ClixSense

 

Poszukując sposobów na zarabianie na blogu trafiłam na bardzo ciekawą opcje zarabiania przez internet.

Program dzięki któremu zarabiam (już od 19 stycznia 2016r.) to:

 

ClixSense

 

Najlepsza i najbardziej zaufana na świecie strona dzięki której można w prosty sposób zarabiać on-line dodatkowe pieniądze. ClixSense to globalna społeczność z wieloma możliwościami zarabiania, lider w branży serwisów zarabiania przez internet. Firma z siedzibą w Hampstead, w Północnej Karolinie w USA, działa i wypłaca już od 2007 roku. ClixSense wypłacił swoim użytkownikom ponad 27 milionów dolarów.

Jest tu wiele opcji do zarabiania m.in.: wypełnianie ankiet (Surveys), wypełnianie ofert (Offers), oglądanie płatnych video, płatne zapisy do innych programów, granie w gry, wykonywanie zadań (Tasks) oraz program afiliacyjny (Afilliates). Minimum do wypłaty wynosi 10$. W programie jest forum w języku polskim.

Od 16 lipca 2017 roku w ClixSense zmieniła się szata graficzna i nastąpiły zmiany w sposobach zarabiania, m.in. nie ma już w ClixSense reklam PTC-Clicks płatnych za kliknięcia.

Poniżej przedstawiłam szczegółowo jak można zarabiać w programie po zmianach.

 

Rejestracja do ClixSense: KLIKNIJ TUTAJ

 

ClixSense > strona główna

 

 

Metody zarabiania w ClixSense:

Cztery główne metody zarabiania w ClixSense to: Survey – Ankiety, Offers – Oferty, Tasks – Zadania i Affiliates – Program afiliacyjny/partnerski.

 

Metody zarabiania w ClixSense

 

Zakładka: Surveys

Surveys to płatne ankiety o wartości od około 0,10$ do 4$ za wypełnienie ankiety. Jest to zdecydowanie najlepsza część tego serwisu. Tu zarabiamy najwięcej. Dostajemy tu ankiety od wielu różnych firm takich jak: Speak UP, CINT,  Your Surveys, Opinion World, Opinion Surveys i wielu innych takich jak Toluna itd. Ankiety są zazwyczaj w języku takim jaki zaznaczymy kraj w naszym profilu.

Zanim zaczniesz pamiętaj o wypełnieniu SURVEYS PROFILE jest to niezbędne aby otrzymywać płatne ankiety i należy tutaj podać prawdziwe dane jeśli chodzi o wiek, płeć, miejsce zamieszkania, a w dalszej części najlepiej oczywiście zaznaczyć że mamy dzieci, sami podejmujemy decyzje, mamy dużo zwierząt, dużo sprzętu, latamy samolotami itd.

Survey Profile możemy aktualizować raz na 60 dni.

 

Clixsense > zakładka ankiety

 

Po wypełnieniu Survey Profile kliknij w któryś prostokąt z płatną ankietą.

 

Clixsense > zakładka ankiety

 

Pojawi się wówczas takie okienko i na nim kliknij START. Ankieta otworzy się w nowym oknie.

 

Clixsense > wybór ankiety

 

Clixsense > strona przykładowej ankiety

 

Dla mnie wypełnianie ankiet w Clixsense jest dodatkowym sposobem ćwiczenia znajomości języka angielskiego.

Jeśli zakwalifikujemy się do danej ankiety i ją wypełnimy to na zakończenie pojawi nam się taki widok jak poniżej.

ClixSense > Poprawnie zakończona ankieta

 

Wtedy wracamy do głównej strony Clixsense i zatwierdzamy ankietę klikając YES.

 

ClixSense > zatwierdzenie ankiety

 

A jeśli nie zakwalifikujemy się do danej ankiety to pojawi nam się taki widok jak poniżej.

 

ClixSense > Niezakwalifikowanie się do ankiety

 

Wtedy wracamy do głównej strony Clixsense i zatwierdzamy ankietę klikając NO.

Po zakończeniu każdej ankiety musimy ją zatwierdzić klikając przycisk „YES” (jeśli zrobiliśmy ankietę) lub „NO” jeśli nie zrobiliśmy ankiety).

 

Przykład na to że można trafić i rozwiązać ankietę nawet za prawie 4$.

 

Zrobiona przeze mnie ankieta za 3.87$

 

Proszę się nie zrażać jeżeli na początku będzie dużo ankiet do których się nie zakwalifikujemy. Z czasem zauważymy jak powinniśmy odpowiadać i będzie nam coraz to lepiej wychodzić. Najważniejsze to nie zaznaczać że czegoś nie potrafimy, nie robimy, nie lubimy, nie umiemy itd… Jeśli w ankiecie pytają się czy palisz to zaznaczamy że tak, czy latasz samolotami – tak, czy masz dzieci – tak, czy korzystasz z mediów społecznościowych – tak, czy coś lubisz – tak, czy coś umiesz – tak …itd. Z czasem można wyczuć większość odpowiedzi, najgorsze są te początkowe: o wiek, miejsce zamieszkania – tutaj nie mamy wpływu czy akurat ze względu na te dane zostaniemy zakwalifikowani do danej ankiety czy nie.

 

Zakładka: Offers

Offers to płatne oferty, zadania (ankiety, oglądanie płatnych video, płatne zapisy do innych programów, granie w gry, ściąganie aplikacji itp).

 

ClixSense > Offers > czyli płatne zadania

Przyznaję że tej części ClixSense jaką są Oferty jeszcze nie rozpracowałam tak dokładnie jak Survey i Tasks.

 

Zakładka: Tasks

Wypełnianie zadań czyli Tasks – płatnych za jedno od 0.01$ do 0.7$ i więcej. Zadania wykonywane są na zewnętrznej stronie o nazwie CrowdFlower.

Najpierw musimy zarejestrować się do CrowdFlower przy pomocy swojego konta Facebook. Wybieramy Complete Tasks i dalej jak poniżej rejestrujemy się do CrowdFlower. Po kolei klikamy niebieski przycisk Next i na koniec klikamy Get Started Now.

 

ClixSense > Tasks > czyli płatne zadania

 

ClixSense > Tasks > czyli płatne zadania

 

ClixSense > Tasks > czyli płatne zadania

 

ClixSense > Tasks > czyli płatne zadania

 

Na screene poniżej widać że mam dostępne jedno zadanie do wykonania: Categorize Popular Product Names, płatne 0,02$ za każdy task, a dostępnych tasków jest 84, a więc potencjalnie jeśli bym zrobiła wszystkie zadania – taski to mogę zarobić nawet i 16$.

 

ClixSense > Tasks > czyli płatne zadania

 

Klikam w task: Categorize Popular Product Names i otwiera się takie okno.

 

ClixSense > Logowanie do CrowdFlower

 

Loguję się przez Facebooka i już mogę rozwiązywać zadanie czyli Task, otwiera się w osobnym oknie. Do każdego tasku jest szczegółowy, dokładny opis (po angielsku) wyjaśniający o co w nim chodzi jak go trzeba rozwiązać, poparty przykładami. W prawym górnym rogu jest odliczany czas jaki mamy na wykonanie tasku.

Do wykonywania zadań – tasków powinniśmy znać chociaż podstawy angielskiego, bez tego będzie ciężko.

Tutaj możesz również zalogować się do CrowdFlower i obserwować swoje postępy w taskach: https://tasks.crowdflower.com/sessions/new

W CrowdFlower są 3 poziomy, startujemy od zerowego. Początkowo bardzo rzadko pojawiają się zadania, aby było ich więcej i więcej płatnych, musimy wejść na poziom 1. Aby to zrobić trzeba wykonać co najmniej 100 pytań testowych w 10 zadaniach/taskach i uzyskać średnią poprawnych odpowiedzi min. 70%. Każdy kolejny poziom to wyższe stawki. A Clixsense płaci nam za wykonane zadanie.

Dodatkowo w zakładce Tasks > Complete Tasks na samym dole widzimy Tasks Weekly Contest czyli cotygodniowy konkurs zadań. Konkurs rozgrywany jest od poniedziałku do niedzieli, i nagradza 10 najlepszych osób. Nagrody w wysokości 100$ tygodniowo są rozdzielane w następujący sposób:

 • 1 miejsce: 50$,
 • 2 miejsce: 20$,
 • 3 miejsce 10$,
 • 4 i 5 miejsce 5$,
 • 6 miejsce do 10-tego 2$.

Najlepsi uczestnicy bieżącego tygodniowego konkursu, a także zwycięzcy ostatnich, są wyświetlani na dole strony. Zwycięzcy są płaceni natychmiast po kilku minutach po północy w każdą niedzielę. Zasady są proste: wystarczy wypełnić jak najwięcej zadań w danym tygodniu.

 

ClixSense > Ranking cotygodniowego konkursu Tasków

 

Zakładka: Affiliates

 

Link polecający znajdziesz na swoim profilu, po zalogowaniu się, wystarczy kliknąć w napis ClixSense w lewym górnym rogu lub w prawym górnym rogu w ikonkę szarego ludzika i wybrać Account Summary. Jest to twój unikalny link referencyjny (do zapraszania nowych użytkowników).

 

ClixSense > Mój link referencyjny

 

Banery do polecania programu znajdują się w zakładce AffiliatesBanners. Mamy również tzw. Splash page – które możemy wykorzystać do promowania/reklamowania Clixsense.

 

ClixSense > Zakładka Affiliates

 

Od 16 lipca 2017 prowizje otrzymujemy tylko z jednego poziomu naszych bezpośrednich poleconych.

Otrzymujemy 2$ na nasze konto w ClixSense za każdym razem gdy nasz nowy polecony zarejestruje się i zarobi 5$ wykonując ankiety, oferty i taski.

Otrzymujemy 20% prowizji od ankiet, ofert i tasków wykonanych przez naszych poleconych.

ClixSense nie wymaga zalogowania się w każdym dniu, aby uzyskać zarobki z poleconych. Trzeba zalogować się co najmniej raz na 90 dni, inaczej konto zostanie utracone.

 
Forum

W programie jest także forum w języku polskim, gdzie możemy znaleźć odpowiedzi na pytania, a także je zadać.

 

ClixAddon

Warto też po rejestracji zainstalować sobie dodatek do swojej przeglądarki ClixAddon dostępny w zakładce More. Będzie on na bieżąco informował Cię o dostępnych nowych reklamach, zdaniach i ankietach. Instalacja jest bardzo prosta, wystarczy kliknąć ClixAddon, wybrać wersje przeglądarki i dodatek zainstaluje się automatycznie.

 

ClixSense > ClixAddon > dodatek do przeglądarki, który informuje nas o dostępnych ofertach, ankietach i taskach

 

ClixSense > ClixAddon > dodatek do przeglądarki, który informuje nas o dostępnych ofertach, ankietach i taskach

 

Dodatkowy Dzienny Bonus

Daily Checklist Bonus czyli nasza codzienna lista do wykonania dzięki której możemy dostać dodatkowy bonus. Musisz wypełnić jedną z następujących czynności:

 • Wykonaj co najmniej 10 zadań CrowdFlowera; lub
 • Uzupełnij co najmniej 2 oferty lub ankiety z ofert i stron z ankietami (z wyjątkiem ofert wideo); lub
 • Uzupełnij co najmniej 5 zadań CrowdFlower i co najmniej 1 ofertę lub ankietę z ofert i stron z ankietami (z wyjątkiem ofert wideo);
 • Odwiedź co najmniej jedną stronę naszego forum. Publikowanie nie jest wymagane.

 

ClixSense > Dzienna Lista bonusowa

 

Wypłata z Clixsense

Minimum do wypłaty wynosi 10$. Gdy tyle uzbieramy na naszym koncie uaktywni się opcja wypłaty i przy sumie Balance na naszym koncie pojawi się woreczek z $ i napis Cashout. Aby dokonać wypłaty środków z programu klikamy Cashout. Wypłacić możemy na procesor Payoneer, Skrill, Tango Card, Payza. Czas oczekiwania na wypłatę wynosi od 2 do 5 dni biznesowych.

W ClixSense jestem od stycznia 2016, wypłaty robię średnio raz-dwa razy w miesiącu i zawsze dochodzą bezproblemowo.

 

Moje ostatnie wypłaty z programu ClixSense

 

Rejestracja

ClixSense jest w języku angielskim, jednak zarabianie i poruszanie po stronie jest proste – wystarczy Google Translate lub podstawowa znajomość języka angielskiego.

Należy pamiętać że możliwa jest rejestracja tylko jednego konta w ClixSense na jednym adresie IP.

Członkostwo w ClixSense jest darmowe, legalne (musisz mieć ukończone 16 lat) i w każdej chwili możesz z niego zrezygnować.

Tak wygląda rejestracja do ClixSense:

 

ClixSense > Rejestracja

1. Imię
2. Nazwisko
3. Adres Email
4. Dla potwierdzenia raz jeszcze email
5. Hasło
6. Jeszcze raz to samo hasło
7. Nazwa naszego konta
8. Zaznaczamy kwadracik zgody i klikamy Join Now

 

Jeśli masz ochotę zarabiać w ClixSense zarejestruj się tutaj

 

 

Jeżeli przez okres 3 miesięcy nie zalogujesz się na swoje konto w ClixSense to zostanie ono automatycznie usunięte.


 

Jeśli lubisz klikać płatne reklamy, polecam program w którym możesz zacząć zarabiać bez własnego wkładu, klikając w reklamy:

PROGRAM W KTÓRYM ZAROBISZ 0,25 $ DZIENNIE ZA KLIKANIE 50 REKLAM: KLIKNIJ TUTAJ

 


 

 

 

*Rejestrując się z mojego linka do któregoś z w/w programów, możesz liczyć na moją pomoc.

Znajdziesz mnie tutaj: Facebook > KLIK , FutureNet > KLIK

Możesz także napisać do mnie na ten adres mailowy: gajzler.malgorzata@gmail.com

5 thoughts on “ClixSense

  ~Hai Le

  (2016-04-28 - 14:10)

  Udział w tych programach jest dla Ciebie faktycznie opłacalny biorąc pod uwagę poświęcany na niego czas? Czy to jest tak, że te płatne wideo możesz oglądać i wypełniać ankiety np. w autobusie, czy raczej poświęcasz na to specjalny czas?

   Gosia (MyCarlow)

   (2016-04-28 - 14:23)

   W ClixSense jestem od 19 stycznia 2016 i na dzień dzisiejszy zarobiłam 29,18$. W Neobux od 20 stycznia 2016 i zarobiłam 12,54$ plus mam w Neobux 42 wynajętych poleconych (refferals którzy klikają w reklamy i zarabiają dla mnie), mój cel to 300 refferals co będzie dawać zarobek 50$ co trzy tygodnie. Z obu tych programów korzystam gdy mam po prostu wolny czas 🙂 jak najbardziej można to robić np. w autobusie jeśli masz na tyle dobry internet, ja jeszcze tak nie próbowałam 🙂

  ~Patrycja Kalkowska

  (2016-04-28 - 14:31)

  Fajny pomysł na dorabianie sobie w wolnej chwili. 🙂

  ~Anna i Artur

  (2016-05-03 - 15:13)

  Musimy wypróbować wreszcie te dwie strony gdzie można zarabiać. My zarabiamy w ok. 35 czy 40 serwisach. Głównie dzięki płatnym ankietom i zapraszaniu do tego czytelników naszego bloga. Piszemy na blogu m. in. o dorabianiu przez Internet. Pozdrawiamy

  ~Aleksandra Niedzielska

  (2016-05-03 - 16:15)

  Bardzo dobry pomysł. Marnując czas np. w czasie reklam przy wieczornym filmie można odpykać reklamy w programie, który dodatkowo nam za to zapłaci, nie męcząc się do tego specjalnie. Mieć a nie mieć:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *