Darmowe Bitcoiny

 

[Strona jest przeze mnie aktualizowana na bieżąco > ostatnia aktualizacja 12.11.2017.]

 

Programy tj. FutureAdpro udostępniają możliwość płatności w BTC (bitcoinach)

 

Czym jest Bitcoin

Wg Wikipedii: Bitcoin jest to kryptowaluta wprowadzona w 2009 roku przez osobę (bądź grupę osób) o pseudonimie Satoshi Nakamoto. Bitcoiny mogą zostać zapisane na komputerze osobistym w formie pliku portfela lub przetrzymywane w prowadzonym przez osoby trzecie zewnętrznym serwisie zajmującym się przechowywaniem takich portfeli. W każdym z tych przypadków bitcoiny mogą zostać przesłane do innej osoby przez Internet do dowolnego posiadacza adresu bitcoin. Każdy bitcoin dzieli się na 100 000 000 mniejszych jednostek, zwanych czasem satoshi.

Bitcoin to innowacyjna waluta Internetu, waluta zdecentralizowana czyli bez centralnej instytucji emisyjnej, niezależna od banków, rządów i instytucji. Waluta nieznająca granic, dostępna wszędzie tam gdzie dostępny jest Internet (lub telefonia komórkowa). Bitcoin jest walutą którą możesz błyskawicznie wysłać do dowolnego miejsca na świecie z ominięciem banków i pośredników a co za tym idzie kosztownych prowizji, limitów i ograniczeń.

 

1 BTC = 6228 $ (stan na 12.11.2017)

 

Bitcoiny można kupić na giełdzie BitBay – najlepsza giełda kryptowalut w Polsce. Najbezpieczniejsza giełda, dzięki której wypłacisz Bitcoiny z każdego bankomatu na świecie.

 

Darmowe Bitcoiny

Bitcoiny można sobie uzbierać za darmo. W internecie jest mnóstwo specjalnych stron na których mamy możliwość zdobycia darmowych bitcoinów, wymaga to tylko poświęcenia własnego czasu na wyklikanie sobie potrzebnej ilości bitcoinów czyli tzw. satoshi – ułamkowej część bitcoina.

1 satoshi = 0.0000622827 $

1 $ = 16056 satoshi = 0.00016056 BTC

(stan na 12.11.2017)

Aktualny stan możesz sprawdzić TUTAJ

= 0.00000001 ฿  
= 0.00000010 ฿  
= 0.00000100 ฿ = 1 Bit / μBTC (you-bit)
= 0.00001000 ฿  
= 0.00010000 ฿  
= 0.00100000 ฿ = 1 mBTC (em-bit)
= 0.01000000 ฿ = 1 cBTC (bitcent)
= 0.10000000 ฿  
= 1.00000000 ฿  

 

Twój Portfel Bitcoin

Pierwszą rzeczą którą należy wykonać aby zacząć posługiwać się bitcoinami jest założenie swojego portfela bitcoin. Portfel będzie służył nam do przechowywania bitcoinów oraz do wykonywania przelewów. Polecam założenie bezpłatnego konta na stronie CoinPayments https://www.coinpayments.net

Rejestracja do CoinPayments: KLIKNIJ TUTAJ

 

Zakładamy konto na CoinPayments – klikamy w prawym górnym rogu w  przycisk Sign Up. W formularzu jaki się pojawi wypełniamy odpowiednie pola, wybieramy naszą strefę czasową (Warsaw), przepisujemy kod z obrazka, zaznaczamy obie opcje i klikamy Register. Otrzymamy maila z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć aby dokończyć rejestracji. Kolejno zostaniemy przeniesienie do strony logowania gdzie logujemy się do serwisu. Logowanie jest dwuetapowe i po podaniu loginu i hasła na nasz e-mail wysyłany jest kod który należy skopiować i wkleić.

Najważniejsza jest zakładka Dashboard i Your Wallet, w której dokonujemy operacji na zgromadzonych środkach. Po kliknięciu w to menu pojawi się długa lista obsługiwanych kryptowalut. W każdej z nich możemy przetrzymywać tu środki. Po prawej stronie dla każdej waluty mamy zielony przycisk, który rozwija dodatkowe menu. Deposit / Receive: Pozwala na otrzymywanie środków na nasze konto w CoinPayments. Po pierwszym wywołaniu tej opcji musimy skonfigurować nasz(e) adres(y) BTC. Po kliknięciu w Add New Deposit Address wygeneruje się on wraz z kodem QR automatycznie. Możemy tu ustalić opis (Add Label) oraz dokonać natychmiastowego depozytu za pomocą zainstalowanego klienta. Adresów możemy posiadać więcej, każdy dla innego celu. Send / Withdraw: pozwala na dokonywanie wypłat naszych środków. Ustalamy tu kwotę wpłaty w BTC lub w USD (według aktualnego kursu serwisu), mamy podaną informację o prowizji. W polu Bitcoin address wpisujemy adres BTC docelowy, poniżej możemy wprowadzić notatkę widoczną tylko nam.

Swój indywidualny adres portfela, składający się z ciągu liter i cyfr, np.: 3AKdSKE8JfFHqvwyDM5XojTo4yA2u8sWrS, będziemy kopiować i podawać na stronach służących do zbierania darmowych bitcoinów.

 

Strony do zbierania darmowych Bitcoinów:

Poniżej podaję sprawdzone i przetestowane przeze mnie strony (działają od dawna i wypłacają w terminie), na których można zbierać darmowe bitcoiny. Zbieramy je w satoshi czyli ułamkowej części bitcoina.

1. FreeBitcoin

2. BitcoFarm

3. Moon Bitcoin

4. Field Bitcoin

5. BTCClicks

6. Bonus Bitcoin

7. Digital Artists Online

Szczegółowe opisy każdej ze stron:

 

FreeBitcoin

Obecnie jedna z najlepszych stron do zdobycia darmowych Bitcoinów! Jeden z najdłużej działających, najbardziej lubianych i najbardziej rozbudowany o dodatkowe funkcje kranik.

Rejestrujemy się podając adres e-mail oraz swój adres portfela wygenerowany na Coinpayments. Po zalogowaniu się, scrolujemy stronę w dół, szukamy i klikamy przycisk CLAIM YOUR FREE BTC NOW – pojawi się captcha którą wypełniamy i klikamy przycisk ROLL! co rozpoczyna losowanie liczby. Ilość bitcoinów jakie otrzymamy zależy od wylosowanej liczby, według przykładowej tabeli:

 

FreeBitcoin > strona do zbierania darmowych Bitcoinów > stawki stan na 16.09.2017

 

Tabela ta zmienia się każdego dnia, są inne liczby i ilości bitcoinów. Bitcoiny możemy tutaj losować co 60 minut. Przelew z FreeBitcoin na nasz portfel zostanie automatycznie wykonany po uzbieraniu 30000 satoshi (ułamkowej części bitcoina), przelewy są realizowane w każdą niedzielę. Licznik do wypłaty można podejrzeć klikając u góry zielony przycisk „Withdraw”. Jest tu także program partnerski w którym otrzymujemy 50% z kliknięć osób poleconych.

Na stronie FreeBitcoin jest zakładka REWARDS, w której mamy kilka zakładek z bonusami. Zakładki które nas interesują to przede wszystkim: REWARDS POINT BONUS oraz FREE BTC BONUS. Aby skorzystać z dodatkowych przywilejów wylosowania większej ilości bitcoinów możemy sobie wykupić punkty FREE BTC BONUS, żeby je wykupić, musimy mieć odpowiednią ilość REWARD POINTS, które są dodawane podczas każdego losowania bitcoinów (2 REWARDS co godzinę).

Tak więc, sprawdzamy ile uzbieraliśmy REWARDS POINTÓW do tej pory i jak mamy wystarczająco  to możemy sobie wykupić dodatkowy bonus wylosowanych bitcoinów: za 32 RP jest to dodatkowe 10% bitcoinów przy każdym losowaniu, za 160 RP jest to dodatkowe 50% bitcoinów przy każdym losowaniu, za 320 RP jest to dodatkowe 100% bitcoinów przy każdym losowaniu, za 1600 RP jest to dodatkowe 500% bitcoinów przy każdym losowaniu i za 3200 RP jest to dodatkowe 1000% bitcoinów przy każdym losowaniu. Każdy Bonus jest ważny przez 24 godzin od momentu kupieniu.  REWARD POINT można sobie dokupić np. 12 RP = dodatkowy 1 RP przy każdym losowaniu, 120 RP = dodatkowe 10 RP przy każdym losowaniu.

W marcu 2017 we FREEBITCOIN została dodana nowa zakładka – EARN BTC. O co w niej chodzi? Możemy teraz otrzymywać dzienne odsetki/naliczenia od naszej sumy Bitcoinów które mamy na koncie FreeBitcoin. Naliczenia są w wysokości 0.0109589% dziennie (roczna stopa procentowa wynosi 4.08%). Naliczenia odbywają się codziennie w przypadkowym czasie aby uniknąć kombinowania przez użytkowników który wpłacali by przed naliczeniami a wypłacali po naliczeniach i potem znów ponownie wpłacali przed naliczeniami.  4,08 % w skali roku nie brzmi może zachęcająco, ale w porównaniu do jakiejś lokaty w Banku to nie jest źle.

Rejestracja do FreeBitcoin: KLIKNIJ TUTAJ

 

FreeBitcoin > zakładka REWARDS czyli bonusy do wykorzystania

 


 

BitcoFarm

BitcoFarm pojawiła się w sieci 15 listopada 2016r. i od tego czasu działa, rozwija się i jest wypłacalna: http://bitcofarm.com/payment_proofs Polega na budowaniu swojej farmy, kupowaniu zwierząt (kury, owce, krowy), sprzedawaniu produktów (np. jajka), klikaniu reklam i zarabianiu Bitcoinów.

Stan na 13.10.2017.

Rejestracja do Bitcofarm: KLIKNIJ TUTAJ

Rejestrujemy się do Bitcofarm: po kliknięciu w link KLIK klikamy w prawym górnym rogu w zielone okienko „Register” > Wyświetli się krotki formularz i kolejno wpisujemy: Imię i nazwisko (full name, firstname & surname), Nazwę użytkownika, swój login od 4 do 16 znaków dozwolone litery i cyfry (username), Hasło od 6 do 16 znaków (password), Powtórz hasło (password again), adres E-mail (email), Powtorz e-mail (email again). Zaznaczamy „Nie jestem robotem” i klikamy na czerwone okienko „Register” jednocześnie akceptujemy regulamin strony. Nie przychodzi email rejestracyjny, od razu możemy się zalogować > klikamy okienko „Login” i mamy swoją farmę utworzoną.

Po zalogowaniu musimy najpierw obejrzeć minimum 4 reklamy aby móc odebrać Bonusowe jajko. Klikamy w zakładkę „View Ads” > reklamy są w okienkach poniżej > klikamy w któreś z okienek > reklama otwiera się w nowej karcie > czekamy 10 sekund aż zielony pasek dojdzie do końca i pojawi się napis „Completed!” > zamykamy stronę i przechodzimy do kolejnej reklamy > wybieramy inne okienko z reklamą. Reklamy już przez nas obejrzane będą miały takie bardziej szare okienko, a reklamy nie obejrzane białe okienko.

Dziennie będziemy mieć przydzielonych ok 150-200 reklam. Za każdą reklamę otrzymujemy 10 Punktów (Points) które zamieniamy na satoshi (ułamkowe części Bitcoina). Każde 10 Points = 100 satoshi! W zakładce „View Ads” na na samym dole wśród reklam są także reklamy o wartości 30 Punktów czyli 300 satoshi (polecam oglądać je w pierwszej kolejności). W prawym górnym rogu widzimy czas za jaki otrzymamy kolejne nowe reklamy do wyklikania.

Aby zamienić punkty z naszych wyklikanych reklam na satoshi wchodzimy w zakładkę „Account” > następnie w „My Account” i klikamy w przycisk „CONVERT” > w okienku które wyskoczy klikamy jeszcze raz „Convert Points” i wówczas punkty zamienią się na satoshi i będą widoczne na naszym „Purchase Balance” (Balans zakupów).

Każda nowa osoba po rejestracji otrzymuje brązowego kurczaka który zniesie brązowe jajko o wartości 0.001050 BTC.

Aby odebrać bonusowe jajko wchodzimy w zakładkę „Earn Bitcoin” i wybieramy „Chickens” > pojawi się nasza „grzęda” i brązowy kurczak (tak jak u mnie na screen widać niebieskiego kurczaka, swój bonus od brązowego już wcześniej odebrałam) > przy twoim brązowym kurczaku będzie małe jajko z symbolem Bitcoina > należy kliknąć w to jajko jak pokazuje screen poniżej.

Następnie przechodzimy do zakładki „Account” i „My Account” i widzimy tutaj jest nasze brązowe jajko > u Ciebie na koncie będzie przy nim cyfra 1 > musimy kliknąć przycisk „Sell” i bonus odebrany > do twojego Balansu konta (Balance) zostanie dopisana suma 0.001050 btc > brązowy kurczak zniknie > jest to jednorazowy bonus który otrzymują tylko nowe osoby zarejestrowane w czasie trwania promocji.

W BitcoFarm mamy podział na dwa balanse konta: Balance (WITHDRAW) z którego można zlecić wypłatę i Purchase Balance (DEPOSIT) z którego można dokonać zakupu w programie i na który można wpłacić ze swojego portfela pieniądze do programu.

Aby zacząć budować swoją farmę musimy kupić zwierzęta > wchodzimy w zakładkę „Store” w której mamy dostępne rodzaje kur, owcę, krowę oraz kury w pakietach. Jeżeli mamy odpowiednią ilość btc na balansie Purchase Balance (DEPOSIT) możemy kupić wybraną np. kurę klikając na przycisk „Purchase”.

Po najechaniu myszką na którąś z kur, owcę lub krowę widzimy jaki zysk dzięki niej otrzymamy.

Przykład: Niebieski kurczak kosztuje 0.0025 BTC i codziennie przez 30 dni da mam 1 niebieskie jajko o wartości 0.0001025 BTC. Przez miesiąc dzięki niemu zarobimy 0.003075 BTC (23% to nasz zysk).

Drugi przykład: Czerwony kurczak kosztuje 0.005 BTC i codziennie przez 30 dni da mam 1 czerwone jajko o wartości 0.000205 BTC. Przez miesiąc dzięki niemu zarobimy 0.006150 BTC (23% to nasz zysk).

Kolejne kolorowe kury kosztują więcej ale też i większy zysk z nich osiągniemy.

Zakupu kurczaka dokonujemy z Purchase Balance (DEPOSIT) > na tym balansie mamy dwie opcje dzięki którym możemy przelać środki > wchodzimy w „Account” i „My Account” i klikamy DEPOSIT.

Opcja po lewej „Account Balance” to dodanie środków z naszego Balance (WITHDRAW) jeśli mamy tutaj środki zgromadzone ze sprzedaży np jajek to możemy je w ten sposób przenieść na nasz Purchase Balance (DEPOSIT) > wpisujemy sumę i klikamy przycisk „Convert & Deposit”.

Opcja po prawej „Bitcoin” to dodanie / wpłacenie środków z naszego portfela (Coinpayments / Blockchain / Coinbase lub innego) > aby w ten sposób wpłacić środki na nasz Purchase Balance (DEPOSIT) klikamy „Bitcoin” > otworzy się okienko na którym mamy podany adres BitcoFarm na który musimy wpłacić środki (tak jak u mnie na screen poniżej adres btc zaznaczony został w zielonej ramce) > nie wpisujemy tutaj sumy tylko od razu przechodzimy do swojego portfela i w nim wpisujemy sobie ilość BTC jaką chcielibyśmy przesłać (nie ma limitu) kopiujemy wygenerowany adres z BitcoFarm i wysyłamy przelew. Gdy transakcja osiągnie wymaganą ilość potwierdzeń btc pojawią się na naszym Purchase Balance (DEPOSIT).

Jeśli posiadamy już minimum jednego kurczaka to aby codziennie odbierać od niego jajko i zyski będziemy musieli codziennie wyklikać minimum 4 reklamy z puli przydzielonych na dzień reklam. Reklamy przydzielane są raz na 24 godziny i po upływie kolejnych 24 godzin znów możemy odbierać jajko od naszego kurczaka, oczywiście po wykilkaniu najpierw wymaganych 4 reklam.

Wypłata z programu jest możliwa gdy na naszym Balance (WITHDRAW) zgromadzimy sumę nie mniejszą niż 0.02 BTC i jest zależna od rodzaju konta jakie mamy w programie tzw. członkostwa. Zapisując się do programu otrzymujemy konto darmowe (standardowe członkostwo) a jeśli mamy ochotę możemy wykupić członkostwo brązowe, srebrne lub złote.

Rodzaje kont w BitcoFarm

Na darmowym koncie możemy maksymalnie wypłacić 150% naszej kwoty jaką wpłaciliśmy do programu ze swojego portfela BTC. Przykład: jeśli wpłacę do programu 0.005 BTC to moja maksymalna kwota do wypłaty wyniesie 0.0075 BTC. Mój zysk z tej kwoty wyniesie więc 0.0025 BTC. Natomiast na koncie: Bronze będzie to 200%, Silver 250% i Golden 300% naszej kwoty jaką wpłaciliśmy do programu ze swojego portfela BTC.

BitcoFarm działa i wypłaca już od listopada 2016r. według sprytnie zaplanowanego systemu który korzysta z wczorajszych depozytów, aby wypłacić użytkownikom dzisiaj. Wyjaśnię to przykładem: jeśli wczoraj BitcoFarm otrzymał depozyty o wartości 200 BTC, a dziś użytkownicy zechcą wypłacić 250 BTC, to system ocenia te dwie wartości i wypłaca wszystkim użytkownikom 80% ich prośby o wypłatę, a 20% prośby o wypłatę wraca z powrotem do salda wypłaty, aby wypłacić to w kolejnym dniu wypłaty.

Wszystkie wypłaty są natychmiastowe. Dodatkowo możemy otrzymać bonus jeśli dowód swojej wypłaty umieścimy na Forum BitcoFarm.

 

Rejestracja do Bitcofarm: KLIKNIJ TUTAJ

 


 

Moon Bitcoin

Kolejną legendarną i bardzo wygodną stroną do zbierania darmowych Bitcoinów jest dla mnie Moon Bitcoin. Logujemy się podając swój adres portfela Coinpayments. W wyskakującej ramce klikamy przycisk „Reval” i czekamy aż pojawi się kod, który przepisujemy i klikamy „Enter” a następnie klikamy przycisk „submit”. „Księżycowy Kran” jest trochę inny od niżej opisanych ponieważ tutaj to My decydujemy jak często będziemy w nim zbierać darmowe bitcoiny. Po zalogowaniu widzimy jak nasze satoshi stopniowo przybywają i możemy je zebrać co 5 minut, co 10 minut, co godzinę lub raz dziennie, według przykładowej tabeli:

 

MoonBitcoin > stawki stan na 16.09.2017

 

Najlepiej jest wchodzić na Moon Bitcoin dwa lub trzy razy dziennie i zyskać „samo uzbierane” w tym czasie bitcoiny. Aby zebrać naliczone btc klikamy przycisk „claim now”, a następnie tak jak przy logowaniu – w wyskakującej ramce klikamy przycisk „Reval” i czekamy aż pojawi się kod, który przepisujemy i klikamy „Enter” a następnie klikamy przycisk „submit” a wtedy satoshi dopiszą się do naszego konta. Przelew z Moon Bitcoin na nasz portfel zostanie automatycznie wykonany po uzbieraniu 25000 satoshi (ułamkowej części bitcoina), przelewy są realizowane w każdą sobotę – niedzielę. Jest tu także program partnerski w którym otrzymujemy 50% z kliknięć osób poleconych.

Dodatkowo w Moon Bitcoin są bonusy, np.: bonus za codzienne logowanie się, który zaczyna się od 1%, a kończy się na 100% – dzięki czemu zwiększa się ilość zbieranych satoshi, ale jeżeli nie zalogujemy się jednego dnia bonus zbieramy od początku.

Rejestracja do Moon Bitcoin: KLIKNIJ TUTAJ

 

MoonBitcoin > strona do zbierania darmowych Bitcoinów

 

MoonBitcoin > bonusy

 


 

Field Bitcoin

Strona bardzo podobna do Moon Bitcoin i równie długo istniejąca w sieci (legendarna). Logujemy się podając swój adres portfela Coinpayments. W wyskakującej ramce klikamy przycisk „Reval” i czekamy aż pojawi się kod, który przepisujemy i klikamy „Enter” a następnie klikamy przycisk „submit”. W Field Bitcoin to My decydujemy jak często będziemy w nim zbierać darmowe bitcoiny. Po zalogowaniu widzimy jak nasze satoshi stopniowo przybywają i możemy je zebrać co 5 minut, co 10 minut, co godzinę lub raz dziennie, według przykładowej tabeli:

 

FieldBitcoin > stawki stan na 16.09.2017

 

Najlepiej jest wchodzić na Field Bitcoin dwa lub trzy razy dziennie i zyskać „samo uzbierane” w tym czasie bitcoiny. Aby zebrać naliczone btc klikamy przycisk „claim now”, a następnie tak jak przy logowaniu – w wyskakującej ramce klikamy przycisk „Reval” i czekamy aż pojawi się kod, który przepisujemy i klikamy „Enter” a następnie klikamy przycisk „submit” a wtedy satoshi dopiszą się do naszego konta. Przelew z Field Bitcoin na nasz portfel zostanie automatycznie wykonany po uzbieraniu 25000 satoshi (ułamkowej części bitcoina), przelewy są realizowane w każdą sobotę – niedzielę. Jest tu także program partnerski w którym otrzymujemy 50% z kliknięć osób poleconych.

Dodatkowo w Field Bitcoin otrzymujemy bonus za codzienne logowanie się, który zaczyna się od 1%, a kończy się na 100% – dzięki czemu zwiększa się ilość zbieranych satoshi, ale jeżeli nie zalogujemy się jednego dnia bonus zbieramy od początku.

Rejestracja do Field Bitcoin: KLIKNIJ TUTAJ

 

FieldBitcoin > strona do zbierania darmowych Bitcoinów

 


 

BTCClicks.com BannerBTCClicks

Strona działająca na podobnej zasadzie jak strony Paid-to-Cliks > zarabiamy Bitcoiny za klikanie w linki z reklamami. Otrzymujemy tu satoshi za kliknięcia w reklamy 10-20-30-40 sekundowe. Nowe reklamy pojawiają się na naszym koncie codziennie. Można zdobyć około 100-300 satoshi dziennie. Dziennie mamy przydzielonych około 20-25 reklam o wartości od 7 do 12 satoshi. Przelew satoshi z BTCClicks na nasz portfel możemy zlecić po uzbieraniu 10000 satoshi (przelewy są realizowane w przeciągu 24 godzin).

Rejestrujemy się podając adres e-mail, następnie potwierdzamy link, który otrzymamy na maila. Aby otrzymać satoshi > klikamy w górnym menu zakładkę „Surf Ads” > następnie kilkamy w którąś z reklam z listy (przy każdej reklamie podana jest ilość satoshi jaką za obejrzenie tej reklamy otrzymamy) > rozwiązujemy captcha i satoshi dopisują się do naszego konta. Zamykamy stronę i przechodzimy do następnej reklamy, a przy reklamach już obejrzanych pojawi się napis „Clicked”.

W BTCClicks można mieć konto standard – darmowe, lub opłacić konto premium, wtedy zyskuje się 200% z własnych kliknięć i do 80% z kliknięć poleconych. Na stronie jest dostępny kalkulator, który pozwala sobie obliczyć czy to się opłaca i kiedy. Jest tu także możliwość wynajęcia poleconych.

Rejestracja do BTCCliks: KLIKNIJ TUTAJ

 

BTCClicks > strona do zbierania darmowych Bitcoinów

 


 

Bonus Bitcoin

W Bonus Bitcoin można otrzymać do 5000 Satoshi co 15 minut (aktualna średnia wynosi 48 Satoshi). Rejestrujemy się podając adres e-mail a następnie wystarczy wypełnić kod captcha i kliknąć na przycisk „Claim now!”.

Około północy (UTC) każdego dnia do naszego konta Bonus Bitcoin automatycznie dodaje codziennie dodatkowy bonus! Bonus ten będzie wynosił 5% sumy wszystkich uzbieranych satoshi oraz otrzymanych prowizji z kliknięć osób poleconych w ciągu ostatnich 72 godzin (3 dni). Aby otrzymać bonus należy wykonać co najmniej jeden „Claim” w ciągu poprzedniego dnia. Nie ma ograniczeń co do kwoty bonusa – im więcej zarabiasz, tym większy jest bonus!

Przelew satoshi z Bonus Bitcoin na nasz portfel możemy wykonać po uzbieraniu 10000 satoshi i otrzymamy go w ciągu 48 godzin. Dodatkowo możemy otrzymać 2% premii za jednorazowe wypłacenie co najmniej 100.000 Satoshi i 5% premii za jednorazowe wypłacenie co najmniej 1.000.000 Satoshi. Jest tu także program partnerski w którym otrzymujemy 50% z kliknięć osób poleconych.

Rejestracja do BonusBitcoin: KLIKNIJ TUTAJ

 

BonusBitcoin > strona do zbierania darmowych Bitcoinów
BonusBitcoin > strona do zbierania darmowych Bitcoinów

 

Aktualizacja: Od 9 lipca 2017 zmienił się sposób wypłaty z Bonus Bitcoin. Od teraz wypłaty odbywają się za pośrednictwem CoinPot. Aby dokonać wypłaty na swoim Account Details klikamy w czerwony przycisk „Go to CoinPot>”

 

BonusBitcoin > wypłata zgromadzonych Bitcoinów poprzez CoinPot

 

Następnie na stronie CoinPot przy Bitcoin rozszerzany zakładkę „View bitcoin summary” i wybieramy „Withdraw bitcoin”.

 

BonusBitcoin > wypłata Bitcoinów z CoinPot

 

Otwiera się formularz, w którym zaznaczamy opcję, że chcemy dokonać wypłaty do naszego portfela BTC (możemy wybrać też inną opcję). Wówczas nasz adres portfela jest wstawiany w formularzu automatycznie (jeżeli wcześniej wypłacaliśmy, jeżeli nie wypłacaliśmy należy wpisać adres portfela BTC na jaki chcemy dokonać wypłaty).  Wypełniamy rubrykę Amount to withdraw wpisując tam kwotę do wypłaty (bez spacji) i rubrykę Password wpisując nasze hasło na które rejestrowaliśmy się w programie, a następnie zatwierdzamy wprowadzone dane klikając Withdraw.

Wówczas pojawia się informacja o wysłanym do nas e-mailu – klikamy w link i otrzymujemy informację, że nasza wypłata wpłynie do naszego portfela BTC w ciągu 48 godzin.

W przypadku wypłacania mniej niż 50000 satoshi pobierana jest opłata wynosząca 1000 satoshi. Przy wypłacaniu powyżej 50000 satoshi nie ma żadnej opłaty.

 


  

Digital Artists Online

Digital Artists Online to cała platforma z aplikacjami i grami, na której możemy zbierać darmowe Bitcoiny aż w ośmiu kranikach jednocześnie. Możemy otworzyć sobie w zakładkach wszystkie 8 kraników i co 5 lub co 10 minut (zależy od strony) klikać, a uzbierane w nich satoshi sumują się więc dzięki temu szybko uzyskamy próg do wypłaty.

Logujemy się przez Facebooka (nie ma tu rejestracji) a po zalogowaniu klikamy po prawej stronie w żółte pole Dashbord, a następnie w zakładkę My Account (znajduję się po lewej stronie na górze) i wpisujemy adres e-mail do wypłat > musi to być ten sam adres jaki mamy podany na naszym Facebooku.

Digital Artists Online – strona do zbierania darmowych Bitcoinów > 8 kraników w jednym

 

W Dashbord mamy wykaz wszystkich 8 kraników czyli naszych stron do zbierania darmowych Bitcoinów > AVAILABLE LOYALTY REWARD SITES:

  • Paid Books > czytanie książek > już działa i można tutaj zbierać > co 5 minut możemy tu zbierać satoshi.
  • Tubers.TV > oglądanie video > co 10 minut możemy tu zbierać satoshi.
  • Blockchain Stats > sprawdzanie cen na rynku kryptowalut > co 5 minut możemy tu zbierać satoshi.
  • Game of Weight Loss > zrzucanie wagi co 5 minut możemy tu zbierać satoshi.
  • A Bit of News > czytanie wiadomości > co 5 minut możemy tu zbierać satoshi.
  • Dalien Games > granie w gry > co 10 minut możemy tu zbierać satoshi.
  • FREE Cryptocurrency > co 10 minut możemy tu zbierać satoshi.
  • CoinPole – Bitcoin Earning Community > co 10 minut możemy tu zbierać satoshi.

 

Powyższe aktywności są symboliczne i nie musimy ich wykonywać, chodzi o to abyśmy spędzili na stronie określoną ilość czasu. Średnio na każdej z w/w stron możemy zdobyć od 30 do 100 satoshi jednorazowo, ale zdarzają się i dużo wyższe stawki > 300-400 satoshi a nawet powyżej 800 satoshi.

Przy każdej ze stron jest ikonka linku do kliknięcia > pod kolumną „Action” z prawej strony. Klikamy w link do drugiej strony czy do Tubers.TV > otwiera się ona nam w nowym oknie i musimy klikną w jakieś video na tej stronie. Następnie na nowo otwartej stronie musimy odnaleźć taki obrazek (czasami znajduje się on na dole strony, czasami z boku, po lewej lub prawej): 

Obrazek z informacją ile możemy wygrać punktów, punkty te są równo warte ilości satoshi, czyli np. 31 reward points = 31 satoshi (ułamkowej części Bitcoina). Klikamy pomarańczowy przycisk: CLAIM MY REWARD! Rozwiązujemy kod captcha i satoshi dopisują się do naszego konta i uruchamia się zegar odliczający czas pozostały do kolejnego naliczenia. W przypadku strony Dalien Games jest to 10 minut > co 10 minut możemy tu zbierać darmowe Bitcoiny.

Po kliknięciu w zębate kółko pokazuje nam się nasz balans > ile już mamy uzbieranych punktów i menu z kilkoma opcjami:

Klikamy w Dashbord aby powrócić do wyboru kolejnej strony ze zbieraniem darmowych Bitcoinów, w kolejności będzie to  Blockchain Stats i postępujemy tak samo jak przy pierwszej Tubers.TV > czyli otwieramy ją w nowym oknie > szukamy obrazka z punktami > rozwiązujemy captcha > zbieramy satoshi > widzimy zegar z czasem > klikamy w zębate kółko > wracamy na Dashbord i wchodzimy na koleją czwartą stronę > Game of Weight Loss > znowu powtarzamy to co przy poprzednich stronach i tak robimy na wszystkich siedmiu. A zebrane punkty cały czas się sumują.

Pozostawiamy sobie wszystkie siedem stron otwartych. Liczniki odliczające czas działają w tle, możemy więc wykonywać inne prace i wchodzić na strony tylko w momencie gdy będzie do rozwiązania captcha.

UWAGA! Aby zbierać satoshi na stronie Tubers.TV najpierw musimy klikną w jakieś video na tej stronie i dopiero wówczas na stronie z tym video szukamy obrazka z punktami do zebrania. Tak samo na stronie A Bit of News najpierw musimy kliknąć w jakiś artykuł. Na stronie FREE Cryptocurrency także najpierw trzeba kliknąć w jakiś artykuł i szukać na stronie obrazka z satoshi i captchą.

Jest tu także program partnerski w którym otrzymujemy 25% z kliknięć osób poleconych.

Minimum do wypłaty wynosi 20 000 satoshi. Wypłaty realizowane są raz w tygodniu > zazwyczaj w poniedziałki. Aktualnie można wypłacać tylko na procesor płatniczy COINBASE > wkrótce ma być więcej procesorów do wyboru. Aby założyć konto na Coinbase kliknij TUTAJ.

 

Rejestracja do Digital Artists Online: KLIKNIJ TUTAJ

 


 

STRONY Z DARMOWYMI KRYPTOWALUTAMI (DOGECOIN, LITECOIN, ETHEREUM): KLIKNIJ TUTAJ

 


 

 

 

*Rejestrując się z mojego linka na którejś z w/w stron, możesz liczyć na moją pomoc.

Znajdziesz mnie tutaj: Facebook > KLIK , FutureNet > KLIK

Możesz także napisać do mnie na ten adres mailowy: gajzler.malgorzata@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *