Carlow Farmers Market

19-ego lipca 2014 roku  Carlow  Farmers  Market obchodził swoje 10 urodziny 🙂

Carlow Farmers Market jest czynny raz w tygodniu, w sobotę, w godzinach  9 – 14, w miejscu dawnego Potato Market , w  centralnej dzielnicy handlowej miasta.

Można tu kupić rozmaite  lokalne produkty spożywcze jak – owoce i warzywa, dżemy i soki,  ekologiczne mięsa, wędliny, pieczywo, ciasta, wyroby czekoladowe, wiejskie sery i  masło, jaja,  świeże ryby. Można też tu nabyć sadzonki ziół i warzyw oraz innych roślin.

Carlow Farmers Market jest  wyjątkowy, ponieważ jest jednym z niewielu autentycznych targowisk, gdzie okoliczni  producenci  dostarczają głównie lokalne, wyprodukowane przez siebie  produkty – zawsze świeże  i  wysokiej jakości.

W czasach kiedy obawiamy się coraz częściej o jakość produktów spożywczych na naszych stołach , a lista składników jakie możemy znaleźć  w  informacji  na ich opakowaniu  coraz bardziej się wydłuża o kolejne: wypełniacze, utrwalacze, utwardzacze  i  tajemnicze  E – ileś tam – zakupy towarów od lokalnych, znanych i dbających o swą markę i klienta producentów –  to jest to!

Na tym rynku zakupy robią nie tylko mieszkańcy Carlow i nie tylko można kupić tu produkty i zabrać je do domu, ale także zjeść na miejscu rozmaite smaczne potrawy. Polecam serdecznie!

Please follow and like us:
error

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *