Challenge On Nature Photography

Joanna z bloga Byłem tu. Tony Halik. zaprosiła mnie do udziału w fajnym projekcie – Challenge On Nature Photography czyli wyzwaniu fotograficznym promującym naturę.

Przez 7 dni na moim facebookowym fanpage MyCarlow Co Carlow, Ireland pojawiały się zdjęcia oznaczone hashtagiem #‎ChallengeOnNaturePhotography, prezentujące piękne naturalne zakątki Irlandii, które odwiedziłam i uwieczniłam.

Każdego dnia też do zabawy należało zaprosić kolejnych uczestników. Nominowani przeze mnie zostali: Wolnym-krokiem, Wrobels.pl, happy.ie, U stóp Benbulbena :: Pocztówki z IrlandiiTraveling Rockhopper blogBehappyingreen, Poszli-Pojechali, u których zawsze podziwiałam przepiękne zdjęcia natury, nie tylko z Irlandii.

Poniżej zdjęcia które wybrałam i opublikowałam do tego projektu:

#‎ChallengeOnNaturePhotography

Dzień 1

To sięgający czasów prehistorycznych Brownshill Dolmen, którego zwieńczenie waży ok. 100 ton i jest uznane za najcięższe w Europie. Jest on też najbardziej charakterystyczną atrakcją hrabstwa Carlow.

Dzień 2

To widok na panoramę hrabstwa Carlow ze szczytu Mount Leinster, piątego najwyższego szczytu w prowincji Leinster i najwyższej z gór Blackstairs.

Dzień 3

To malownicza i spokojna okolica nad rzeką Barrow, zwana Barrow Way River Walk w przepięknej, monastycznej miejscowości St Mullins w południowym hrabstwie Carlow.

Dzień 4

To Glendalough, czyli polodowcowa dolina, zwana “Doliną dwóch jezior”, położona w południowo-wschodniej części gór Wicklow, w hrabstwie Wicklow w Irlandii.

Dzień 5

To Jezioro Upper Lake, otoczone z trzech stron górami, położone w dolinie Glendalough, w hrabstwie Wicklow w Irlandii.

Dzień 6

Carlow Famous Tree czyli Słynne Drzewo, to jedno z najczęściej fotografowanych drzew w hrabstwie Carlow.

Dzień 7

Widok na blokadę Clashganny Lock na rzece Barrow w hrabstwie Carlow.

Dziękuję za zaproszenie Byłem tu. Tony Halik.

Niezwykle trudno było mi zdecydować i wybrać tylko siedem zdjęć, z setek zdjęć które zrobiłam przez dwa lata pobytu w Irlandii. Mam oczywiście swoje ulubione, które od razu przyszły mi na myśl gdy zostałam zaproszona do udziału w tym wyzwaniu, ale zacieśnić wybór do siedmiu bardzo ciężko. Dla mnie takie wyzwanie mogłoby trwać w nieskończoność, codziennie mogłabym publikować coś nowego z tej tematyki, jaką jest natura i przyroda. Korzystając więc z okazji, w dzisiejszym wpisie chciałabym pokazać jeszcze kolejne siedem zdjęć.

Zdjęcie nr 1

Wodospad w Ogrodach Delta Sensory Gardens, w hrabstwie Carlow.

Zdjęcie nr 2

“Po drugiej stronie wodospadu”, w Ogrodach Delta Sensory Gardens, w hrabstwie Carlow.

Zdjęcie nr 3

Alpine Mint Blush – piękna, oryginalna roślina która przykuła moją uwagę w Ogrodach Delta Sensory Gardens, w hrabstwie Carlow.

Zdjęcie nr 4

Łabędzie nad rzeką Barrow, w hrabstwie Carlow.

Zdjęcie nr 5

Przebiśniegi w Ogrodzie Altamont Garden, w hrabstwie Carlow.

Zdjęcie nr 6

Paw w Ogrodzie Altamont Garden, w hrabstwie Carlow.

Zdjęcie nr 7

Drzewo w dolinie Glendalough, w hrabstwie Wicklow w Irlandii.

Please follow and like us:
error

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *