek na świecie praktycznie za zerową opłatę. Już z natury walut wirtualnych działa LTC tak samo jak jego starszy brat. Jego istnienie jest więc oparte na zdecentralizowanej sieci płatności P2P (peer-to-peer). Zatem nikt nie może wpływać na Litecoin, nie może go zmieniać, modyfikować, fałszować, po prostu dlatego, że w jego sieci nie istnieje żaden punkt centralny, który ktokolwiek mógłby kierować.

1 LTC = 52 $ (stan na 08.09.2018)

Aktualny kurs możesz sprawdzić TUTAJ

Strony do zbierania darmowych Litecoinów:

KRAN NR 1.

Moon Litecoin

Moon Litecoin to strona identyczna w działaniu jak opisana powyżej Moon Dash oraz jak Moon Bitcoin (Darmowe Bitcoiny). Litecoiny zbieramy tutaj w litoshi czyli tzw ułamkowej części litecoina. Rejestrujemy się podając swój adres email ten sam jaki mamy na naszym mikro portfelu CoinPot ponieważ bezpośrednio do niego będą przesyłane zebrane Litecoiny ( Dlatego najpierw trzeba się zarejestrować w CoinPot klikając w link:  https://coinpot.co/ )

Rejestracja do MoonLitecoin: KLIKNIJ TUTAJ

„Księżycowy Kran” jest bardzo wygodny ponieważ tutaj to My decydujemy jak często będziemy w nim zbierać darmowe litecoiny. Po zalogowaniu widzimy jak nasze litoshi stopniowo przybywają i możemy je zebrać co 5 minut, co 10 minut, co godzinę lub raz dziennie, czy nawet raz na kilka tygodni. Litoshi przybywają według przykładowej tabeli:

Moon Litecoin > strona do zbierania darmowych litecoinów

Najlepiej jest wchodzić na Moon Litecoin dwa lub trzy razy dziennie i zyskać „samo uzbierane” w tym czasie litoshi. Aby zebrać naliczone litoshi klikamy przycisk „claim now”, a następnie rozwiązujemy captcha (do wyboru dwa rodzaje CAPTCHA: GoogleRecaptcha i Solvemedia) i litoshi dopisują się do naszego konta. 

Uzbierane litoshi na Moon Litecoin automatycznie pojawiają się na naszym mikro-portfelu CoinPot, nie ma tu tzw. progu wypłaty > klikamy w link „Your coinPot account”. Wypłatę z CoinPot na nasz portfel BitBay możemy zlecić po uzbieraniu 0.002 LTC i co najważniejsze nie jest pobierana żadna opłata transakcyjna, a wypłata jest zrealizowana w przeciągu 48h.

Jest tu także program partnerski w którym otrzymujemy 25% z kliknięć osób poleconych. Dodatkowo w Moon Litecoin są bonusy, np.: bonus za codzienne logowanie się, który zaczyna się od 1%, a kończy się na 100% – dzięki czemu zwiększa się ilość zbieranych litoshi, ale jeżeli nie zalogujemy się jednego dnia bonus zbieramy od początku.

Rejestracja do MoonLitecoin: KLIKNIJ TUTAJ

 


KRAN NR 2.

Instant LTC Faucet

Prosty w działaniu faucet czyli kranik, w którym można otrzymać od 250 do 5000 litoshi co 10 minut za każdy „claim”. Sprawdzony – wypłacający instant na nasz mikro-portfel zwany Faucet Hub. Dlatego najpierw trzeba się zarejestrować w Faucet Hub klikając w link: https://faucethub.io/ Po utworzeniu konta i zalogowaniu się do Faucet Hub wchodzimy w zakładkę USER + i wybieramy User Dashbord a niżej klikamy w zakładkę „Wallet Addresses” i dodajemy swój adres portfela LTC Litecoin wygenerowany wcześniej na BitBay > w „Currency” ustawiamy Litecoin i klikamy przycisk „Link This Adress”.

Dodawanie adresu Litecoin na mikro-portfelu Faucet Hub

Rejestracja do Instant LTC Faucet: KLIKNIJ TUTAJ

Następnie możemy się zarejestrować do Instant LTC Faucet. Rejestracja jest bardzo prosta: rozwiązujemy zadanie Anti-Bot (czyli klikamy w linki Anti-Bot w odpowiedniej kolejności > takiej jak pokazane w jasnoniebieskim polu), dodajemy swój adres portfela Litecoin z BitBay > ten sam który dodaliśmy przed chwilą do Faucet Hub i rozwiązujemy kod captcha (do wyboru dwa rodzaje CAPTCHA: GoogleRecaptcha i Solvemedia > polecam zmienić od razu na captcha typu Solvemedia).

Instant LTC Faucet > strona do zbierania darmowych Litecoinów

Kiedy jesteśmy już zarejestrowani aby zbierać darmowe LTC ponownie rozwiązujemy zadanie Anti-Bot oraz rozwiązujemy captcha i klikamy niebieski przycisk „Get Reward!” i widzimy ile  litoshi wylosowaliśmy oraz że zostały one automatycznie dopisane do naszego balansu LTC na Faucet Hub.

Na Faucet Hub wchodzimy w zakładkę „Overview” > tam widoczne są nasze uzbierane Litoshi. W Instant LTC Faucet jest także program partnerski w którym otrzymujemy 25% z kliknięć osób poleconych.

 


KRAN NR 3.

Litecoin-Faucet.com

Litecoin-Faucet.com to kran działający na takiej samej zasadzie jak legendarny, znany i bardzo lubiany FreeBitcoin (Darmowe Bitcoiny) oraz opisany powyżej Dash-Faucet.com. Mamy tutaj co godzinę losowanie Roll i bilety na loterię Lottery dzięki której możemy wygrać więcej kryptowaluty LTC.

Rejestracja do Litecoin-Faucet.com: KLIKNIJ TUTAJ

Co 60 minut można wylosować od 0.00000295 LTC do 0.05909090 LTC według takiej przykładowej tabeli (tabela ta zmienia się każdego dnia):

Wypłata manualna > sami musimy ją zlecić klikając w zakładkę Withdraw i podać nasz adres Litecoin z mikro-portfela FaucetHub > można zlecać po każdym Roll lub raz dziennie. Bez progu minimum do wypłaty.

Jest tu także program partnerski w którym otrzymujemy 10% z kliknięć osób poleconych.

 


DOGE DogeCoin

Dogecoin oznaczony kodem DOGE to kryptowaluta podobna do Bitcoina, stworzona została w oparciu o internetowy mem „doge”. Powstała 8 grudnia 2013r. Dzięki wykorzystaniu popularnego mem-a waluta bardzo szybko zyskała na popularności i znajduje się w czołówce najbardziej wykopywanych walut. Dogecoin jest internetową walutą peer-to-peer, opartą o zmodyfikowany protokół Bitcoina – przy czym jest walutą inflacyjną z powodu braku limitu monet, a nie jak większość kryptowalut deflacyjną. Siłą monety jest w dużej mierze środowisko i cena, a nie nowe rozwiązania techniczne, których jest niestety bardzo mało. Niski koszt przyciąga nowych użytkowników – 1 DOGE kosztuje dosłownie grosze. Każdy może zatem nabyć spore ilości tej kryptowaluty.

1 DOGECOIN = 0,005454 $ (stan na 08.09.2018)

Aktualny kurs możesz sprawdzić TUTAJ

Strony do zbierania darmowych Dogecoinów:

KRAN NR 1.

FreeDogecoin

Jedna z najlepszych stron do zdobycia darmowych Dogecoinów. Jeden z najdłużej działających i najbardziej lubiany kranik. Zakładamy konto – klikamy przycisk Sign Up i rejestrujemy się podając swój adres e-mail, hasło oraz swój adres portfela DOGE – najlepiej podać adres Dogecoin ze swojego konta w mikroportfelu CoinPot > jak na screene poniżej.

Rejestracja do FreeDogecoin: KLIKNIJ TUTAJ

Adres DOGE na mikro-portfelu CoinPot

Po utworzeniu konta na free Dogecoin – klikamy przycisk LOGIN a po zalogowaniu się, klikamy u góry przycisk FREE DOGE – pojawi się captcha którą wypełniamy i klikamy przycisk ROLL! co rozpoczyna losowanie liczby. Ilość dogecoinów jakie otrzymamy zależy od wylosowanej liczby, według przykładowej tabeli:

FreeDogecoin > strona do zbierania darmowych Dogecoinów > stawki stan na 07.09.2018

Tabela ta zmienia się każdego dnia, są inne liczby i ilości dogecoinów. Dogecoiny możemy tutaj losować co 60 minut. Przelew z FreeDogecoin na nasz portfel zostanie automatycznie wykonany po uzbieraniu minimum 100 DOGE, przelewy są realizowane w każdą niedzielę. Licznik do wypłaty można podejrzeć klikając u góry w zakładkę PROFILE i w zielony przycisk „Withdraw” (powinniśmy tutaj zaznaczyć opcję AUTO WITHDRAW ENABLED). Jest tu także program partnerski w którym otrzymujemy 50% z kliknięć osób poleconych (zakładka REFER).

Wypłata z FreeDogecoin

 Rejestracja do FreeDogecoin: KLIKNIJ TUTAJ

 


KRAN NR 2.

Moon Dogecoin

Moon Dogecoin to strona identyczna w działaniu jak opisana powyżej Moon Dash, Moon Litecoin oraz jak Moon Bitcoin (Darmowe Bitcoiny). Zbieramy tutaj ułamkowe części dogecoina. Rejestrujemy się podając swój adres email ten sam jaki mamy na naszym mikro portfelu CoinPot ponieważ bezpośrednio do niego będą przesyłane zebrane Dogecoiny ( Dlatego najpierw trzeba się zarejestrować w CoinPot klikając w link:  https://coinpot.co/ )

Rejestracja do MoonDogecoin: KLIKNIJ TUTAJ

„Księżycowy Kran” jest bardzo wygodny ponieważ tutaj to My decydujemy jak często będziemy w nim zbierać darmowe dogecoiny. Po zalogowaniu widzimy jak nasze dogecoiny stopniowo przybywają i możemy je zebrać co 5 minut, co 10 minut, co godzinę lub raz dziennie, czy nawet raz na kilka tygodni. Dogecoiny przybywają według przykładowej tabeli:

Moon Dogecoin > stawki stan na 28.06.2018
Moon Dogecoin> strona do zbierania darmowych dogecoinów

Najlepiej jest wchodzić na Moon Dogecoin dwa lub trzy razy dziennie i zyskać „samo uzbierane” w tym czasie dogecoiny. Aby zebrać naliczone dogecoiny klikamy przycisk „claim now”, a następnie rozwiązujemy captcha (do wyboru dwa rodzaje CAPTCHA: GoogleRecaptcha i Solvemedia) i litoshi dopisują się do naszego konta.

Uzbierane doge na Moon Dogecoin automatycznie pojawiają się na naszym mikro-portfelu CoinPot, nie ma tu tzw. progu wypłaty > klikamy w link „Your coinPot account”. Wypłatę z CoinPot możemy zlecić po uzbieraniu 50 doge i co najważniejsze nie jest pobierana żadna opłata transakcyjna, a wypłata jest zrealizowana w przeciągu 48h.

Jest tu także program partnerski w którym otrzymujemy 25% z kliknięć osób poleconych. Dodatkowo w Moon Dogecoin są bonusy, np.: bonus za codzienne logowanie się, który zaczyna się od 1%, a kończy się na 100% – dzięki czemu zwiększa się ilość zbieranych doge, ale jeżeli nie zalogujemy się jednego dnia bonus zbieramy od początku.

Rejestracja do MoonDogecoin: KLIKNIJ TUTAJ


KRAN NR 3.

Instant DOGE Faucet

Prosty w działaniu faucet czyli kranik, w którym można otrzymać od 0.05 do 10 Dogecoin co 10 minut za każdy „claim”. Sprawdzony – wypłacający instant na nasz mikro-portfel zwany Faucet Hub. Dlatego najpierw trzeba się zarejestrować w Faucet Hub klikając w link: https://faucethub.io/ Po utworzeniu konta i zalogowaniu się do Faucet Hub wchodzimy w zakładkę USER + i wybieramy User Dashbord a niżej klikamy w zakładkę „Wallet Addresses” i dodajemy swój adres portfela DOGE Dogecoin (najlepiej podać adres Dogecoin ze swojego konta w mikroportfelu CoinPot) > w „Currency” ustawiamy Dogecoin i klikamy przycisk „Link This Adress”.

Rejestracja do Instant DOGE Faucet: KLIKNIJ TUTAJ

Następnie możemy się zarejestrować do Instant DOGE Faucet. Rejestracja jest bardzo prosta: rozwiązujemy zadanie Anti-Bot (czyli klikamy w linki Anti-Bot w odpowiedniej kolejności > takiej jak pokazane w jasnoniebieskim polu), dodajemy swój adres portfela Dogecoin > ten sam który dodaliśmy przed chwilą do Faucet Hub i rozwiązujemy kod captcha (do wyboru dwa rodzaje CAPTCHA: GoogleRecaptcha i Solvemedia > polecam zmienić od razu na captcha typu Solvemedia).

Instant DOGE Faucet > strona do zbierania darmowych Dogecoinów

Kiedy jesteśmy już zarejestrowani aby zbierać darmowe DOGE ponownie rozwiązujemy zadanie Anti-Bot oraz rozwiązujemy captcha i klikamy niebieski przycisk „Get Reward!” i widzimy ile  litoshi wylosowaliśmy oraz że zostały one automatycznie dopisane do naszego balansu Dogecoin na Faucet Hub.

Na Faucet Hub wchodzimy w zakładkę „Overview” > tam widoczne są nasze uzbierane Doge. W Instant DOGE Faucet jest także program partnerski w którym otrzymujemy 25% z kliknięć osób poleconych.

 


ETH Ethereum

Ethereum jest platformą i językiem programowania oraz jedną z kryptowalut. Pozwala na zbudowanie dowolnej aplikacji Bitcoinowej, a następnie uruchomienie jej w ramach sieci maszynowej sprzężonej w projekcie Ethereum. Autorzy nazywają ją rozproszoną siecią obliczeniową. Wykorzystywana w niej waluta Ether, stosowana jest do kupowania usług, np. przesyłania ETH pomiędzy innymi użytkownikami. Ethereum został stworzony przez Vitalik’a Buterin, badacza kryptowalut, programistę, który w 2013 roku pracował nad Bitcoinem. Finansowanie nowego przedsięwzięcia odbyło się dzięki inwestorom. System został uruchomiony 30 lipca 2015 roku, gdzie na sprzedaż było 11.5 mln monet – Ethereum Coin.

1 ETH = 437,21 $ (stan na 28.06.2018)

Aktualny kurs możesz sprawdzić TUTAJ

Strony do zbierania darmowych Ethereum

Multicoin Faucet (ETH) i (BTC)

Faucet czyli kranik w którym można zbierać jednocześnie dwa rodzaje kryptowalut: Ethereum i Bitcoin. Jest bardzo podobny w działaniu do opisanego powyżej FreeDogecoin oraz do FreeBitcoin. Rejestrujemy się podając User name, hasło, e-mail i adres naszego portfela BTC oraz adres naszego portfela ETH.

Rejestracja do Multicoin Faucet: KLIKNIJ TUTAJ

Na górze po lewej stronie klikamy przycisk: Go to Ethereum Faucet i szukamy obrazek z zieloną kostką – klikamy Roll Dice – pojawi się captcha którą wypełniamy i klikamy przycisk Roll co rozpoczyna losowanie liczby. Ilość ethereum jakie otrzymamy zależy od wylosowanej liczby, według przykładowej tabeli:

Tabela ta zmienia się każdego dnia, są inne liczby i ilości ethereum. Ethereum możemy tutaj losować co 30 minut.

Następnie klikamy na górze strony w zakładkę Faucet > rozwiązujemy kod Captcha i klikamy przycisk CLAIM BITCOIN (na stronie jest błąd > napisano Bitcoin ale walutą jaką tu otrzymujemy jest Ethereum ETH). Ethereum możemy tutaj losować również co 30 minut.

WAŻNE: W Multicoin Faucet mamy 2 zakładki w których zbieramy darmowe ETH. Jest to jakby podwójny kran!

Przelew uzbieranych ETH na nasz portfel możemy wykonać po uzbieraniu minimum 0.00200000 ETH. Wypłatę zlecamy na nasz mikroportfel portfel FaucetHub (0% fee).

Tak samo zbieramy w tym faucecie Bitcoiny:

Na górze po lewej stronie klikamy przycisk: Go to Bitcoin Faucet i wybieramy obrazek z zieloną kostką – klikamy Roll Dice – pojawi się captcha którą wypełniamy i klikamy przycisk Roll co rozpoczyna losowanie liczby. Bitcoiny możemy losować co 60 minut. Następnie klikamy na górze strony w zakładkę Faucet > rozwiązujemy kod Captcha i klikamy przycisk CLAIM BITCOIN > darmowe BTC możemy tutaj losować co 30 minut.

WAŻNE: W Multicoin Faucet mamy 2 zakładki w których zbieramy darmowe BTC. Jest to jakby podwójny kran!

Przelew uzbieranych BTC na nasz portfel możemy wykonać po uzbieraniu minimum 0.00040000 BTC. Wypłatę zlecamy na nasz mikroportfel portfel FaucetHub (0% fee).

Jest tu także program partnerski w którym otrzymujemy 35% z kliknięć osób poleconych.

Rejestracja do Multicoin Faucet: KLIKNIJ TUTAJ

 


SwissAdsPays ETH Faucet

Kolejny bardzo podobny do powyższej opisanego Multicoin Faucet oraz topowych kraników z serii FreeBitcoin, Faucet w którym zbieramy darmowe Ethereum. Rejestrujemy się podając User name, hasło, e-mail i adres naszego portfela ETH.

Rejestracja do SwissAdsPays ETH Faucet: KLIKNIJ TUTAJ

Na górze klikamy w zakładkę Faucet – pojawi się captcha którą wypełniamy i klikamy przycisk Claim co rozpoczyna losowanie liczby.

Ilość Ethereum jakie otrzymamy zależy od wylosowanej liczby, według przykładowej tabeli:

Tabela ta zmienia się każdego dnia, są inne liczby i ilości ethereum. Ethereum możemy tutaj losować co 60 minut.

Przelew uzbieranych ETH na nasz portfel możemy wykonać po uzbieraniu minimum 0.00200000 ETH > na górze wchodzimy w zakładkę Account i w Withdrawal. Wypłatę zlecamy na nasz mikroportfel portfel FaucetHub (0% fee).

Jest tu także program partnerski w którym otrzymujemy 25% z kliknięć osób poleconych – zakładka Referrals.

Rejestracja do SwissAdsPays ETH Faucet: KLIKNIJ TUTAJ

 


NOWOŚĆ NA BLOGU !!!

MULTI-FAUCET : 21 KRYPTOWALUT W JEDNYM !

Allcoins.pw

Bardzo ciekawy kran > Multi-Kran > 21 różnych kryptowalut w jednym! czegoś takiego długo szukałam.

Wypłacający na portfel Faucethub bez konieczności uzbierania minimum do wypłaty (każdą uzbieraną ilość danej kryptowaluty możemy od razu wypłacić na nasz portfel).

Obecnie na dzień dzisiejszy (20.06.2018) można zbierać tutaj co 4 minuty darmowe: Bitcoin, Dogecoin, Litecoin, Potcoin, BlackCoin, PrimeCoin, Ethereum, BitCore, Dash, Monero, PeerCoin, BitcoinCash, Zcash, Ethereum Classic, Groestlcoin, Verge, Ubiq, Pivx, Stratis, GameCredits, Komodo i wciąż dochodzą nowe kryptowaluty do wyboru.

Oprócz kranów czyli faucetów z kryptowalutami, w Allcoins mamy również: Gry (FreeRoll, LuckyNumber, Boomerang lub DiceGame i Lottery). Niektóre gry są dostępne tylko w BTC … ale jeśli zdobędziesz inną kryptowalutę, możesz po prostu użyć narzędzia wymiany kryptograficznej > Exchange crypto tool. Jeśli nie lubisz grać, przejdź do Multi Coins Crypto Miner. Poza tym codziennie otrzymasz 2 bezpłatne AutoClaims dla AutoFaucet, jeśli zalogujesz się codziennie na Allcoins.pw. Ostatnią dodaną funkcją jest PTC, który płaci za odwiedzanie linków.

Rejestracja do Allcoins.pw: KLIKNIJ TUTAJ

 

Allcoins.pw > strona do zbierania darmowych Bitcoinów oraz innych darmowych kryptowalut

Zarabianie dzięki kranom czyli faucetom: po rejestracji i zalogowaniu do Allcoins.pw > Kliknij na zakładkę Faucets, w lewym menu i wybierz kryptowalutę, np. Bitcoin lub wybierz inną kryptowalutę którą chcesz zbierać.

 

Kliknij przycisk Claim > Rozwiąż captcha (możesz również zmienić captcha, jeśli chcesz > Swich captcha) i kliknij przycisk Captcha is resolved! i gotowe BTC satoshi dopisują się do balansu. Można zbierać co 4 minuty (240 sekund odlicza czas) i po tym czasie można znów zbierać BTC lub zmienić > wybrać inną kryptowalutę.

Zarabianie dzięki AutoFaucetowi: Kliknij w zakładkę AutoFaucet & Miner, w lewym menu i wybierz AutoFaucet.

 

Możesz zarabiać na tym AutoFaucecie automatycznie, bez klikania za każdym razem. Aby uruchomić AutoFaucet > wybierz kryptowalutę i kliknij przycisk Lunch i poczekaj, otrzymasz kryptowalutę co 4 minuty. Każdego dnia otrzymasz 2 bezpłatne AutoClaims codziennie logując się do Allcoins.pw. Możesz uzyskać więcej automatycznych claimów, odwiedzając kilka linków > klikając żółty napis.

W Allcoins.pw jest także program partnerski w którym otrzymujemy 25% z kliknięć osób poleconych.

Wypłaty: Można zlecić trzy wypłaty w ciągu 24 godzin. Każda wypłata musi zostać przez nas potwierdzona linkiem który otrzymamy na maila. Wypłaty można zlecać na portfel FaucetHub lub na każdy inny portfel kryptowalutowy, jednak o wiele korzystniejsze jest wypłacania na FaucetHub ponieważ nie ma minimum do wypłaty (tyle ile uzbieramy możemy wypłacić), opłata za wypłatę wynosi 1,5% i nasza wypłata na portfel FaucetHub dochodzi instant. Dla porównania poniższa tabelka:

Rejestracja do Allcoins.pw: KLIKNIJ TUTAJ

 


 

 

*Rejestrując się z mojego linka na którejś z w/w stron, możesz liczyć na moją pomoc.

Znajdziesz mnie tutaj: Facebook > KLIK , FutureNet > KLIK

Możesz także napisać do mnie na ten adres mailowy: gajzler.malgorzata@gmail.com

Jeżeli jesteś zainteresowany stronami (kranami) do zbierania Bitcoin i innych kryptowalut i chcesz korzystać z bieżących informacji na ten temat zapraszam Cię do mojej grupy na Facebook-u: “Darmowe Krany Bitcoin i innych Kryptowalut