ClixSense

Poszukując sposobów na zarabianie na blogu trafiłam na bardzo ciekawą opcje zarabiania przez internet.

Program dzięki któremu zarabiam (już od 19 stycznia 2016r.) to:

 

ClixSense

Najlepsza i najbardziej zaufana na świecie strona dzięki której można w prosty sposób zarabiać on-line dodatkowe pieniądze. ClixSense to globalna społeczność z wieloma możliwościami zarabiania, lider w branży serwisów zarabiania przez internet. Firma z siedzibą w Hampstead, w Północnej Karolinie w USA, działa i wypłaca już od 2007 roku. ClixSense wypłacił swoim użytkownikom ponad 27 milionów dolarów.

Jest tu wiele opcji do zarabiania m.in.: wypełnianie ankiet (Surveys), wypełnianie ofert (Offers), oglądanie płatnych video, płatne zapisy do innych programów, granie w gry, wykonywanie zadań (Tasks) oraz program afiliacyjny (Afilliates). Minimum do wypłaty wynosi 10$. W programie jest forum w języku polskim.

Od 16 lipca 2017 roku w ClixSense zmieniła się szata graficzna i nastąpiły zmiany w sposobach zarabiania, m.in. nie ma już w ClixSense reklam PTC-Clicks płatnych za kliknięcia.

Poniżej przedstawiłam szczegółowo jak można zarabiać w programie po zmianach.

 

Rejestracja do ClixSense: KLIKNIJ TUTAJ

 

 

Metody zarabiania w ClixSense:

Cztery główne metody zarabiania w ClixSense to: Survey – Ankiety, Offers – Oferty, Tasks – Zadania i Affiliates – Program afiliacyjny/partnerski.

 

Zakładka: Surveys

Surveys to płatne ankiety o wartości od około 0,10$ do 4$ za wypełnienie ankiety. Jest to zdecydowanie najlepsza część tego serwisu. Tu zarabiamy najwięcej. Dostajemy tu ankiety od wielu różnych firm takich jak: Speak UP, CINT,  Your Surveys, Opinion World, Opinion Surveys i wielu innych takich jak Toluna itd. Ankiety są zazwyczaj w języku takim jaki zaznaczymy kraj w naszym profilu.

Zanim zaczniesz pamiętaj o wypełnieniu SURVEYS PROFILE jest to niezbędne aby otrzymywać płatne ankiety i należy tutaj podać prawdziwe dane jeśli chodzi o wiek, płeć, miejsce zamieszkania, a w dalszej części najlepiej oczywiście zaznaczyć że mamy dzieci, sami podejmujemy decyzje, mamy dużo zwierząt, dużo sprzętu, latamy samolotami itd.

Survey Profile możemy aktualizować raz na 60 dni.

 

Po wypełnieniu Survey Profile kliknij w któryś prostokąt z płatną ankietą.

 

Pojawi się wówczas takie okienko i na nim kliknij START. Ankieta otworzy się w nowym oknie.

 

Dla mnie wypełnianie ankiet w Clixsense jest dodatkowym sposobem ćwiczenia znajomości języka angielskiego.

Jeśli zakwalifikujemy się do danej ankiety i ją wypełnimy to na zakończenie pojawi nam się taki widok jak poniżej.

Wtedy wracamy do głównej strony Clixsense i zatwierdzamy ankietę klikając YES.

 

A jeśli nie zakwalifikujemy się do danej ankiety to pojawi nam się taki widok jak poniżej.

Wtedy wracamy do głównej strony Clixsense i zatwierdzamy ankietę klikając NO.

Po zakończeniu każdej ankiety musimy ją zatwierdzić klikając przycisk “YES” (jeśli zrobiliśmy ankietę) lub “NO” jeśli nie zrobiliśmy ankiety).

 

Można trafić i rozwiązać ankietę nawet za prawie 4$.

 

Proszę się nie zrażać jeżeli na początku będzie dużo ankiet do których się nie zakwalifikujemy. Z czasem zauważymy jak powinniśmy odpowiadać i będzie nam coraz to lepiej wychodzić. Najważniejsze to nie zaznaczać że czegoś nie potrafimy, nie robimy, nie lubimy, nie umiemy itd… Jeśli w ankiecie pytają się czy palisz to zaznaczamy że tak, czy latasz samolotami – tak, czy masz dzieci – tak, czy korzystasz z mediów społecznościowych – tak, czy coś lubisz – tak, czy coś umiesz – tak …itd. Z czasem można wyczuć większość odpowiedzi, najgorsze są te początkowe: o wiek, miejsce zamieszkania – tutaj nie mamy wpływu czy akurat ze względu na te dane zostaniemy zakwalifikowani do danej ankiety czy nie.

 

Zakładka: Offers

Offers to płatne oferty, zadania (ankiety, oglądanie płatnych video, płatne zapisy do innych programów, granie w gry, ściąganie aplikacji itp).

Przyznaję że tej części ClixSense jaką są Oferty jeszcze nie rozpracowałam tak dokładnie jak Survey i Tasks.

 

Zakładka: Tasks

Wypełnianie zadań czyli Tasks – płatnych za jedno od 0.01$ do 0.7$ i więcej. Zadania wykonywane są na zewnętrznej stronie o nazwie CrowdFlower.

Najpierw musimy zarejestrować się do CrowdFlower przy pomocy swojego konta Facebook. Wybieramy Complete Tasks i dalej jak poniżej rejestrujemy się do CrowdFlower. Po kolei klikamy niebieski przycisk Next i na koniec klikamy Get Started Now.

 

Na screene poniżej widać że mam dostępne jedno zadanie do wykonania: Categorize Popular Product Names, płatne 0,02$ za każdy task, a dostępnych tasków jest 84, a więc potencjalnie jeśli bym zrobiła wszystkie zadania – taski to mogę zarobić nawet i 16$.

 

Klikam w task: Categorize Popular Product Names i otwiera się takie okno.

 

Loguję się przez Facebooka i już mogę rozwiązywać zadanie czyli Task, otwiera się w osobnym oknie. Do każdego tasku jest szczegółowy, dokładny opis (po angielsku) wyjaśniający o co w nim chodzi jak go trzeba rozwiązać, poparty przykładami. W prawym górnym rogu jest odliczany czas jaki mamy na wykonanie tasku.

Do wykonywania zadań – tasków powinniśmy znać chociaż podstawy angielskiego, bez tego będzie ciężko.

Tutaj możesz również zalogować się do CrowdFlower i obserwować swoje postępy w taskach: https://tasks.crowdflower.com/sessions/new

W CrowdFlower są 3 poziomy, startujemy od zerowego. Początkowo bardzo rzadko pojawiają się zadania, aby było ich więcej i więcej płatnych, musimy wejść na poziom 1. Aby to zrobić trzeba wykonać co najmniej 100 pytań testowych w 10 zadaniach/taskach i uzyskać średnią poprawnych odpowiedzi min. 70%. Każdy kolejny poziom to wyższe stawki. A Clixsense płaci nam za wykonane zadanie.

Dodatkowo w zakładce Tasks > Complete Tasks na samym dole widzimy Tasks Weekly Contest czyli cotygodniowy konkurs zadań. Konkurs rozgrywany jest od poniedziałku do niedzieli, i nagradza 10 najlepszych osób. Nagrody w wysokości 100$ tygodniowo są rozdzielane w następujący sposób:

  • 1 miejsce: 50$,
  • 2 miejsce: 20$,
  • 3 miejsce 10$,
  • 4 i 5 miejsce 5$,
  • 6 miejsce do 10-tego 2$.

Najlepsi uczestnicy bieżącego tygodniowego konkursu, a także zwycięzcy ostatnich, są wyświetlani na dole strony. Zwycięzcy są płaceni natychmiast po kilku minutach po północy w każdą niedzielę. Zasady są proste: wystarczy wypełnić jak najwięcej zadań w danym tygodniu.

 

Zakładka: Affiliates

 

Link polecający znajdziesz na swoim profilu, po zalogowaniu się, wystarczy kliknąć w napis ClixSense w lewym górnym rogu lub w prawym górnym rogu w ikonkę szarego ludzika i wybrać Account Summary. Jest to twój unikalny link referencyjny (do zapraszania nowych użytkowników).

 

Banery do polecania programu znajdują się w zakładce AffiliatesBanners. Mamy również tzw. Splash page – które możemy wykorzystać do promowania/reklamowania Clixsense.

 

Od 16 lipca 2017 prowizje otrzymujemy tylko z jednego poziomu naszych bezpośrednich poleconych.

Otrzymujemy 2$ na nasze konto w ClixSense za każdym razem gdy nasz nowy polecony zarejestruje się i zarobi 5$ wykonując ankiety, oferty i taski.

Otrzymujemy 20% prowizji od ankiet, ofert i tasków wykonanych przez naszych poleconych.

ClixSense nie wymaga zalogowania się w każdym dniu, aby uzyskać zarobki z poleconych. Trzeba zalogować się co najmniej raz na 90 dni, inaczej konto zostanie utracone.

 
Forum

W programie jest także forum w języku polskim, gdzie możemy znaleźć odpowiedzi na pytania, a także je zadać.

 

ClixAddon

Warto też po rejestracji zainstalować sobie dodatek do swojej przeglądarki ClixAddon dostępny w zakładce More. Będzie on na bieżąco informował Cię o dostępnych nowych reklamach, zdaniach i ankietach. Instalacja jest bardzo prosta, wystarczy kliknąć ClixAddon, wybrać wersje przeglądarki i dodatek zainstaluje się automatycznie.

 

Dodatkowy Dzienny Bonus

Daily Checklist Bonus czyli nasza codzienna lista do wykonania dzięki której możemy dostać dodatkowy bonus. Musisz wypełnić jedną z następujących czynności:

  • Wykonaj co najmniej 10 zadań CrowdFlowera; lub
  • Uzupełnij co najmniej 2 oferty lub ankiety z ofert i stron z ankietami (z wyjątkiem ofert wideo); lub
  • Uzupełnij co najmniej 5 zadań CrowdFlower i co najmniej 1 ofertę lub ankietę z ofert i stron z ankietami (z wyjątkiem ofert wideo);
  • Odwiedź co najmniej jedną stronę naszego forum. Publikowanie nie jest wymagane.

 

Wypłata z Clixsense

Minimum do wypłaty wynosi 10$. Gdy tyle uzbieramy na naszym koncie uaktywni się opcja wypłaty i przy sumie Balance na naszym koncie pojawi się woreczek z $ dolarami i napis Cashout. Aby dokonać wypłaty środków z programu klikamy Cashout. Wypłacić możemy na procesor Payoneer, Tango Card, Dwolla lub Skrill. Czas oczekiwania na wypłatę wynosi od 2 do 5 dni biznesowych.

W ClixSense jestem od stycznia 2016, wypłaty robię średnio raz w miesiącu i zawsze dochodzą bezproblemowo. Obecnie najbardziej polecam zlecać wypłaty na Skrill który w lipcu 2017 roku wprowadził opcję zamiany środków na kryptowaluty.

Rejestracja do Skrill: KLIKNIJ TUTAJ

 

Rejestracja

ClixSense jest w języku angielskim, jednak zarabianie i poruszanie po stronie jest proste – wystarczy Google Translate lub podstawowa znajomość języka angielskiego.

Należy pamiętać że możliwa jest rejestracja tylko jednego konta w ClixSense na jednym adresie IP.

Członkostwo w ClixSense jest darmowe, legalne (musisz mieć ukończone 16 lat) i w każdej chwili możesz z niego zrezygnować.

Tak wygląda rejestracja do ClixSense:

1. Imię
2. Nazwisko
3. Adres Email
4. Dla potwierdzenia raz jeszcze email
5. Hasło
6. Jeszcze raz to samo hasło
7. Nazwa naszego konta
8. Zaznaczamy kwadracik zgody i klikamy Join Now

 

Jeśli masz ochotę zarabiać w ClixSense zarejestruj się tutaj

 

 

Pamiętaj jeżeli przez okres 3 miesięcy nie zalogujesz się na swoje konto w ClixSense to zostanie ono automatycznie usunięte.


 

 

*Rejestrując się z mojego linka do któregoś z w/w programów, możesz liczyć na moją pomoc.

Znajdziesz mnie tutaj: Facebook > KLIK , FutureNet > KLIK

Możesz także napisać do mnie na ten adres mailowy: gajzler.malgorzata@gmail.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *