FutureNet i FutureAdPro

 

 

Portal społecznościowy: FutureNet

Rejestracja do FutureNet: KLIKNIJ TUTAJ

Czym jest FutureNet ?

W marcu 2016 dołączyłam do nowego portalu społecznościowego o nazwie FutureNet, który jest takim nowocześniejszym wydaniem Facebooka. Jest to polski portal społecznościowy, który powstał pod koniec 2014 roku i obecnie bije rekordy popularności dzięki wyjątkowemu modelowi biznesowemu, dającemu zarabiać każdemu użytkownikowi. Obecnie FutureNet ma już ponad 2,5 miliona użytkowników.

FutureNet posiada funkcje bardzo podobne jak Facebook, możemy tu publikować, lajkować, udostępniać, komentować posty i multimedia, zapraszać znajomych, czatować i za wszystko to otrzymywać wynagrodzenie.

Każda nasza aktywność jest rejestrowana i wyceniana poprzez specjalny algorytm, nasze posty, komentarze, ilość znajomych, to wszystko ma znaczenie i raz na dobę jest zliczane i pojawia się na naszym koncie w $ jako Social Media Bonus, może to być 0,04$, 0,07$, 0,09$, 0,10$, 0,30$ w zależności od naszej aktywności. Szczególnie premiowane jest używanie komunikatora wewnętrznego FutureNet Czat.

W FutureNet promuję swojego bloga, publikuję nowe wpisy, tak jak na Facebooku i dodatkowo na tym zarabiam.

Jeśli masz ochotę zarejestrować się w FutureNet i przekonać się jak działa, możesz to zrobić tutaj z mojego reflinka:
http://mycarlow.futurenet.club

Tak wygląda moje konto w portalu FutureNet

Dlaczego warto dołączyć do FutureNet ?

FutureNet to nowoczesny i innowacyjny portal społecznościowy, który łączy najbardziej dynamicznie rozwijające się sektory online: Social Media, Multimedia, Gry Online, Narzędzia Online, Zarabianie Online. Platforma jest dostępna w kilkunastu językach, również w języku polskim!

Spośród innych portali społecznościowych FutureNet wyróżnia się tym, że aż 90% swoich dochodów przeznacza dla użytkowników, zasilając w ten sposób program FutureAdPro.

FutureNet to polski portal społecznościowy, który powstał pod koniec 2014 roku i obecnie bije rekordy popularności dzięki wyjątkowemu modelowi biznesowemu, dającemu zarabiać każdemu użytkownikowi. Zapraszaj znajomych, postuj, lajkuj, rekomenduj, graj, rób to co robiłeś dotychczas na innych platformach społecznościowych i zarabiaj na wszystkim!

W FutureNet płacimy za Twoją Aktywność na portalu społecznościowym!

​Twoja aktywność na Platformie Futurnet jest wynagradzana. FutureNet dzieli wpływy z Reklam pomiędzy aktywnych użytkowników Platformy Społecznościowej FutureNet. Social Media Bonus wynagradza aktywnych użytkowników Platformy Społecznościowej. FutureNet codziennie nalicza wynagrodzenia wg specjalnie do tego celu stworzonego skryptu biorąc pod uwagę określone parametry aktywności. Twoje parametry aktywności będą szczególnie premiowane podczas używania komunikatora wewnętrznego FutureNet (czat).

Na podstawie tych Parametrów obliczana jest Twoja aktywność, oraz wysokość dziennej premii: Social Media Bonus.

​Multimedia Media Bonus: Na naszej Platformie masz możliwość sprzedaży swoich plików Multimedialnych innym Użytkownikom. Jesteś w posiadaniu własnych plików Multimedialnych? Na Platformie FutureNet masz możliwość ich odsprzedaży innym użytkownikom. Załaduj Pliki w zakładce „Produkty“ określ cenę jaką chcesz uzyskać i zarabiaj na każdym ich pobraniu przez innych użytkowników. Do udostępnienia swoich produktów możesz również używać linków zewnętrzych. Wykorzystaj serwery FutureNet do przechowywania swoich plików. Za każdą sprzedaż otrzymasz 50% wystawionej ceny, 40% trafia do Planu Marketingowego, 10% jest prowizją FutureNet.

​Sales Bonus: Za każdą bezpośrednią sprzedaż produktów FutureNet otrzymujesz 30% prowizji. Dodatkowo jesteś wynagradzany od każdej sprzedaży w twoim zespole do 10-ciu poziomów w głąb.

Advertsing Sales Bonus: Za każdą sprzedaż Reklamy otrzymujesz 20% Prowizji. Pozyskaj klienta, reklamodawcę na Platformę Społecznościową FutureNet i otrzymuj trwałą prowizje w wysokości 20% od każdej zamieszczonej reklamy. Pozyskani przez Ciebie klienci są na trwałe związani z Tobą.

Friends Bonus:  Matryca 3×10: Partner w każdym „Friends Tree“ w pierwszym poziomie ponad sobą może posiadać 3 partnerów, czwarty oraz każdy kolejny będzie umieszczany w wyższych poziomach „Friends Tree “.

Premia Matching Bonus naliczana jest w oparciu o dochody Twoich bezpośrednich Partnerów z: FRIENDS BONUS. Dla każdej z matryc osobno: 10 / 25 / 50 / 100 / 500 / 1.000 Osobisty Partner = do 50% Matching Bonus. Aby otrzymać Matching Bonus nie musisz posiadać żadnych kwalifikacji. Od każdego osobiście zaproszonego Partnera który otrzyma premię naliczoną w Friends Tree Bonus otrzymujesz od 10% do 50% wysokości jego dochodu! Wysokość Matching Bonus zależna jest od posiadanego przez Ciebie Pakietu.

Z Leader Bonus osiągasz % dochód od całej Twojej struktury bez ograniczeń w głąb, od 1 poziomu w nieskończoność. Wysokość % dochodu jest zależna od posiadanej kwalifikacji. Jeśli Twój Partner osobisty również zakwalifikuje się na określony poziom Leader Bonus wtedy zarabiasz % różnicę.

Rejestracja do FutureNet: KLIKNIJ TUTAJ

Odbierz bonus o wartości $10

Po rejestracji zaloguj się na swoje konto w FutureNet i w swoim profilu po lewej stronie w zakładce “hobby” uzupełnij swoje zainteresowania. Zobaczysz tam kilka kategorii: filmy, sport, literatura, gry, muzyka, praca, rodzina i związki. W zamian za uzupełnienie profilu otrzymasz 1000 media points, które są równo warte $10 i będziesz je mógł wymienić na produkty firmy.

Program matrycowy

Firma FutureNet zarabia na sprzedaży reklam, odsprzedaży gier innych firm, sprzedaży własnych gier, produktach online, usługach IT, video produkcji, grafiki komputerowej, sprzedaży produktów w sklepie online oraz z programu matrycowego.

FutureNet oferuje program matrycowy i w połączeniu z FutureAdPro daje to niesamowity efekt! Podczas wypłacania z FutureAdPro 5% odkładane jest na matrycę w portalu FutureNet, wymuszjąc na Tobie kupno wyższych pakietów. W matrycach zarabiamy, aż do 10 poziomu i zarabiamy także na “spadochroniarzach”, czyli poleconych naszych sponsorów i nadsponsorów, którzy w wyniku wymuszonej trójkowej matrycy trafili do nas.

Program matrycowy FutureNet

Matryce to rodzaj zakupu udziałów w firmie FutureNet upoważniających do otrzymywania określonych bonusów. W FutureNet wystepuje 6 matryc, matryce za $10, $25, $50, $100, $500 i $1000. Za każdą z takich matryc otrzymujemy punkty media points, które możemy wymienić za produkty online w firmie, kupować np. tańsze produkty brandowane w sklepie online.

Podczas wypłacania z FutureAdPro 5% odkładane jest na matrycę w portalu FutureNet. Właśnie w taki sposób uzbierałam i kupiłam swoją drugą matrycę za 25$ w FutureNet.

Konkretny przykład na czym polega zarabianie w matrycach:
Mam matrycę za 10$ i jeśli zaproszę kogoś do FN i ta osoba wykupi też matrycę za 10$ to Ja zarabiam 5% czyli 0.5$.
Mam matryce za 25$ i jeśli zaproszę kogoś do FN i ta osoba wykupi też matrycę za 25$ to Ja zarabiam 5% czyli 1.25$.
(czyli zarabiam 5% od każdej osoby która zakupi matrycę w moim drzewku).

Moje matryce w FutureNet > stan na 02.02.2018
Moje drzewko matrycowe za 10$ > stan na 02.02.2018

Plan marketingowy FutureNet

Pobierz prezentację planu marketingowego FutureNet. Tutaj znajdziesz znacznie więcej niż same matryce!

KLIKNIJ I POBIERZ!

Informacje o firmie

Firma FutureNet została założona w 2012 roku, posiada swoje siedziby w takich częściach świata jak: Polska (Wrocław, Warszawa) USA, Brazylia, UK, Niemcy, Ukraina, Indie, Malezja, Filipiny, Rosja, Hong Kong, Wietnam i wciąż powstają nowe.

Obecnie firma zarejestrowana jest w Dubaju pod adresem: FutureNet LLC, Abdulla AL Fahed-4, Office No. 210, Al Quisais second, United Arab Emirates z kapitałem zakładowym $50 000 i wpisana do rejestru pod numerem 781893.

Natomiast główna siedziba firmy znajduje się w Polsce we Wrocławiu. Właścicielem firmy jest Roman Ziemian oraz Stephan Morgenstern.

24-25 listopada 2017 odbył się pierwszy event w Chinach organizowany przez firmę FutureNet, na który przybyło ponad 5000 osób! Wraz z rozpoczęciem eventu oficjalnie wystartowała nowa kryptowaluta FuturoCoin, której twórcą i pomysłodawcą jest firma FutureNet. Kolejny event odbędzie się 26 czerwca 2018 roku w Krakowie.

​Przeczytaj również jak “BIZNES – GAZETA PRAWNA” zachęca do korzystania z jedynej takiej Platformy Społecznościowej FutureNet z rozwiązaniami na miarę XXI wieku w artykule, który ukazał się w wydaniu gazety drukowanej jak i internetowej.
LINK: http://serwisy.gazetaprawna.pl/jakosc-roku/artykuly/971504,postaw-na-futurenet.html

​A tu jeszcze inne medium czyli “Alter Business” pisze o samym programie Future Ad Pro:
LINK: http://alterbusiness.info/futureadpro-czym-platforma-reklamowa-futurenet/

 

Zakładając konto na Portalu Społecznościowym FutureNet, otrzymujesz automatycznie drugie konto na Platformie Reklamowej z możliwością zarabiania – FutureAdPro i na odwrót, zakładając konto w programie FutureAdPro, otrzymujesz automatycznie konto na platformie Social Media FutureNet.

 

Platforma reklamowa: FutureAdPro

Image and video hosting by TinyPic

Rejestracja do FutureAdPro: KLIKNIJ TUTAJ

Czym jest FutureAdPro ?

FutureAdPro jest to pierwszy program tego typu oparty o istniejący już cztery lata portal społecznościowy FutureNet.

FutureAdPro to pierwszy i jedyny program Revenue Share, który posiada własną platformę społecznościową!

Revenue Share (w skrócie Revshare) to nowy model biznesowy, który powstał w 2012 roku i od tego czasu jest z powodzeniem rozwijany na całym świecie. Głównym założeniem RevShare jest podział zysków ze wszystkimi aktywnie działającymi użytkownikami. Aktywnością nazywamy zakup usług i wykonywanie pracy, która kwalifikuje nas do podziału zysków. Najczęściej jest to wyklikanie 10 reklam raz na dobę.

Bardzo ważnym czynnikiem zapewniającym długotrwałe działanie takich platform jest zewnętrzne finansowanie, czyli pozyskiwanie zysków nie tylko z wpłat użytkowników, ale również z innych zewnętrznych źródeł. Przykładem firm, którym już się to udało jest właśnie FutureAdPro.

FutureAdPro to pierwszy biznes reklamowy na świecie z własną platformą społecznościową – FutureNet!

​FutureAdPro (FutureNet Advertising Program) to platforma reklamowa, która dostarcza ruch na nasze strony internetowe. Projekt ten wystartował oficjalnie 8 kwietnia 2016 roku. Dzięki pakietom AdPack FutureAdPro stwarza nam idealne warunki do reklamowania się.

Kupując usługę reklamową w FutureAdPro otrzymujesz gwarantowany ruch na stronie, którą reklamujesz. FutureAdPro daje nam możliwość geo-targetowania, czyli kierowania reklamy na konkretną grupę docelową wybierając wiek, płeć, kraj i język. Pozwala to na znaczne zwiększenie efektywności naszej reklamy.

Program jest w języku polskim, ma nowoczesny, bardzo przejrzysty wygląd i jest nieskomplikowany w obsłudze.

Jak działa program FutureAdPro ?

Aby zacząć zarabiać należy zakupić minimum jeden pakiet reklamowy (AdPack) o wartości 50$. Po zakupie nabywasz prawo do 800 wyświetleń swojej reklamy. Aby zostać zakwalifikowany do dziennego naliczenia premii należy obejrzeć 10 reklam dziennie. Aby osiągać większe korzyści finansowe możesz zakupić większą ilość pakietów reklamowych (AdPacks).

​Zakupujesz pakiety reklamowe i cieszysz się ze wzrostu sprzedaży na Twojej stronie.

Zakupujesz minimum jeden pakiet reklamowy (maksimum 1000) oglądasz 10 reklam dziennie i osiągasz %-towy udział w naliczeniach opartych o zysk firmy.

(Jedno konto może posiadać max 1.000 paczek reklamowych. Możliwe jest posiadanie jednego konta na domostwo).

​Zakupując pakiet reklamowy (AdPack) o wartości 50$ oraz oglądając każdego dnia 10 reklam osiągasz % udział w naliczeniach opartych o zysk firmy. W czasie 120 dni Adpack osiąga maksymalna wartość 60$ i paczka reklamowa jest „zamykana“, na Twoje konto Online jest doliczana kwota 60$. Twój dochód możesz wypłacić lub zakupić kolejne pakiety reklamowe (AdPacks).

Wysokość Twoich dochodów w FutureAdPro jest zależna od ilości posiadanych paczek reklamowych (AdPacks). Czym większa ilość posiadanych paczek reklamowych tym wyższy udział w zyskach firmy. Większa ilość posiadanych paczek zapewni Ci większą liczbę odwiedzających stronę którą reklamujesz.

Otrzymywanie naliczeń w programie nie wymaga rejestracji nowych Partnerów oraz sprzedaży produktów!

​Wysokość dziennych naliczeń zależy przede wszystkim od obrotów jakie generuje firma.

WAŻNE: 5% z naszych naliczeń trafia do specjalnej puli, z której pieniądze można przeznaczyć tylko na zakup zwykłej reklamy lub na opłatę abonamentu, który nie jest obowiązkowy. Kolejne 5% jest pobierane podczas wypłaty, które przeznaczane jest na zakup matrycy w FutureNet, która wykupuje się automatycznie po uzbieraniu odpowiedniej kwoty.

​Proszę pamiętać, że kupujemy produkt jakim jest usługa reklamowa. Nie jest to inwestycja i zarobki nie są gwarantowane!

Moje konto w programie FutureAdPro > stan na 02.02.2018

Jak stworzyć swoją reklamę i kupić wyświetlenia w FutureAdPro?

W panelu po lewej stronie wchodzimy w pole “Reklamowanie” a następnie w pole “Stwórz nową reklamę”. W pierwszym polu wpisujemy tytuł reklamy, następnie tekst reklamy i link do promowanej strony. W następnym dziale ustawiamy filtry ze względu na płeć, wiek, kraj pochodzenia i język (jest to bardzo rzadko spotykana funkcja w programach typu revshare – dzięki której możemy określić kto ma zobaczyć reklamę i dopasować osoby zainteresowane tematyką danej strony). Następnie po prawej stronie możemy zobaczyć podgląd reklamy i sprawdzić czy wszystko jest dobrze ustawione a następnie przypisać ilość wyświetleń i zaakceptować naszą reklamę.

Jak stworzyć swoja reklamę w programie FutureAdPro

Revshare to świetne narzędzia reklamowe. W FutureAdPro 5% z naszych naliczeń trafia na Konto Reklamowe, z którego pieniądze można przeznaczyć na zakup reklamy.

Często jest PROMOCJA wtedy za 3$ można sobie kupić 1000 wyświetleń swojej strony lub bloga. Bez promocji 1000 wyświetleń możemy kupić za 5$

Zakup 1000 wyświetleń swojej strony/bloga w programie FutureAdPro

Reklama ma opcje GEO-TARGETOWANIA czyli można ustawić ją na konkretną grupę docelową wybierając wiek, płeć, kraj i język.

Jeśli masz bloga to na pewno zależy ci tak jak mnie, na jak największej ilość odwiedzin na blogu, na dobrych statystykach, pozycji w Google, jak najlepszych UU. Ja w FutureAdPro jestem od kwietnia 2016 i reklamuje tu swojego bloga.

Rejestracja do FutureAdPro: KLIKNIJ TUTAJ

Zarabiaj sam lub z zespołem!

​Rekomendowanie programu nie jest warunkiem otrzymywania naliczeń. Jeśli jednak chcesz otrzymywać dodatkowe korzyści rekomendując program FutureAdPro swoim znajomym otrzymasz gratyfikacje od każdego zakupu do 5 poziomów w głąb swojej struktury partnerskiej.

​FutureAdPro oferuje swoim partnerom prowizję od zakupu pakietów AdPack od osób zaproszonych przez nas do 5 poziomu.

Za każdym razem, gdy jakaś osoba z Twojego zespołu zakupi pakiet AdPack, Ty otrzymasz prowizję, której wysokość zależy od posiadanego abonamentu. Darmowy status posiada możliwość zarabiania maksymalnie na 50 adpackach i otrzymujemy prowizję z poleconych w wysokości 3 %. Na najwyższym poziomie możemy mieć maksymalnie 1000 packów oraz otrzymujemy prowizję za poleconych z 5 poziomów: 8%, 4%, 1%, 1%, 1%. Posiadając opłacony abonament zarabiasz wyższe prowizje z zaproszonych partnerów oraz wtedy możesz zakupić większą ilość AdPacków, co możesz zobaczyć w tabelce poniżej.

W przypadku abonamentu za $180 na rok wygląda to tak:

  • 8% gdy zakup nastąpi przez Twojego partnera z 1 poziomu,
  • 4% gdy zakup nastąpi przez Twojego partnera z 2 poziomu,
  • 1% gdy zakup nastąpi przez Twojego partnera z 3 poziomu,
  • 1% gdy zakup nastąpi przez Twojego partnera z 4 poziomu,
  • 1% gdy zakup nastąpi przez Twojego partnera z 5 poziomu.

Pamiętaj o sile procentu składanego!

​Załóżmy, że Jan Kowalski kupił 50 paczek na start o wartości 2500$. Zdecydował się na pełną re-inwestycję w pierwszych 100 dniach współpracy z FutureAdPro. Tutaj zaczyna się procent składany. Każde 50$ zarobione przez Kowalskiego, jest przez niego reinwestowane w postaci zakupu kolejnych paczek. Moc procentu składanego spowoduje, że Kowalski po 100 dniach będzie miał znacznie większą liczbę pracujących paczek.

FutureNet oferuje program matrycowy w połączeniu z FutureAdPro!

Każdy pakiet reklamowy kosztuje 50$. Wypracowuje dla Ciebie 120% swojej wartości, czyli 20% to Twój zysk (10$). 2,5$ z twojego zysku na każdej paczce, odkładane jest na matrycę w portalu Futurenet, wymuszając na Tobie kupno coraz to wyższych pakietów.

Podczas wypłacania z FutureAdPro 5% odkładane jest na matrycę w portalu FutureNet, wymuszając na Tobie kupno wyższych pakietów. W matrycach zarabiamy, aż do 10 poziomu i zarabiamy także na “spadochroniarzach”, czyli poleconych naszych sponsorów i nad-sponsorów, którzy w wyniku wymuszonej trójkowej matrycy trafili do nas.

Przykład:

Kowalski rejestruje się w FutureAdPro i kupuje 100 paczek. Każda zarabia 1% dziennie. 5% z zysków wypracowanych przez paczki automatycznie system przenosi do matrycy, aż uzbiera się kwota w wysokości pakietu, którego Kowalski jeszcze nie ma (10$, 25$, 50$, 100$, 500$, 1000$). Kowalskiemu uzbierała się kwota w wysokości 100$, więc system za niego, automatycznie robi upgrade na ten pakiet. Kowalski miał już wcześniej kupiony pakiet za 10$, 25$ i 50$ ponieważ wie, że w matrycy zarabia także na osobach zaproszonych do Futurenet przez jego sponsorów. Gdyby nie miał już wcześniej kupionych jakichkolwiek pakietów to nie zarobiłby na wprowadzonych przez sponsorów. Kowalski teraz zarobi na każdym kto także ma pakiet 100$ i znajduje się nad nim w wymuszonej matrycy trójkowej.

Plan marketingowy FutureAdpro

Pobierz prezentację planu marketingowego FutureAdPro. Dowiesz się znacznie więcej np. o nagrodach rzeczowych dla partnerów!

KLIKNIJ I POBIERZ!

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY FUTUREADPRO:

POLSKI PROGRAM i REALNA FIRMA

z siedzibą we Wrocławiu oraz biurami i supportem w różnych krajach na całym świecie. Możliwość otrzymania Faktury VAT 23% za zakup Pakietów Reklamowych (Ad Pack) w celu wrzucenia poniesionych kosztów reklamy w koszta swojej działalności. Transparentni właściciele – Roman Ziemian (PL) i Stephan Morgenstern (DE).

PIERWSZY I JEDYNY NA ŚWIECIE PROGRAM REVESHARE OPARTY O PORTAL SPOŁECZNOŚCIOWY FUTURNET

który istnieje na rynku już od 2014 roku i posiada setki tysięcy zadowolonych użytkowników na całym świecie. Zakładając konto w programie FutureAdPro otrzymujesz automatycznie konto na portalu FutureNet.

SKUTECZNA REKLAMA

otrzymujesz gwarantowany ruch na stronie, którą reklamujesz. Im więcej wyświetleń Twojej strony, tym więcej potencjalnych klientów na Twój produkt. W skuteczny sposób masz możliwość dotarcia do dużego grona potencjalnie zainteresowanych osób Twoją ofertą.

GEO-TARGETOWANIE REKLAMY

czyli kierowanie reklamy na konkretną grupę docelową wybierając wiek, płeć, kraj i język. Pozwala to na znaczne zwiększenie efektywności naszej reklamy. W zależności od tego, kto ma ją zobaczyć i do kogo kierujesz produkt. Czegoś takiego nie ma żaden programu typu revenue share!

ZWROT 120% W 120 DNI

Każdy pakiet reklamowy kosztuje 50$ i wypracowuje dla Ciebie 120% swojej wartości (60$), czyli 20% to Twój zysk (10$).

STAŁE DZIENNE NALICZENIA: 1% DZIENNIE, NASTĘPUJĄCE CO 15 MINUT

POMNAŻANIE ZYSKÓW:

Możesz reinwestować zarobki kupując kolejne pakiety z zarobionych środków, przez co Twoje saldo będzie rosnąć.

PROWIZJA ZA POLECONYCH Z 5 POZIOMÓW: 8%, 4%, 1%, 1%, 1%.

PROSTA REJESTRACJA I OBSŁUGA KONTA oraz POLSKI PANEL JĘZYKOWY

program jest wielojęzyczny i jednym przyciskiem można zmienić język obsługi na angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, węgierski, duński, czeski, włoski, turecki czy ukraiński, co również sprawia, że jest przygotowany na użytkowników praktycznie z całego świata.

WYPŁATY W 24 GODZINY

Wypłaty każdego dnia, minimum do wypłaty 50$, na BitCoin  minimum wynosi 10$.

ROZBUDOWANY PROGRAM MATRYCOWY

dzięki któremu możemy zarabiać jeszcze więcej. 5% czyli 2,5$ z twojego zysku na każdym pakiecie reklamowym, odkładane jest na matrycę w portalu Futurenet.

ATRAKCYJNY PLAN MARKETINGOWY

Nigdy wcześniej nie było tak dobrze przygotowanego programu revenue share, który posiada tak potężne zaplecze produktów. Każdego dnia pojawia się wiele tego typu projektów, ale to FutureAdPro zasługuje na szczególną uwagę!

FUTUREADPRO OFERUJE TAKŻE:

Aż 8 różnych możliwości wypłaty środków z programu na:

Sposoby wypłaty środków z programu FutureAdPro

i aż 16 różnych możliwości wpłaty środków do programu:

Sposoby wpłaty środków do programu FutureAdPro

Nowości w FutureAdPro

Po evencie FutureNet we Wrocławiu wprowadzono możliwość kupowania Adpacków reklamowych za 10 $. Procentowo wypracowują tyle samo, natomiast pracują wolniej niż Adpacki za 50$. 80% prędkości (czasowo) dużego adpacka.

 

Zakładając konto na Platformie Reklamowej FutureAdPro, otrzymujesz automatycznie drugie konto na Portalu Społecznościowym z możliwością zarabiania – FutureNet i na odwrót, zakładając konto na platformie Social Media FutureNet, otrzymujesz automatycznie konto w programie FutureAdPro.

Tutaj możecie zarejestrować się do programu FutureAdPro z mojego reflinka:
http://mycarlow.futurenet.club/futureadpro

 

*Rejestrując się z mojego linka do w/w programów, możesz liczyć na moją pomoc.

Znajdziesz mnie tutaj: Facebook > KLIK , FutureNet > KLIK

Możesz także napisać do mnie na ten adres mailowy: gajzler.malgorzata@gmail.com

Wpłacając własne środki w programy typu Reveneu Share – Pamiętaj, że są to programy wysokiego ryzyka.

 

Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek biznesu pamiętaj o dokonaniu realistycznej oceny swoich możliwości finansowych, dokładnie wszystko przeczytaj i szczegółowo przeanalizuj, ewentualnie skonfrontuj z innymi podobnymi publikacjami. Strona, którą przeglądasz nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy nie daje nigdy 100% gwarancji zarobku i ode mnie tej gwarancji również nie otrzymasz. Prezentowane biznesy to programy, które osobiście sprawdziłam i z których usług korzystam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *