Irlandia na Instagramie

Irlandia jest idealnym krajem do zwiedzania, zachwycającym swoimi krajobrazami – wyżynami, wzgórzami, oceanem, zielonymi polami i pastwiskami oraz celtycką kulturą, niesamowitymi budowlami, zamkami, dolmenami, fantastycznymi górami, skałami, klifami, jeziorami, lasami, łąkami i dziką zwierzyną.

Irlandia to kraj niesamowicie fotogeniczny, prawdziwy raj dla fotografów, aby się o tym przekonać wystarczy zajrzeć na Instagram. Ja, swoją pasję do fotografowania odkryłam właśnie po przyjeździe do Irlandii, gdy zrobiłam moje pierwsze zdjęcia nad rzeką Barrow oraz zdjęcia Zamku w Carlow. Dziś chciałabym pokazać Wam „irlandzkie” profile na Instagramie, które mnie najbardziej zachwycają i inspirują. “Irlandzkie”, czyli przedstawiające widoki, krajobrazy, architekturę i życie Szmaragdowej Wyspy. Profile te mają po kilkadziesiąt tysięcy obserwujących, a prawie każde zdjęcie jakie publikują wywołuje okrzyk “WOW”. Warto się nimi inspirować, odkrywać miejsca, które chcielibyśmy odwiedzić i doskonalić swoje umiejętności fotograficzne. Zapraszam do oglądania.

Profile o Irlandii które warto obserwować na Instagramie:

Tourism Ireland

Loves Ireland

Wander Ireland

Insta Ireland

Visit Ireland

Visit Dublin

Discover Dublin

Insta Ireland

Exploring Ireland

Ireland Gram

Ireland Daily

Irish Archaeology

Jeśli macie ochotę na więcej przepięknych zdjęć Irlandii na Istagramie oto kilka hasztagów, które ułatwią Wam ich znalezienie:

i jeszcze jeden profil na koniec …

MyCarlow

Mój profil na Instagramie, który ostatnio zaniedbałam i bardzo rzadko coś na nim publikuję, a to ze względu na to że dostęp do internetu w telefonie mam tylko gdy stoję obok modemu. Jeśli macie ochotę zaobserwować mój profil to będzie mi bardzo miło.

A Wy macie swoje ulubione profile kraju lub miasta, które obserwujecie na Instagramie ?

Please follow and like us:
error

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *