Darmowe Bitcoiny

[Strona jest przeze mnie aktualizowana na bieżąco > ostatnia aktualizacja 07.09.2018.]

 

Programy tj. FutureAdpro udostępniają możliwość płatności w BTC (Bitcoinach)

Czym jest Bitcoin?

Wg Wikipedii: Bitcoin (w skrócie BTC) jest to kryptowaluta wprowadzona w 2009 roku przez osobę (bądź grupę osób) o pseudonimie Satoshi Nakamoto. Bitcoiny mogą zostać zapisane na komputerze osobistym w formie pliku portfela lub przetrzymywane w prowadzonym przez osoby trzecie zewnętrznym serwisie zajmującym się przechowywaniem takich portfeli. W każdym z tych przypadków bitcoiny mogą zostać przesłane do innej osoby przez Internet do dowolnego posiadacza adresu bitcoin. Każdy bitcoin dzieli się na 100 000 000 mniejszych jednostek, zwanych czasem satoshi.

Bitcoin to innowacyjna waluta Internetu, waluta zdecentralizowana czyli bez centralnej instytucji emisyjnej, niezależna od banków, rządów i instytucji. Waluta nieznająca granic, dostępna wszędzie tam gdzie dostępny jest Internet (lub telefonia komórkowa). Bitcoin jest walutą którą możesz błyskawicznie wysłać do dowolnego miejsca na świecie z ominięciem banków i pośredników a co za tym idzie kosztownych prowizji, limitów i ograniczeń.

 

1 BTC = 6424 $ (stan na 07.09.2018)

Aktualną cenę sprawdzisz > TUTAJ 

Gdzie kupić Bitcoin?

Bitcoiny można kupić na giełdzie BitBay – najlepsza giełda kryptowalut w Polsce. Najbezpieczniejsza giełda, dzięki której masz możliwość bezpośredniego zakupu kryptowalut tradycyjnym przelewem bankowym, kartą kredytową (płatniczą) VISA i MASTERCARD, wysyłając SMS z twojego telefonu komórkowego lub poprzez wpłatę gotówki na Poczcie.

 

Za pomocą karty kredytowej lub debetowej możesz natychmiastowo zakupić bitcoiny na Coinbase. Coinbase pobiera niską opłatę w wysokości 3% od wszystkich zakupów (najniższa opłata wśród brokerów bitcoinów, obsługujących klientów europejskich). Jeśli kupisz bitcoiny o wartości większej niż 100 dolarów lub 100 euro, klikając w ten link otrzymasz bitcoiny o wartości 10 dolarów lub 10 euro jako bonus (można to zrobić w drodze wielu zamówień, np. dwa zamówienia o wartości 50 euro każde).

Darmowe Bitcoiny

Bitcoiny można sobie uzbierać za darmo. W internecie jest mnóstwo specjalnych stron na których mamy możliwość zdobycia darmowych bitcoinów, wymaga to tylko poświęcenia własnego czasu na wyklikanie sobie potrzebnej ilości bitcoinów czyli tzw. satoshi – ułamkowej część bitcoina.

 

1 satoshi = 0.00006377 $

1 $ = 15681 satoshi = 0.00015681 BTC

(stan na 07.09.2018)

Aktualny stan możesz sprawdzić TUTAJ

 

= 0.00000001 ฿
= 0.00000010 ฿
= 0.00000100 ฿ = 1 Bit / μBTC (you-bit)
= 0.00001000 ฿
= 0.00010000 ฿
= 0.00100000 ฿ = 1 mBTC (em-bit)
= 0.01000000 ฿ = 1 cBTC (bitcent)
= 0.10000000 ฿
= 1.00000000 ฿

 

Twój portfel Bitcoin

Pierwszą rzeczą którą należy wykonać aby zacząć posługiwać się bitcoinami jest założenie swojego portfela bitcoin. Portfel będzie służył nam do przechowywania bitcoinów oraz do wykonywania przelewów.

Polecam założenie bezpłatnego konta na stronie BitBay https://bitbay.net.pl

Rejestracja do BitBay: KLIKNIJ TUTAJ

 

Zakładamy konto na BitBay korzystając z przycisku „Zarejestruj”, wystarczy podać adres email a po chwili na podany przez Ciebie adres email otrzymasz wiadomość z prośbą o aktywację konta. Kliknij w przycisk “Aktywuj konto”. Następnie zostaniesz poproszony o dokończenie rejestracji. W formularzu podaj wybrany przez siebie login oraz hasło, a także PIN do infolinii, który będzie pomocny podczas kontaktu z biurem obsługi klienta. Po zakończeniu tego etapu konto zostanie utworzone automatycznie.

Najważniejsza jest zakładka Dashboard i Wallets, w której dokonujemy operacji na zgromadzonych środkach. Po kliknięciu w tą zakładkę, po lewej stronie pojawi się lista obsługiwanych kryptowalut > pierwsza na liście to BTC czyli Bitcoin. Po zalogowaniu się na swoje konto BitBay wchodzimy więc w zakładkę “Wallets” > wybieramy pierwszą walutę czyli BTC i klikamy w “+” i w wyskakującym okienku wpisujemy sobie nazwę swojego portfela BTC > np. “Adres do Kraników BTC” i klikamy “Create” > mamy już utworzony swój indywidualny adres portfela BTC > znajduję się on w zakładce “Deposit”. Deposit address to nasz indywidualny adres portfela (składający się z ciągu liter i cyfr), który pozwala na otrzymywanie środków na nasze konto w BitBay.

 

Swój indywidualny adres portfela BTC, składający się z ciągu liter i cyfr, np.: 3Gtn4bhdhyfknm77jenRuP6nSGec2VES, będziemy kopiować i podawać na stronach służących do zbierania darmowych bitcoinów.

 

Polecam również założenie bezpłatnego konta na Coinpaymentshttps://www.coinpayments.net > jednym z najpopularniejszych i najwygodniejszych portfeli, który umożliwi nam operować Bitcoinem oraz 925 innymi kryptowalutami (stan na 08.09.2018).

Zakładamy konto na CoinPayments – klikamy w prawym górnym rogu w  przycisk Sign Up. W formularzu jaki się pojawi wypełniamy odpowiednie pola, wybieramy naszą strefę czasową (Warsaw), przepisujemy kod z obrazka, zaznaczamy obie opcje i klikamy Register. Otrzymamy maila z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć aby dokończyć rejestracji. Kolejno zostaniemy przeniesienie do strony logowania gdzie logujemy się do serwisu. Logowanie jest dwuetapowe i po podaniu loginu i hasła na nasz e-mail wysyłany jest kod który należy skopiować i wkleić.

Najważniejsza jest zakładka Dashboard i Your Wallet, w której dokonujemy operacji na zgromadzonych środkach. Po kliknięciu w to menu pojawi się długa lista obsługiwanych kryptowalut. W każdej z nich możemy przetrzymywać tu środki. Po prawej stronie dla każdej waluty mamy zielony przycisk, który rozwija dodatkowe menu. Deposit / Receive: Pozwala na otrzymywanie środków na nasze konto w CoinPayments. Po pierwszym wywołaniu tej opcji musimy skonfigurować nasz(e) adres(y) BTC (lub innych kryptowalut). Po kliknięciu w Add New Deposit Address wygeneruje się on wraz z kodem QR automatycznie. Możemy tu ustalić opis (Add Label) oraz dokonać natychmiastowego depozytu za pomocą zainstalowanego klienta. Adresów możemy posiadać więcej, każdy dla innego celu. Send / Withdraw: pozwala na dokonywanie wypłat naszych środków. Ustalamy tu kwotę wpłaty w BTC lub w USD (według aktualnego kursu serwisu), mamy podaną informację o prowizji. W polu Bitcoin address wpisujemy adres BTC docelowy, poniżej możemy wprowadzić notatkę widoczną tylko nam.

Rejestracja do CoinPayments: KLIKNIJ TUTAJ

 

Mikro-portfele: Faucet Hub i CoinPot:

Następnie musimy założyć sobie tzw. mikro-portfele ponieważ niektóre strony/kraniki z darmowymi Bitcoinami wypłacają automatycznie do takiego właśnie mikro-portfela. Będzie nam potrzebne konto na mikro-portfelu Faucet Hub i CoinPot. Rejestracja do nich jest bardzo prosta i nie zajmuje czasu.

 

Nasze BTC uzbierane w kranikach będą automatycznie wpływały do w/w mikro-portfeli, z których możemy sobie je przesłać/wypłacić na nasz portfel w BitBay.

 

Strony do zbierania darmowych Bitcoinów:

Poniżej podaję sprawdzone i przetestowane przeze mnie strony (działają od dawna i wypłacają w terminie), na których można zbierać darmowe bitcoiny. Zbieramy je w satoshi czyli ułamkowej części bitcoina.

1. FreeBitcoin

2. Multicoin Faucet (BTC)

3. Moon Bitcoin

4. Bonus Bitcoin

5. BitFun

6. Field Bitcoin

7. BTCClicks

8. Instant BTC Faucet

9. Allcoins.pw

10. adBTC

11. Cryptomininggame

12. EOBOT

13. Cryptominingfarm (wirtualana kopalnia BTC)

Szczegółowe opisy każdej z w/w stron:


KRAN NR 1.

 

FreeBitcoin

FreeBitco.in – Free Bitcoin Wallet, Faucet, Lottery and Dice!

Jedna z najlepszych stron do zdobycia darmowych Bitcoinów! Jeden z najdłużej działających, najbardziej lubianych i najbardziej rozbudowany o dodatkowe funkcje kranik czyli faucet.

Rejestracja do FreeBitcoin: KLIKNIJ TUTAJ

Rejestrujemy się podając adres e-mail oraz swój adres portfela BTC wygenerowany na BitBay. Po zalogowaniu się wchodzimy w pierwszą od lewej strony zakładkę czyli FREE BTC, scrolujemy stronę w dół, szukamy i klikamy przycisk CLAIM YOUR FREE BTC NOW > pojawi się captcha którą wypełniamy i klikamy przycisk ROLL! co rozpoczyna losowanie liczby (ostatnio FreeBitcoin wprowadził ułatwienie i wystarczy kliknąć przycisk ROLL, bez wypełniania captchy). Ilość bitcoinów jakie otrzymamy zależy od wylosowanej liczby, według przykładowej tabeli:

 

FreeBitcoin > strona do zbierania darmowych Bitcoinów > stawki stan na 07.09.2018

Tabela ta zmienia się każdego dnia, są inne liczby i ilości BTC. Bitcoiny możemy tutaj losować co 60 minut.

Przelew z FreeBitcoin na nasz portfel zostanie automatycznie wykonany po uzbieraniu 30000 satoshi (ułamkowej części bitcoina), przelewy są realizowane w każdą niedzielę > wystarczy mieć zaznaczoną opcję AUTO WITHDRAW. Licznik do wypłaty można podejrzeć klikając u góry zielony przycisk „WITHDRAW”, można tutaj również zmienić opcję wypłaty na manualną SLOW lub INSTANT.

FreeBitcoin to bardzo rozbudowany kran o dodatkowe funkcje jak zakładka MULTIPLAY BTC > tutaj możesz pomnożyć swoje bitcoiny do 4 750x, grając w zakład HI-LO! Ustaw najpierw kwotę zakładu, a następnie kliknij przycisk BET HI, aby wygrać, jeśli wyrzucisz dużą liczbę lub przycisk BET LO, aby wygrać, jeśli wyrzucisz niski numer. Zmień szanse na zakład lub szansę na wygraną, aby zwiększyć lub zmniejszyć prawdopodobieństwo wygranej i wygraj nagrody, aby wygrać duże nagrody, rzucając numer 8888! Zdobywasz 1 darmowy bilet na loterię i 3 punkty REWARDS za każde 0,000 000 500 BTC, które postawiłeś!

FreeBitcoin > zakładka MULTIPLAY BTC czyli pomnóż swoje bitcoiny

 

Kolejna zakładka LOTTERY > to udział w cotygodniowym losowaniu loterii i szansa na wygranie wysokich nagród w BTC. Za każdy ROLL otrzymujemy 2 darmowe losy/bilety, 1 bilet za każdy ROLL naszych osób poleconych i 1 bilet za każde 0,00000500 BTC, które postawimy w grze MULTIPLY BTC.

FreeBitcoin > zakładka cotygodniowej loterii

 

Na stronie FreeBitcoin jest bardzo ważna zakładka REWARDS, w której mamy kilka zakładek z bonusami. Zakładki które nas interesują to przede wszystkim: REWARDS POINT BONUS oraz FREE BTC BONUS. Aby skorzystać z dodatkowych przywilejów wylosowania większej ilości bitcoinów możemy sobie wykupić punkty FREE BTC BONUS, żeby je wykupić, musimy mieć odpowiednią ilość REWARD POINTS, które są dodawane podczas każdego losowania ROLL bitcoinów (2 REWARDS co godzinę).

Tak więc, sprawdzamy ile uzbieraliśmy REWARDS POINTÓW do tej pory i jak mamy wystarczająco  to możemy sobie wykupić dodatkowy bonus wylosowanych bitcoinów: za 32 RP jest to dodatkowe 10% bitcoinów przy każdym losowaniu, za 160 RP jest to dodatkowe 50% bitcoinów przy każdym losowaniu, za 320 RP jest to dodatkowe 100% bitcoinów przy każdym losowaniu, za 1600 RP jest to dodatkowe 500% bitcoinów przy każdym losowaniu i za 3200 RP jest to dodatkowe 1000% bitcoinów przy każdym losowaniu. Każdy Bonus jest ważny przez 24 godzin od momentu kupieniu.  REWARD POINT można sobie dokupić np. 12 RP = dodatkowy 1 RP przy każdym losowaniu, 120 RP = dodatkowe 10 RP przy każdym losowaniu.

FreeBitcoin > zakładka REWARDS czyli bonusy do wykorzystania

We FreeBitcoin jest także program partnerski w którym otrzymujemy 50% z ROLL > kliknięć osób poleconych, 0,40% z wygranych w MULTIPLAY BTC przez poleconych i 25% od dziennego naliczenia EARN BTC naszych poleconych > zakładka REFER > w niej znajdziesz swój link partnerski oraz banery do polecania kranu.

W marcu 2017 we FREEBITCOIN została dodana zakładka – EARN BTC. O co w niej chodzi? Możemy teraz otrzymywać dzienne odsetki/naliczenia od naszej sumy Bitcoinów które mamy na koncie FreeBitcoin. Naliczenia są w wysokości 0.0109589% dziennie (roczna stopa procentowa wynosi 4.08%). Naliczenia odbywają się codziennie w przypadkowym czasie aby uniknąć kombinowania przez użytkowników który wpłacali by przed naliczeniami a wypłacali po naliczeniach i potem znów ponownie wpłacali przed naliczeniami. 4,08 % w skali roku nie brzmi może zachęcająco, ale w porównaniu do jakiejś lokaty w Banku to nie jest źle. Naliczenia dzienne otrzymujemy tutaj jeśli przekroczymy na naszym koncie we FreeBitcoin sumę 30000 satoshi, trzeba również wtedy odznaczyć opcję AUTO WITHDRAW czyli nie wypłacamy co niedzielę a kumulujemy nasze środki na %. Jest tutaj kalkulator który pokaże ile dziennie, miesięcznie i rocznie możemy otrzymywać naliczeń. Możemy wpłacić depozyt do FreeBitcoin > zielony przycisk DEPOSIT > można tutaj wpłacić z własnego portfela lub kupić Bitocin za pośrednictwem FreeBitcoin > i w ten sposób mieć wyższe naliczenia %, oczywiście w przypadku gdy interesuje nas ta opcja i nie zamierzamy wypłacać.

Rejestracja do FreeBitcoin: KLIKNIJ TUTAJ

 

Polecam również krany działające na takiej samej zasadzie losowania, jak wyżej opisany FreeBitcoin, w których możemy zbierać inne darmowe kryptowaluty, tj.:


KRAN NR 2.

Multicoin Faucet (BTC)

Faucet czyli kranik w którym można zbierać jednocześnie dwa rodzaje kryptowalut: Ethereum i Bitcoin – interesuje nas Bitcoin. Kran ten jest bardzo podobny w działaniu do opisanego powyżej FreeBitcoin. Rejestrujemy się podając User name, hasło, e-mail i adres naszego portfela BTC.

Rejestracja do Multicoin Faucet: KLIKNIJ TUTAJ

Na górze po lewej stronie klikamy przycisk: Go to Bitcoin Faucet i wybieramy obrazek z zieloną kostką – klikamy Roll Dice – pojawi się captcha którą wypełniamy i klikamy przycisk Roll co rozpoczyna losowanie liczby. Ilość Bitcoinów jakie otrzymamy zależy od wylosowanej liczby, według przykładowej tabeli:

Bitcoiny możemy tutaj losować co 60 minut.

Następnie klikamy na górze strony w zakładkę Faucet > rozwiązujemy kod Captcha i klikamy przycisk CLAIM BITCOIN > darmowe BTC możemy tutaj losować co 30 minut.

WAŻNE: W Multicoin Faucet mamy 2 zakładki w których zbieramy darmowe BTC. Jest to taki podwójny kran!

Przelew uzbieranych BTC na nasz portfel możemy wykonać po uzbieraniu minimum 0.00040000 BTC. Wypłatę zlecamy na nasz mikroportfel portfel FaucetHub (0% fee > czyli nie pobiera opłaty za przelew).

Jest tu także program partnerski w którym otrzymujemy 35% z kliknięć osób poleconych.

W kranie Multicoin Faucet możemy również zbierać kryptowalutę ETH Ethereum > na takiej samej zasadzie jak BTC Bitcoin czyli w dwóch zakładkach zbieramy darmowe ETH > co 60 i co 30 minut. Wystarczy przełączyć z w lewym rogu z Multicoin Faucet BTC na Multicoin Faucet ETH.

Rejestracja do Multicoin Faucet: KLIKNIJ TUTAJ

 

Polecam również kran działający na takiej samej zasadzie, w którym zbieramy kryptowalutę ETH Ethereum:

 


Trzy strony: Moon Bitcoin, Bonus Bitcoin oraz BitFun

na których uzbierane Bitcoiny gromadzone są łącznie w jednym mikro-portfelu zwanym CoinPot:

Dlatego najpierw trzeba się zarejestrować w CoinPot klikając w link:  https://coinpot.co/

KRAN NR 3.

Moon Bitcoin

Legendarną i bardzo wygodną stroną do zbierania darmowych Bitcoinów jest Moon Bitcoin. Rejestrujemy się podając swój adres e-mail ten sam co adres mikro-portfela CoinPot, który sobie założyliśmy. W wyskakującej ramce rozwiązujemy captcha (do wyboru dwa rodzaje CAPTCHA: GoogleRecaptcha i Solvemedia).

Rejestracja do Moon Bitcoin: KLIKNIJ TUTAJ

„Księżycowy Kran” jest trochę inny od wyżej opisanych stron ponieważ tutaj to My decydujemy jak często będziemy w nim zbierać darmowe bitcoiny. Po zalogowaniu widzimy jak nasze satoshi stopniowo przybywają i możemy je zebrać co 5 minut, co 10 minut, co godzinę lub raz dziennie, według przykładowej tabeli:

 

MoonBitcoin > stawki stan na 07.09.2018

Najlepiej jest wchodzić na Moon Bitcoin dwa lub trzy razy dziennie i zyskać „samo uzbierane” w tym czasie bitcoiny. Aby zebrać naliczone btc klikamy przycisk „claim now”, a następnie tak jak przy logowaniu – w wyskakującej ramce rozwiązujemy captcha (do wyboru dwa rodzaje CAPTCHA: GoogleRecaptcha i Solvemedia) a wtedy satoshi dopiszą się do naszego konta. Uzbierane satoshi na Moon Bitcoin automatycznie pojawiają się na naszym mikro-portfelu CoinPot, nie ma tu tzw. progu wypłaty i automatycznie sumują się z satoshi które uzbieraliśmy na Bonus Bitcoin i BitFun.

Wypłaty z MoonBitcoin odbywają się za pośrednictwem CoinPot > wchodzimy w link “your CoinPot account” i widzimy nasz balans uzbieranych btc (z trzech kraników: MoonBitcoin, Bonus Bitcoin i BitFun więc warto zarejestrować się do wszystkich trzech kraników). Natomiast wypłatę BTC z Coinpot możemy zlecić po uzbieraniu 10000 satoshi (obecnie nie ma żadnej opłaty za wypłatę). W Moon Bitcoin jest także program partnerski w którym otrzymujemy 50% z kliknięć osób poleconych.

Dodatkowo w Moon Bitcoin są bonusy, np.: bonus za codzienne logowanie się, który zaczyna się od 1%, a kończy się na 100% – dzięki czemu zwiększa się ilość zbieranych satoshi, ale jeżeli nie zalogujemy się jednego dnia bonus zbieramy od początku.

MoonBitcoin > strona do zbierania darmowych Bitcoinów
MoonBitcoin > bonusy

Rejestracja do Moon Bitcoin: KLIKNIJ TUTAJ

 

Polecam również krany działające na identycznej zasadzie, jak wyżej opisany Moon Bitcoin, w których możemy zbierać inne darmowe kryptowaluty, tj.:

Wszystkie kryptowaluty uzbierane w kranach z serii Moon gromadzone są automatycznie na naszym mikro-portfelu CoinPot. Możemy konwertować czyli zamieniać jedną kryptowalutę na drugą (np. BCH na LTC, DASH na LTC, itp.), aby szybciej uzyskać w ten sposób próg do wypłaty.

 


KRAN NR 4.

Bonus Bitcoin

W Bonus Bitcoin można otrzymać do 5000 Satoshi co 15 minut (aktualna średnia wynosi 12 Satoshi). Rejestrujemy się podając swój adres e-mail ten sam co adres mikro-portfela CoinPot, który sobie założyliśmy. Następnie wystarczy wypełnić kod captcha (do wyboru dwa rodzaje CAPTCHA: GoogleRecaptcha i Solvemedia) i kliknąć na przycisk „Claim now!”. Uzbierane satoshi na Bonus Bitcoin automatycznie pojawiają się na naszym mikro-portfelu CoinPot, nie ma tu tzw. progu wypłaty i automatycznie sumują się z satoshi które uzbieraliśmy na Moon Bitcoin i BitFun.

Około północy (UTC) każdego dnia do naszego konta Bonus Bitcoin automatycznie dodaje codziennie dodatkowy bonus! Bonus ten będzie wynosił 5% sumy wszystkich uzbieranych satoshi oraz otrzymanych prowizji z kliknięć osób poleconych w ciągu ostatnich 72 godzin (3 dni). Aby otrzymać bonus należy wykonać co najmniej jeden „Claim” w ciągu poprzedniego dnia. Nie ma ograniczeń co do kwoty bonusa – im więcej zarabiasz, tym większy jest bonus!

Jest tu także program partnerski w którym otrzymujemy 50% z kliknięć osób poleconych.

Rejestracja do BonusBitcoin: KLIKNIJ TUTAJ

 

BonusBitcoin > strona do zbierania darmowych Bitcoinów
BonusBitcoin > strona do zbierania darmowych Bitcoinów

 

Wypłaty z Bonus Bitcoin odbywają się za pośrednictwem CoinPot. Aby dokonać wypłaty na Bonus Bitcoin klikamy zakładkę Account i na swoim Account Details klikamy w czerwony przycisk „Go to CoinPot”. Następnie na stronie CoinPot przy Bitcoin rozszerzany zakładkę „View bitcoin summary” i wybieramy „Withdraw bitcoin”.

 

wypłata Bitcoinów z CoinPot

Otwiera się formularz, w którym zaznaczamy opcję, że chcemy dokonać wypłaty do naszego portfela BTC na BitBay (możemy wybrać też inną opcję). Wówczas nasz adres portfela jest wstawiany w formularzu automatycznie (jeżeli wcześniej wypłacaliśmy, jeżeli nie wypłacaliśmy należy wpisać adres portfela BTC BitBay na jaki chcemy dokonać wypłaty).  Wypełniamy rubrykę Amount to withdraw wpisując tam kwotę do wypłaty (bez spacji) i rubrykę Password wpisując nasze hasło na które rejestrowaliśmy się w programie, a następnie zatwierdzamy wprowadzone dane klikając Withdraw.

Wówczas pojawia się informacja o wysłanym do nas e-mailu – klikamy w link i otrzymujemy informację, że nasza wypłata wpłynie do naszego portfela BTC w ciągu 48 godzin. Wypłatę BTC z Coinpot możemy zlecić po uzbieraniu 10000 satoshi (obecnie nie ma żadnej opłaty za wypłatę).

W taki sam sposób dokonujemy wypłaty z CoinPot naszych btc uzbieranych w Moon Bitcoin, Bonus Bitcoin i BitFun, w których nasze uzbierane BTC się sumują!


KRAN NR 5.

BitFun

Trzeci kranik w którym uzbierane BTC gromadzone są na mikro-portfelu CoinPot to BitFUn. Rejestrujemy się podając swój adres e-mail ten sam co adres mikro-portfela CoinPot, który sobie założyliśmy.

Rejestracja do BitFun: KLIKNIJ TUTAJ

Po zalogowaniu wystarczy kliknąć zakładkę “DICE” i przycisk “Claim now”! i wypełnić kod captcha (do wyboru dwa rodzaje CAPTCHA: GoogleRecaptcha i Solvemedia). Uzbierane satoshi na BitFun automatycznie pojawiają się na naszym mikro-portfelu CoinPot, nie ma tu tzw. progu wypłaty i automatycznie sumują się z satoshi które uzbieraliśmy na Moon Bitcoin i Bonus Bitcoin.

Zasada działania BitFun jest taka sama jak Moon Bitcoin – czyli kranik sam nalicza nam satoshi i My decydujemy jak często będziemy w nim zbierać. Widzimy jak nasze satoshi stopniowo przybywają/naliczają się i możemy je zebrać co 5 minut, co 10 minut, co godzinę lub raz dziennie.

 

BitFun > strona do zbierania darmowych Bitcoinów

Wypłaty z BitFun odbywają się za pośrednictwem CoinPot. Wchodzimy w zakładkę ACCOUNT i klikamy w niebieski przycisk „Go to CoinPot” a dalej postępujemy tak samo jak przy wyżej opisanej wypłacie z Bonus Bitcoin.

Rejestracja do BitFun: KLIKNIJ TUTAJ

 


Dodatkowo w mikro-portfelu CoinPot od 28 marca 2018r. możemy zarabiać Tokeny Coinpot > COINPOT TOKENS:

 • Za każde nasze kliknięcie w którymś z kranów które są powiązane z Coinpotem otrzymujemy 3 CoinPot Tokens.
 • Za każde kliknięcie naszego poleconego w którymś z Kranów które są powiązane z Coinpotem otrzymujemy 1 CoinPot Tokens.
 • czyli za kliknięcia w kranach: MoonBitcoin, Bonus Bitcoin, BitFun, MoonLitecoin, MoonDogecoin, MoonDash i MoonCash otrzymujemy dodatkowo Tokeny Coinpot.
 • Tokeny Coinpot można wymienić / konwertować na każdą z kryptowalut która jest dostępna na Coinpot czyli na BTC, LTC, DOGE, DASH lub BCH.
 • Tokeny Coinpot można także wykorzystać na zakup biletów w nowo-powstałej LOTERII w Coinpot.

KRAN NR 6.

Field Bitcoin

Strona bardzo podobna w działaniu i wyglądzie do Moon Bitcoin i równie długo istniejąca w sieci (legendarna). Rejestrujemy się podając swój adres portfela BTC z BitBay > klikamy “sing in” i rozwiązujemy kod captcha (do wyboru dwa rodzaje CAPTCHA: GoogleRecaptcha i Solvemedia).

Rejestracja do Field Bitcoin: KLIKNIJ TUTAJ

W Field Bitcoin to My decydujemy jak często będziemy w nim zbierać darmowe bitcoiny. Po zalogowaniu widzimy jak nasze satoshi stopniowo przybywają i możemy je zebrać co 5 minut, co 10 minut, co godzinę lub raz dziennie, według przykładowej tabeli:

 

FieldBitcoin > stawki stan na 07.09.2018

Najlepiej jest wchodzić na Field Bitcoin dwa lub trzy razy dziennie i zyskać „samo uzbierane” w tym czasie bitcoiny. Aby zebrać naliczone btc klikamy przycisk „claim now”, a następnie tak jak przy logowaniu – w wyskakującej ramce rozwiązujemy captcha a wtedy satoshi dopiszą się do naszego konta. Przelew z Field Bitcoin na nasz portfel zostanie automatycznie wykonany po uzbieraniu 25000 satoshi (ułamkowej części Bitcoina), przelewy są realizowane w każdą sobotę – niedzielę. Jest tu także program partnerski w którym otrzymujemy 50% z kliknięć osób poleconych.

Dodatkowo w Field Bitcoin otrzymujemy bonus za codzienne logowanie się, który zaczyna się od 1%, a kończy się na 100% – dzięki czemu zwiększa się ilość zbieranych satoshi, ale jeżeli nie zalogujemy się jednego dnia bonus zbieramy od początku.

FieldBitcoin > strona do zbierania darmowych Bitcoinów

Rejestracja do Field Bitcoin: KLIKNIJ TUTAJ

 


KRAN NR 7.

BTCClicks

Strona działająca na zasadzie jak strony Paid-to-Cliks > czyli zarabiamy Bitcoiny za klikanie w linki z reklamami. Otrzymujemy tu satoshi za kliknięcia w reklamy 10-20-30-40 sekundowe. Nowe reklamy pojawiają się na naszym koncie codziennie. Można zdobyć około 100-300 satoshi dziennie. Dziennie mamy przydzielonych około 12-20 reklam o wartości od 2 do 10 satoshi. Przelew satoshi z BTCClicks na nasz portfel możemy zlecić po uzbieraniu 10000 satoshi (przelewy są realizowane w przeciągu 24 godzin).

Rejestrujemy się podając adres e-mail, następnie potwierdzamy link, który otrzymamy na maila. Aby otrzymać satoshi > klikamy w górnym menu zakładkę „Surf Ads” > następnie kilkamy w którąś z reklam z listy w jej link (przy każdej reklamie podana jest ilość satoshi jaką za obejrzenie tej reklamy otrzymamy) > reklama otwiera się w nowym oknie i odlicza się czas np 10 sekund i pojawia się captcha > rozwiązujemy captcha i satoshi dopisują się do naszego konta. Zamykamy stronę i przechodzimy do następnej reklamy, a przy reklamach już obejrzanych pojawi się napis „Clicked”.

W BTCClicks można mieć konto standard – darmowe, lub opłacić konto premium, wtedy zyskuje się 200% z własnych kliknięć i do 80% z kliknięć poleconych. Na stronie jest dostępny kalkulator, który pozwala sobie obliczyć czy to się opłaca i kiedy. Jest tu także możliwość wynajęcia poleconych.

Rejestracja do BTCCliks: KLIKNIJ TUTAJ

 

BTCClicks > strona do zbierania darmowych Bitcoinów

 


KRAN NR 8.

Instant BTC Faucet

Prosty w działaniu faucet czyli kranik, w którym można otrzymać od 5 do 1000 satoshi co 10 minut za każdy „claim”. Sprawdzony – wypłacający instant na nasz mikro-portfel zwany Faucet Hub. Dlatego najpierw trzeba się zarejestrować w Faucet Hub klikając w link: https://faucethub.io/ Po utworzeniu konta i zalogowaniu się do Faucet Hub wchodzimy w zakładkę USER + i wybieramy User Dashbord a niżej klikamy w zakładkę „Wallet Addresses” i dodajemy swój adres BTC Bitcoin wygenerowany wcześniej na BitBay > w „Currency” ustawiamy Bitcoion i klikamy przycisk „Link This Adress”.

Dodawanie adresu BTC na mikro-portfelu Faucet Hub

Rejestracja do Instant BTC Faucet: KLIKNIJ TUTAJ

Następnie możemy się zarejestrować do Instnt BTC Faucet. Rejestracja jest bardzo prosta: rozwiązujemy zadanie Anti-Bot (czyli klikamy w linki Anti-Bot w odpowiedniej kolejności > takiej jak pokazane w jasnoniebieskim polu), dodajemy swój adres portfela BTC Bitcoin z BitBay > ten sam który dodaliśmy przed chwilą do Faucet Hub i rozwiązujemy kod captcha (do wyboru dwa rodzaje CAPTCHA: GoogleRecaptcha i Solvemedia > polecam zmienić od razu na captcha typu Solvemedia).

Instant BTC Faucet > strona do zbierania darmowych Bitcoinów

Kiedy jesteśmy już zarejestrowani aby zbierać darmowe BTC ponownie rozwiązujemy zadanie Anti-Bot oraz rozwiązujemy captcha i klikamy niebieski przycisk „Get Reward!” i widzimy ile satoshi wylosowaliśmy oraz że zostały one automatycznie dopisane do naszego balansu btc na Faucet Hub.

Na Faucet Hub wchodzimy w zakładkę „Overview”.

W Instant BTC Faucet jest także program partnerski w którym otrzymujemy 25% z kliknięć osób poleconych.

Rejestracja do Instant BTC Faucet: KLIKNIJ TUTAJ

 

Polecam również krany działające na takiej samej zasadzie, jak wyżej opisany Instant BTC Faucet, w których możemy zbierać inne darmowe kryptowaluty, tj.:

Wszystkie te cztery wymienione wyżej krany Instant wypłacają automatycznie czyli instant nasze uzbierane kryptowaluty do naszego mikro-portfela FaucetHub!

 


KRAN NR 9.

Allcoins.pw

Bardzo ciekawy kran > Multi-Kran > 29 różnych kryptowalut w jednym! czegoś takiego długo szukałam.

Wypłacający na portfel Faucethub bez konieczności uzbierania minimum do wypłaty (każdą uzbieraną ilość danej kryptowaluty możemy od razu wypłacić na nasz portfel)!

Obecnie na dzień dzisiejszy (07.09.2018) można zbierać tutaj co 4 minuty darmowe: BTC (Bitcoin), DOGE (Dogecoin), LTC (Litecoin), POT (Potcoin), BLK (BlackCoin), XPM (PrimeCoin), ETH (Ethereum), BTX(BitCore), DASH (Dash), XMR (Monero), PPC (PeerCoin), BCH (BitcoinCash), ZEC (Zcash), ETC (EthereumClassic), GRS (Groestlcoin), XVG (Verge), UBQ (Ubiq), PIVX (Pivx), STRAT (Stratis), GAME (GameCredits), KMD (Komodo), DGB (DigiByte), PINK (PinkCoin), RDD (ReddCoin), ETN (Electroneum), BTG (Bitcoin Gold), MNX (Minexcoin), SYS(Syscoin), BCD (Bitcoin Diamond) i wciąż dochodzą nowe kryptowaluty do wyboru.

Oprócz kranów czyli faucetów z kryptowalutami, w Allcoins mamy również: Gry (FreeRoll, LuckyNumber, Boomerang lub DiceGame i Lottery). Niektóre gry są dostępne tylko w BTC … ale jeśli zdobędziesz inną kryptowalutę, możesz po prostu użyć narzędzia wymiany kryptograficznej > Exchange crypto tool. Jeśli nie lubisz grać, przejdź do Multi Coins Crypto Miner. Poza tym codziennie otrzymasz 2 bezpłatne AutoClaims dla AutoFaucet, jeśli zalogujesz się codziennie na Allcoins.pw. Ostatnią dodaną funkcją jest PTC, który płaci za odwiedzanie linków.

Rejestracja do Allcoins.pw: KLIKNIJ TUTAJ

Allcoins.pw > strona do zbierania darmowych Bitcoinów oraz innych darmowych kryptowalut

Zarabianie dzięki kranom czyli faucetom: po rejestracji i zalogowaniu do Allcoins.pw > Kliknij na zakładkę Faucets, w lewym menu i wybierz kryptowalutę, np. Bitcoin lub wybierz inną kryptowalutę którą chcesz zbierać.

 

Kliknij przycisk Claim > Rozwiąż captcha (możesz również zmienić captcha, jeśli chcesz > Swich captcha) i kliknij przycisk Captcha is resolved! i gotowe BTC satoshi dopisują się do balansu. Można zbierać co 4 minuty (240 sekund odlicza czas) i po tym czasie można znów zbierać BTC lub zmienić > wybrać inną kryptowalutę.

Zarabianie dzięki AutoFaucetowi: Kliknij w zakładkę AutoFaucet & Miner, w lewym menu i wybierz AutoFaucet.

 

Możesz zarabiać na tym AutoFaucecie automatycznie, bez klikania za każdym razem. Aby uruchomić AutoFaucet > wybierz kryptowalutę i kliknij przycisk Lunch i poczekaj, otrzymasz kryptowalutę co 4 minuty. Każdego dnia otrzymasz 2 bezpłatne AutoClaims codziennie logując się do Allcoins.pw. Możesz uzyskać więcej automatycznych claimów, odwiedzając kilka linków > klikając żółty napis.

W Allcoins.pw jest także program partnerski w którym otrzymujemy 25% z kliknięć osób poleconych.

Wypłaty: Można zlecić trzy wypłaty w ciągu 24 godzin. Każda wypłata musi zostać przez nas potwierdzona linkiem który otrzymamy na maila. Wypłaty można zlecać na portfel FaucetHub lub na każdy inny portfel kryptowalutowy, jednak o wiele korzystniejsze jest wypłacania na FaucetHub ponieważ nie ma minimum do wypłaty (tyle ile uzbieramy możemy wypłacić), opłata za wypłatę wynosi 1,5% i nasza wypłata na portfel FaucetHub dochodzi instant. Dla porównania poniższa tabelka:

Rejestracja do Allcoins.pw: KLIKNIJ TUTAJ

 


KRAN NR 10.

adBTC.top

adBTC to kran w którym możemy zbierać darmowe Bitcoin BTC na trzy sposoby: 1 Surfowanie reklam, 2 Autosurfing i 3 Reklamy PTC, w bardzo prosty i szybki sposób. Rejestrujemy się podając adres e-mail (najlepiej gmail.com > na ten adres przyjdzie potwierdzenie rejestracji), adres portfela BTC (najlepiej podać adres swojego portfela BTC z FaucetHub ponieważ wypłata z tego kranu na FaucetHub ma mniejsze minimum do wypłaty > już od 5000 BTC satoshi).

Rejestracja do adBTC: KLIKNIJ TUTAJ

adBTC > strona do zbierania darmowych BTC

Pierwszy sposób > wchodzimy w zakładkę Earn i wybieramy Surf Ads > następnie trzeba rozwiązać proste zadanie matematyczne typu 9+6 > wpisać wynik i kliknąć i małe kolorowe pole z napisem START lub OPEN które się pojawi w dowolnym miejscu na naszej stronie > gdy w nie klikniemy w nowym oknie otwiera się reklama a w bieżącym oknie odlicza licznik kilku sekudowy, po którego zakończeniu można zamknąć stronę z reklamą i kolejne kolorowe pole się nam pojawi lub zadanie matematyczne i tak aż do dziennego wyczerpania limitu reklam dla nas przydzielonych.

 

Drugi sposób > wchodzimy w zakładkę Earn i wybieramy Autosurfing > klikamy kolorowy przycisk START > w nowym oknie otwiera nasz autosurfing bez klikania ani rozwiązywania captchy, reklamy same się wyświetlają.

Trzeci sposób > wchodzimy w zakładkę Earn i wybieramy Surfing in active window > jest to nic innego jak reklamy PTC (Paid to Click) płatne za kliknięcia w linki > otrzymujemy satoshi za kliknięcia w te linki.

W adBTC jest także program partnerski w którym otrzymujemy 7,5% z kliknięć osób poleconych.Wypłata na Faucethub od 5000 BTC satoshi, czas zrealizowania wypłaty do 3 dni roboczych. Wypłata na inny portfel niż FaucetHub od 30000 BTC satoshi.

Rejestracja do adBTC: KLIKNIJ TUTAJ

 


KRAN NR 11.

Cryptomininggame

Cryptomininggame jest to Faucetgame czyli połączenie kranu (faucetu) z grą (game). Działa od listopada 2017r. i pozwala na darmowe zarabianie kryptowalut tj.: BTC Bitcoin, LTC Litecoin i DOGE Dogecoin ( a po osiągnięciu statusu PREMIUM również i kryptowaluty DASH, ETH Ethereum, BCH Bitcoin Cash, BitCore, Potcoin, Peercoin).

Rejestrujemy się podając username, email i hasło.

Rejestracja do Cryptomininggame: KLIKNIJ TUTAJ

Gra polega na wykonywaniu misji (Missions) dzięki którym zdobywamy: kryptowalutę (satoshi, doge lub litoshi), Crystals (kryształy dzięki którym możemy uruchomić mining czyli kopanie kryptowalut), HPower (moc z jaką będziemy kopać nasze kryptowaluty) i XPs (punkty dzięki którym przechodzimy na wyższe levele – poziomy).

Po zalogowaniu wchodzimy w zakładkę Missions i wybieramy Missions level 1 > wybieramy kryptowalutę którą chcemy otrzymać w tej misji (do wyboru są 3 misje: Satoshi czyli BTC, Doge czyli Dogecoin i Litoshi czyli LTC Litecoin) > klikamy niebieski przycisk “Do it!”

 

 

Następnie otworzy się kolejna strona na której musimy potwierdzić że nie jesteśmy botem czyli kilkamy w zielony przycisk “I`m not a bot” > wtedy pojawi nam się do wyboru lista linków antibot > polecam wybierać ostatni link: “linkshrink” ponieważ jest najłatwiejszy i najszybszy do zrobienia > na stronie która nam się otworzy czekamy 5 sekund i klikamy w prawym górnym rogu przycisk “Continue” > zadanie antibot mamy zaliczone a nasza misja powinna się uruchomić, jednak często zdarza się że misja nie uruchamia się za pierwszym razem a więc trzeba powtórzyć kroki > ponownie wejść w zakładkę Mission i Missions level 1 i sprawdzić czy misja została rozpoczęta. 

 

 

Każda misja z danego levelu ma podany swój czas działania (np. misja z levelu 1 trwa 1 minutę), po zakończeniu czasu powinien pojawić się przy wykonanej misji zielony przycisk “claim” i po jego kliknięciu zadanie antibot (jak opisane wyżej) a następnie na górze na zielonym pasku pojawi się nasz rezultat czyli ile danej kryptowaluty wygraliśmy, ile HPower, ile Crystals i ile XPs (punkty XPs są stałe przypisane do danej misji).

 

 

Kolejną istotną kwestią jest zbieranie energii czyli Energy która jest potrzebna do uruchomienia kolejnych misji. Do uruchomienia misji z levelu 1 potrzebujemy za każdym razem 1 energy, do uruchomienia misji z levelu 2 potrzebujemy 2 energy, level 3 > 3 energy, level 12 > 12 energy, itd. Energie uzupełniamy = zbieramy co 10 minut > klikając w zielony przycisk “Relief energy” znajdujący się przy naszym profilu.

 

 

Możemy uruchomić jednocześnie kilka misji, jeśli tylko mamy odpowiednią ilość energii do ich uruchomienia. Można uruchomić misje z tego samego poziomu lub z poprzednich poziomów jednocześnie i z różnych kryptowalut: Satoshi, Doge lub Litoshi. Im wyższy level – poziom osiągniemy tym dłuższe misje mamy do uruchomienia a w nich do wygrania odpowiednio więcej kryptowaluty, większe szanse na wygranie kryształów Crystal, więcej mocy HPower i więcej punktów XPs. Opłaca się uruchamiać misje od tych z najwyższego poziomu na którym aktualnie jesteśmy a potem kolejno te z niższych poziomów.

Gdy w misjach zdobędziemy już jakąś ilość kryształów Crystal oraz mocy HPower możemy uruchomić nasz mining czyli kopanie kryptowalut. Wchodzimy w zakładkę “Mine” i wybieramy “Mine game” > wybieramy kryptowalutę którą chcemy wydobywać i klikamy “MINE” > otworzy się kolejna strona na której musimy potwierdzić że nie jesteśmy botem czyli kilkamy w zielony przycisk “I`m not a bot” > wtedy pojawi nam się do wyboru lista linków antibot > polecam wybierać ostatni link: “linkshrink” ponieważ jest najłatwiejszy i najszybszy do zrobienia > na stronie która nam się otworzy czekamy 5 sekund i klikamy w prawym górnym rogu przycisk “Continue” > zadanie antibot mamy zaliczone a nasza “kopalnia powinna zacząć kopać”, jednak często zdarza się że nie uruchamia się za pierwszym razem a więc trzeba powtórzyć kroki > ponownie wejść w zakładkę Mine game i sprawdzić czy kopanie zostało rozpoczęte. 

 

 

Jednocześnie można kopać tylko jedną kryptowalutę. W zależności od poziomu czyli levelu na którym jesteśmy do uruchomienia jednorazowego miningu potrzebujemy od 1 do 16 kryształów (1 Crystal na levelu 1, 2 Crystal na levelu 2, 12 Crystal na levelu 12). W zależności też od levelu na którym jesteśmy wydłuża się czas na jaki możemy uruchomić nasz mining. Natomiast ilość pozyskiwanej w miningu kryptowaluty zależy od ilości mocy HPower jaką aktualnie posiadamy.

Moc HPower zdobywamy wykonując misje, kryształy Crystal zdobywamy również w misjach lub można je zdobyć w zakładce Bonus > Boost > wymieniając na nie posiadane przez nas Satoshi (opcja dostępna od poziomu 8) i można tutaj również wymienić Satoshi na energię Energy.

 

 

W zakładce Bonus mamy również ważna pod-zakładkę “Daily Bonus” czyli bonus dzienny > każdego dnia po zalogowaniu i wejściu tutaj otrzymamy pewną ilość (zwiększa się ona każdego dnia miesiąca) energii, mocy, kryształów lub Satoshi > trzeba kliknąć w symbol prezentu > zrobić zadanie antibot > sprawdzić czy otrzymaliśmy bonus.

 

 

Dodatkowo za codzienne logowanie się do Cryptomininggame otrzymujemy codziennie “Mission boost” > 1% każdego dnia > który zwiększa o dany % nasze ilości wygranej kryptowaluty w misjach > % ten dochodzi do 50%. Natomiast gdy osiągniemy status PREMIUM to boost % dochodzi do 100% > oczywiście tylko wtedy gdy będziemy się codziennie logowali do gry, a gdy o tym zapomnimy % spadnie do zera. Status PREMIUM w grze osiągniemy wtedy gdy nasza moc HPower osiągnie 1000 HPower.

Wypłaty z Cryptomininggame można dokonywać po osiągnięciu poziomu – levelu 10 > zakładka Profile > pod-zakładka Withdraw. Minimum do wypłaty wynosi: 50000 Satoshi, 100 Doge, 400000 Litoshi. Wypłaty dokonujemy na nasz mikro-portfel FaucetHub (1,5% fee). Możemy tutaj także wypłacić = zamienić naszą kryptowalutę na moc HPower (bez opłat i HPower otrzymujemy wówczas dożywotnio).

Rejestracja do Cryptomininggame: KLIKNIJ TUTAJ

 


KRAN NR 12.

EOBOT

Eobot jest to strona która działa od 2013 roku i pozwala na darmowe pozyskiwanie Bitcoina oraz innych kryptowalut poprzez CloudMining (wydobywanie w chmurze) oraz poprzez Faucet czyli kran. Rejestrujemy się podając: imię, nazwisko, adres e-mail, hasło, zaznaczamy zgodę i rozwiązujemy captchę. Następnie musimy potwierdzić rejestrację klikając w link który otrzymamy na nasz adres e-mail (jeśli go nie widzisz sprawdź w SPAM). Po potwierdzeniu rejestracji logujemy się na nasze konto > podajemy adres e-mail i hasło oraz Kod 2FA który otrzymamy na maila. Kod można sobie wyłączyć w swoim profilu po pierwszym logowaniu > 2FA ustaw na > No, do not enable 2FA. Ważne aby od razu uzupełnić swój profil o większość danych tak aby móc korzystać z wszystkich funkcji Eobot.

Rejestracja do Eobot: KLIKNIJ TUTAJ

Następnie wchodzimy w zakładkę Account i po lewej stronie w Mining: wybieramy i zaznaczamy opcję BTC 

 

 

Następnie wchodzimy w zakładkę Products i wybieramy opcję Faucet > na stronie która się otworzy wypełniamy captchę i klikamy przycisk GET Faucet Reward > za co w zamian otrzymamy darmowe BTC. 

Co 24 godziny możemy odwiedzić Faucet i otrzymać kolejne darmowe BTC (otrzymujemy je w satoshi czyli ułamkowej części Bitcoina).

 

Następnie musimy naszą zebraną w faucecie kryptowalutę BTC zamienić na moc obliczeniową > na stronie głównej w Account kilkamy na niebieskim pasku w opcję Exchange i w polu po lewej stronie “From” zaznaczamy naszą zebraną kryptowalutę czyli BTC a w polu po prawej stronie “To” zaznaczamy Cloud SHA-256 4.0 24 Hour Rental i klikamy przycisk Buy Clud SHA-256 4.0 10 Years Rental i gotowe.

 

Następnie gdy posiadamy już jakąś ilość mocy obliczeniowej to możemy rozpocząć wydobywanie BTC lub innej kryptowaluty dostępnej w Eobot > wybieramy po lewej stronie w Mining którą kryptowalutę chcemy kopać i możemy wyłączyć komputer czy inne urządzenie. Kopanie odbywa się w chmurze (Cloud) więc nie ma potrzeby przebywania na stronie ale pamiętajmy aby się raz dziennie zalogować do Eobot i “zebrać z” Fauceta dzienny przydział kryptowaluty BTC oraz zamienić ją na 24 godzinną moc obliczeniową. W ten sposób możemy zacząć mining czyli kopanie kryptowalut za darmo, a darmowa moc od razu zacznie nam kopać po zamianie darmowych BTC otrzymanych codziennie z faucetu> co możemy zobaczyć na żywo jak odbywają się naliczenia. Wchodząc z powrotem w zakładkę Account > będą tu widoczne w “niebieskim kwadraciku” Cloud Mining “parametry” naszej mocy i info kiedy ona wygasa, a po tym czasie znów powtarzamy kroki z Exchange BTC na moc obliczeniową.

UWAGA WAŻNE: Natomiast jeśli w Mining wybierzemy opcję: Difersify to możemy kopać jednocześnie kilka kryptowalut, wystarczy zaznaczyć odpowiednie pozycje. Odbywa się to naprzemiennie, co godzinę Eobot sam automatycznie zmienia miejsce kopania. Można kopać np dwie różne kryptowaluty > przykładowo kryptowalutę Cardano i EOS oraz moc obliczeniową GHS 4.0 jednocześnie.

Korzystanie z Eobot jest darmowe i nie musimy nic wpłacać, ale jeśli chcielibyśmy szybciej wydobywać kryptowaluty, możemy zainwestować drobną kwotę.

Aby powiększyć moc obliczeniową z zewnętrznych środków klikamy na zakładkę “Deposit”.

 

Następnie przy wybranej kryptowalucie którą chcemy wpłacić klikamy “Generate” i wówczas pojawi nam się adres na który będziemy mogli wpłacić daną kryptowalutę z naszego własnego portfela (BitBay, Coinbase, Coinpayments, itp) oraz podana kwota minimum (tutaj uwaga nie można wpłacić poniżej podanego minimum w danej kryptowalucie, np dla BTC jest to 0.0001 BTC minimalna wpłata).

 

Nasza wpłata do EOBOT będzie widoczna po potwierdzeniu transakcji i może to potrwać od kilku minut do kilku dni. Gdy nasza wpłata już dotrze będzie widoczna na stronie głównej w Account przy danej kryptowalucie w której wpłaciliśmy i następnie możemy ją zamienić na moc obliczeniową > wchodzimy w zakładkę Exchange i w polu po lewej zaznaczamy naszą wpłaconą kryptowalutę a w polu po prawej moc obliczeniową czyli Clud SHA-256 4.0 10 Hour Rental i klikamy przycisk Buy Clud SHA-256 4.0 10 Hour Rental i gotowe.

 

W zakładce Referrals znajduje się nasz link partnerski dzięki któremu możemy polecać Eobot innym osobom i zarabiać 1% za każdego poleconego aktywnego użytkownika. Wszystkie operacje na naszym koncie możemy zobaczyć w zakładce History, a wypłaty dokonujemy w zakładce Withdraw: Wypłaty są natychmiast przetwarzane. Skontaktuj się z pomocą techniczną, jeśli minęło ponad 24 godziny. Minimum: 0,002 BTC, 0,05 ETH, 0,003 BCH, 0,1 LTC / DASH / ZEC / ETC, 0,2 XMR, 10 STEEM / CURE, 1 FCT / LSK, 20 XRP / ADA, 100 GRC / XEM / DOGE / GNT, 5 EOS 3000 BCN

Rejestracja do Eobot: KLIKNIJ TUTAJ

 


NR 13.

Cryptominingfarm

Cryptominingfarm > NIE JEST KRANEM > ale jest to wirtualna kopalnia Bitcoin, która działa stabilnie od 2014 roku i jest własnością firmy: Lifetime Technology (Thailand) Co.,Ltd. Profesjonalna, dobrze zabezpieczona strona (Certyfikat Comodo), autoryzacja dwustopniowa.

Wystarczy się zarejestrować i po zakończonym procesie rejestracji od razu zaczyna nam kopać BTC. Otrzymujemy Bonus 50 GHS kontrakt life-time (dożywotnio).

Rejestracja do Cryptominingfarm: KLIKNIJ TUTAJ

Potwierdzamy link otrzymany na nasz e-mail. Po rejestracji możesz przez 7 dni korzystać z mocy 50 GHS, następnie musisz zdecydować czy chcesz tu dalej działać? Jeśli TAK to musisz zakupić minimum 20 GHS!

Cryptominingfarm oferuje zakup kontraktów terminowych na 3, 6, lub 12 miesięcy lub na 3 lub 15 lat, a także kontrakt dożywotni (life-time) – im dłuższy kontrakt wykupimy tym większy zysk. Kontrakt zaczyna działać od razu od momentu zakupu.

Przykładowo:

 • 1000 GHS na 3 miesiące kosztuje 0,006 BCT (około 60$)
 • 1000 GHS na 6 miesięcy kosztuje 0,009 BCT
 • 1000 GHS na 1 rok kosztuje 0,012 BCT
 • 1000 GHS na 3 lata kosztuje 0,016 BCT
 • 1000 GHS na 15 lat kosztuje 390 UNIT
 • 20 GHS za koszt dożywotni 36 UNIT (około 18$)

Bez zwiększenia poziomu trudności. Brak opłaty za utrzymanie. UNIT to waluta którą można kupić np. na giełdzie Yobit > Koszt 1 UNIT = 0,50 USD w/w ceny kontraktów są przykładowe i zmienne w zależności od ceny BTC. Można zakupić kontrakty o większej mocy do 100000 GHS

W zakładce ACCOUNT > PROFILE > Edit Profile > można zmienić sobie na walutę którą chcemy wydobywać, jeśli zamiast Bitcoin BTC chcielibyśmy wydobywać inną walutę. Mamy do wyboru:

Wypłaty: są realizowane jeśli zakupimy minimum 20gh/s mocy wydobywczej. Minimum do wypłaty:

W Cryptominingfarm jest również program partnerski w którym otrzymujemy: 0.01 GHS więcej do naszej mocy wydobywczej za każdą zarejestrowaną osobę oraz 15% Bonus partnerski otrzymywany w mocy – od zakupu mocy wydobywczej przez naszą osobę poleconą.

Rejestracja do Cryptominingfarm: KLIKNIJ TUTAJ

 Oprócz Bitcoina > Najpopularniejsze kryptowaluty które zbieram to:

 

Krany z darmowymi BCH: Moon Cash

Krany z darmowymi DASH: Moon DashInstant DASH   

Krany z darmowymi LTC: Moon Litecoin / Instant LTC     

Krany z darmowymi DOGE: Moon DogecoinFreeDogecoinInstant DOGE  

Darmowe ETH: Multicoin Faucet / SwissAdsPays

 

Sprawdzone i przetestowane przeze mnie strony (działają od dawna i wypłacają w terminie), na których można zbierać darmowe kryptowaluty.

 

Szczegółowe opisy każdej z w/w kryptowalut i stron do ich zbierania: ZNAJDZIESZ TUTAJ


 

 

*Rejestrując się z mojego linka na którejś z w/w stron, możesz liczyć na moją pomoc.

Znajdziesz mnie tutaj: Facebook > KLIK , FutureNet > KLIK

Możesz także napisać do mnie na ten adres mailowy: gajzler.malgorzata@gmail.com

Jeżeli jesteś zainteresowany stronami (kranami) do zbierania Bitcoin i innych kryptowalut i chcesz korzystać z bieżących informacji na ten temat zapraszam Cię do mojej grupy na Facebook-u: „Darmowe Krany Bitcoin i innych Kryptowalut

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *