BEERBIZ.pro – Rejestracja i Weryfikacja konta

BeerBiz.pro > instrukcja krok po kroku część I:
jak prawidłowo powinna przebiegać rejestracja, pierwsze logowanie oraz weryfikacja konta w nowej platformie BeerBiz.pro

 

     

 

 

1 września 2017 wystartowała nowa platforma crowdfundingowo-revenuesharingowa o nazwie BeerBiz.Pro – coś dla miłośników piwa ponieważ kupujemy tutaj BeerPacki zamiast AdPacków. Program został stworzony przez liderów MX.World – m.in. dlatego do niego dołączyłam, zapisałam się jako 9-ta osoba. Jest to pierwszy revshare program, w którym mamy namacalny produkt do spożycia – piwo. Tradycja spotkała się z nowoczesnością.

Dostępne pakiety: Advertise Pack – 25$ – 110% / 3x BeerPack – 25$ – 110% / 6x BeerPack – 50$ – 110% / 9x BeerPack – 75$ – 110% / Founder Pack – 100$ – 120%.

Program jest w fazie Prelaunchu, konieczna weryfikacja (bezpłatna). Do każdej zakupionej paczki (oprócz Advertise Pack) dostajemy realny produkt – piwo. Wraz ze startem programu ma powstać browar w Niemczech, który będzie generował zyski offline na zasadzie crowdfundingu. Założyciele docelowo chcą kupić browar i realnie go sprzedawać, dzieląc się zyskami z udziałowcami. By zostać udziałowcem należy kupić Founder Pack za 100$. Dostępnych jest 3000 Founder Packów. Admini to: Janus Nowak (MX World) i Stanisław Stan Suchy. Akceptowane systemy płatności: BTC, PM, Payza, CoinPayments, STP. Naliczenia oraz ref commission zależne od posiadanego członkostwa. Wypłaty 25$ – 250$.

 

Rejestracja do BeerBiz.pro

W programie nie wolno zakładać kilku kont z tego samego numeru IP, obowiązuje zasada jedno konto na IP i jedno gospodarstwo domowe.

Rejestracja następuje z linku sponsora (osoby wprowadzającej do programu). Rejestrując się z mojego linka możesz liczyć na moją pomoc w programie. Kliknij w poniższy link aby przenieść się do strony rejestracji: https://beerbiz.pro/register.php?r=Gosia

Wypełnij dokładnie wszystkie pola według poniższego wzoru. Rejestrując się z mojego linka – twoim sponsorem będę ja czyli Małgorzata Gajzler.

 

Rejestracja do BeerBiz.pro

 

Podaj swoje prawdziwe imię i nazwisko, username czyli login/nazwę, adres email (musi być to adres mailowy z gmail.com ), hasło, wybierz język polski, po przeczytaniu zaznacz “ptaszki” przy zgodzie: „I agree with BeerBiz`s Terms of service” oraz przy potwierdzeniu wieku: „I confirm that I am 18 years of age or older”.

UWAGA WAŻNE! Koniecznie podaj adres poczty gmail ponieważ na inne adresy mailowe może nie dojść email aktywacyjny.

Aby zakończyć proces rejestracji potwierdź link, który otrzymasz w mailu aktywacyjnym od BeerBiz.pro. Jeśli nie potwierdzisz tego linka w przeciągu 24 godzin to twoje konto zostanie skasowane.

 

Pierwsze Logowanie do BeerBiz.pro

Następnie możesz już zalogować się na swoje konto. Na stronie głównej BeerBiz.pro w prawym górnym rogu kliknij „Log in”.

Po kliknięciu w „Log in” otworzy się tzw. reklama loginowa, trwająca 20 sekund. Po jej zakończeniu należy kliknąć w mały czerwony napis: „CLICK HERE TO GO TO YOUR MEMBEROFFICE”, otworzy się nowa strona na której trzeba kliknąć w żółty przycisk MEMBEROFFICE.

Następnie pojawi się strona z tzw „Security Questions” (pytaniami zabezpieczającymi) są to bardzo ważne pytania pomocnicze, które trzeba sobie zapisać, ponieważ logując się do BeerBiz.pro kiedykolwiek później z innego adresu IP będziemy proszeni o podanie na nie wpisanych podczas rejestracji odpowiedzi. Pytania te wypełniamy tylko raz i więcej nie będą się one nam pojawiały.

UWAGA WAŻNE! Pierwsze pytanie to pytanie o kod PIN który sobie ustalamy i zapamiętujemy (zapisujemy) i który będzie niezbędny przy dokonywaniu wypłat z programu. Pytanie drugie: Imię twojego pierwszego zwierzaka? Pytanie trzecie: Marka/rodzaj twojego pierwszego samochodu? Pytanie czwarte: Imię twojej pierwszej dziewczyny/chłopaka? A w ostatnim polu „Current Pasword” wpisujemy swoje hasło do BeerBiz.pro i klikamy przycisk SAVE.

 

BeerBiz.pro – ustalenie kodu PIN i pytania zabezpieczające

 

Po wypełnieniu pytań zabezpieczających pojawi się nam taki widok jak poniżej > informacja że nasz PIN i pytania zostały zapisane w bazie i możemy przejść dalej – kilkamy przycisk NEXT STEP

 

BeerBiz.pro – zatwierdzenie kodu PIN i pytań zabezpieczających

 

Następnie pojawi nam się strona z opcją dodania swojego zdjęcia (warto dodać bo będzie się ono pojawiało na naszej stronie rejestracji), zapytanie o to czy chcemy otrzymywać na maila informacje o prowizjach od naszych poleconych i możliwość wpisania naszych danych kontaktowych takich jak: Skype, numer telefonu i Facebook (można to wypełnić lub nie). 

 

BeerBiz.pro – wypełnienie danych kontaktowych

 

Kolejna informacja dotyczy naszego sponsora. Jeśli zapisałeś/aś się z mojego linku referencyjnego wówczas będę to Ja. Po rejestracji otrzymasz ode mnie maila powitalnego. W BeerBiz.pro jest także taki wewnętrzny czat – można napisać do swojego sponsora, jak i do poleconych z każdej z trzech linii.

Jak widać poniżej moim sponsorem w BeerBiz.pro jest Włodzimierz Salamon. (Warto wybrać swojego sponsora uważnie, niż zapisać się z przypadkowego linka).

Aby przejść dalej kliknij „OK, GOT IT!”

 

BeerBiz.pro – informacja o kontakcie z twoim sponsorem

 

Ostatnia informacja jaka nam się pojawi jest to info o tym że nasze konto nie jest jeszcze zweryfikowane i że należy je zweryfikować aby odblokować wszystkie możliwości korzystania z programu. Możesz teraz pominąć ten krok i powrócić do weryfikacji później gdy będziesz gotowy. Kliknij „SKIP THIS STEP AND VERIFY LATER”.

 

BeerBiz.pro – informacja o konieczności zweryfikowania swojego konta

 

Weryfikacja konta w BeerBiz.pro

UWAGA WAŻNA AKTUALIZACJA! od 27.09.2017 weryfikacja jest bezpłatna!

Żeby móc działać w pełni w programie czyli móc zakupić pakiety, otrzymywać wypłaty, prowizje i naliczenia należy dokonać weryfikacji tożsamości! Jest ona bezpłatna, kosztuje 5$ (płatność z procesora).

W programie mogą działać tylko osoby pełnoletnie.

Weryfikacja jest także zabezpieczeniem przed tworzeniem multikont i nieuczciwymi praktykami. Jest wykonywana przez specjalną firmę zewnętrzną zajmującą się tego typu weryfikacjami, dlatego też weryfikacja jest płatna, a twój dokument bezpieczny. Jeśli jednak z jakiś powodów obawiasz się weryfikacji to po prostu tego nie rób.

Aby zweryfikować konto kliknij w napis „verify” znajdujący się na górze strony obok czerwonego napisu „Unverified” obok twojego imienia i nazwiska – pojawi się wówczas takie pole jak poniżej gdzie dokonasz wyboru metody płatności za weryfikację.

 

BeerBiz.pro – weryfikacja konta

 

Program umożliwia płatność przez Bitcoin, CoinPayments, Payza, Perfect Money i SolidTrustPay.

% fee w nawiasach oznacza ile prowizji pobiera dany procesor.

Osobiście Ja najczęściej korzystam z płatności przez CoinPayments i Payza więc te dwie metody płatności polecam.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta to polecam założenie bezpłatnego konta na stronie CoinPayments https://www.coinpayments.net

 

 

Szczegółowy opis jak założyć konto w Coinpayments znajdziesz na blogu we wpisie: Darmowe Bitcoiny

Natomiast Bitcoiny można kupić na giełdzie BitBay – najlepsza giełda kryptowalut w Polsce. Najbezpieczniejsza giełda, dzięki której możesz kupić bezpiecznie Bitcoiny z polskiego konta bankowego i wypłacisz Bitcoiny z każdego bankomatu na świecie.

 

Kup Bitcoiny na giełdzie Bitbay i prześlij je na swoje konto Coinpayments aby dokonać płatności za weryfikację konta w programie BeerBiz.pro (PRZYKŁAD 1) lub dokonaj płatności za weryfikacje przez Bitcoin bezpośrednio z konta Bitbay (PRZYKŁAD 2).

PRZYKŁAD 1: Jak przebiega płatność gdy wybierzesz Coinpayments jako metodę płatności. Pojawi Ci się taka strona:

 

BeerBiz.pro – płatność za weryfikację konta przy pomocy Coinpayments

 

Coinpayments pobiera tylko 1% prowizji a więc do zapłaty mamy 5,05$ Kliknij w koszyk a otworzy się taka strona:

 

BeerBiz.pro – płatność za weryfikację konta przy pomocy Coinpayments

Po kliknięciu w przycisk „Dokonaj Zakupu” otworzy się taka strona:

 

BeerBiz.pro – płatność za weryfikację konta przy pomocy Coinpayments

 

Następnie trzeba jak najszybciej wejść na swoje konto w Coinpayments i wysłać na ten właśnie wygenerowany adres btc dokładnie taką kwotę jak nam się pokazała w btc (tj. na powyższym screenie).

PRZYKŁAD 2: Jak przebiega płatność gdy wybierzesz Bitcoin jako metodę płatności.

Gdy płatność dojdzie do BeerBiz.pro (u mnie to trwało ok minutę, ale może potrwać dłużej) wówczas w miejscu naszej weryfikacji pojawi nam się taka strona:

 

BeerBiz.pro – weryfikacja konta

 

Przygotowane zdjęcie twojego dowodu osobistego (dwie strony) lub paszportu (jedna strona) musi być czytelne, zrobione w pozycji horyzontalnej i bardzo dobrej jakości. Nic nie może zostać na nim zamazane. Inaczej system je odrzuci. Zdjęcia muszą też być odpowiedniej wielkości – max 4MB, zapisane w formacie .jpg lub .jpeg lub .pmg lub .gif. W przypadku paszportu dodajemy jako pierwszą i drugą stronę to samo zdjęcie pierwszej strony.

Po poprawnym dodaniu zdjęć pokaże nam się taka strona jak niżej i czekamy na weryfikację. Jeśli dokument jest poprawny i czytelny to od razu automatycznie zostanie zatwierdzony. W przypadku jakiś problemów dokument jest sprawdzany ręcznie a wtedy trwa to dłużej.

 

BeerBiz.pro – weryfikacja konta

 

Jeśli nasz dokument zostanie poprawnie zweryfikowany pokaże nam się taki komunikat na zielonym pasku: „You account is fully verified” i na naszym koncie na górze obok imienia i nazwiska pojawi się zielony napis: „Verified”.

 

BeerBiz.pro – zweryfikowane konto

 

UWAGA WAŻNA AKTUALIZACJA! od 27.09.2017 weryfikacja jest bezpłatna!

Po rejestracji i weryfikacji konta zapraszam na stronę BeerBiz.pro > instrukcja krok po kroku część II: Zakup pakietów i ustawienie reklamy